Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Trust S.A. logo

Trust S.A.

Poznań, ul. Błażeja 6
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Marzeniom o wygodnym własnym domu czy mieszkaniu nadajemy konkretny, indywidualny kształt.

Działamy na wymagającym wysokiej jakości i terminowości rynku wielkopolskim – jesteśmy na rynku budowlanym od 1989 roku, a na rynku deweloperskim od 1993 roku. Nasza firma jest zdecydowanym liderem w produkcji i sprzedaży komfortowych, funkcjonalnych mieszkań i domów w dogodnych oraz prestiżowych lokalizacjach.

Naszą ofertę kierujemy do ludzi ceniących wygodę, możliwość indywidualnego zaaranżowania funkcjonalności mieszkania, przyjemne, spokojne otoczenie oraz bezpieczeństwo. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego też już na etapie planowania opieramy się na kompleksowej analizie potrzeb konsumentów i trendów rynkowych. Realizujemy nasze inwestycje mając na celu zapewnienie pełnego zadowolenia ich przyszłym użytkownikom. Nasze realizacje charakteryzują się nowoczesną i niepowtarzalną architekturą. Mieszkania stanowią połączenie wygody, komfortu, bezpieczeństwa i prestiżu.

Na rynku poznańskim jesteśmy bezkonkurencyjni cenowo w sprzedaży mieszkań o tak wysokim standardzie i tak doskonałych lokalizacjach. Aktualnie realizowane są osiedla willi miejskich przy rezerwacie Żurawiniec, na które składają się budynki pięciorodzinne z apartamentami od 70 do 180 m2, przy czym każde mieszkanie posiada własny taras i ogródek, a większe mieszkania również garderoby, siłownie, saunę i inne niezwykle potrzebne, a rzadko oferowane pomieszczenia dodatkowe. Garaże zlokalizowane są na parterach budynków lub w poziemnej hali parkingowej. Budujemy również mniejsze mieszkania w ramach kampanii “ZIELONA PODKOWA” i “TRIANGULUM”. Nabywcy mniejszych mieszkań będą w przyszłości mogli skorzystać z zamiany i pozyskiwać w ramach przedsiębiorstwa większe mieszkania na preferencyjnych warunkach.

W grudniu 2007 roku, w związku z dynamicznym rozwojem i planowanymi inwestycjami, zmieniliśmy formę prawną – obecnie jesteśmy spółką akcyjną.

Wyróżnienia

W 2007 roku wyróżniono nas w rankingu Gazele Biznesu 2007 (24. pozycja w regionie wielkopolskim, 210. miejsce w Polsce) oraz w V edycji konkursu Poznański LIDER Przedsiębiorczości (lider w kategorii „Średni Przedsiębiorca”).

W grudniu 2007 uzyskaliśmy certyfikat „Najwyższa Jakość w Budownictwie”. Certyfikat przyznawany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością działające pod patronem Ministerstwa Gospodarki za najwyższą jakość zarządzania przedsiębiorstwem oraz konsekwentną realizację polityki i strategii.

Jesteśmy także laureatem  konkursu Deweloper Roku 2001, organizowanego przez miesięcznik Giełda Nieruchomości.

Firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budowniczych Domów oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Dyrektor przedsiębiorstwa, Paweł Bugajny sprawuje funkcję Przewodniczącego Rady Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Naszym priorytetem jest oferowanie komfortowych, funkcjonalnych mieszkań i domów w dogodnych oraz prestiżowych lokalizacjach.

Realizujemy nasze inwestycje mając na celu zapewnienie pełnego zadowolenia ich przyszłym użytkownikom. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Już na etapie planowania opieramy się na kompleksowej analizie potrzeb konsumentów i trendów rynkowych.

Budujemy swoją pozycję na rynku również poprzez dbałość o najwyższą jakość w każdym aspekcie związanym z efektywną realizacją inwestycji, a także poszerzanie wiedzy i doskonalenie umiejętności zespołu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje, powstające we współpracy z najlepszymi architektami i wykonawcami budowlanymi, wyróżniały się najnowszymi rozwiązaniami funkcjonalnymi, indywidualnością i zastosowaniem przyjaznych technologii.

Pragniemy, aby zarówno Klienci jak i profesjonaliści docenili nowoczesne rozwiązania architektoniczne, wysoki standard wykonania, najwyższą jakość stosowanych przez nas materiałów, dbałość o bezpieczeństwo oraz naszą solidność. Miarą naszego sukcesu jest zaufanie i zadowolenie Klienta.

Chcemy systematycznie i stabilnie rozwijać naszą działalność, dbając o relacje z Klientem i jego doskonałą obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji.

W czasie naszej działalności oddaliśmy do użytkowania i posiadamy w trakcie realizacji ponad 1400 mieszkań i domów jednorodzinnych w Poznaniu i okolicach, w tym samodzielne budynki mieszkalne na terenie miasta Poznania przy ulicach:

Filareckiej

Dolna Wilda

Strzelecka

Błażeja

Bolka.

Wybudowaliśmy również kilka osiedli mieszkaniowych:

osiedle Żurawiniec

osiedle Lubczykowa Góra

osiedle w Murowanej Goślinie.

Bezpieczeństwo realizacji

Systematycznie i stabilnie rozwijamy naszą działalność, rzetelnie i terminowo wywiązując się z bieżących zobowiązań oraz zabezpieczając odpowiednie tereny i środki na realizację kolejnych inwestycji. Finansowanie projektów oraz dobre warunki kredytowe dla naszych Klientów zapewnia wieloletnia współpraca z największymi bankami w Polsce.

Technologia

Stosujemy jedynie sprawdzone w wieloletniej eksploatacji rozwiązania materiałowe i konstrukcyjne. Wykorzystujemy ceramikę budowlaną, w tym cegłę klinkierową, energooszczędne pustaki ceramiczne porotherm i dachówki. Tarasy naszych budynków wykonywane są z nawierzchni rozbieralnej, zapewniającej bezpieczeństwo eksploatacji przez dziesięciolecia. Ściany budynków mają doskonałe parametry izolacyjne, co powoduje małe straty cieplne i niskie koszty związane z ogrzewaniem budynków.

Jakość

Aby sprostać najwyższym wymaganiom i konkurencji przedsiębiorstwo podjęło działania, których celem jest uzyskanie certyfikatu ISO 9001. Jego pozyskanie znajdzie praktyczne odzwierciedlenie w jeszcze lepszej obsłudze i jakości oferowanych mieszkań.

Ochrona środowiska

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje były zgodne z wszystkimi zasadami ochrony środowiska, dlatego też:

segregujemy materiały pobudowlane,

utylizujemy styropian,

wybudowaliśmy własną oczyszczalnię ścieków.

Ponadto stosujemy nowoczesne:

rozwiązania systemów grzewczych w realizowanych inwestycjach,

materiały budowlane tzn. lekkie, które w procesie produkcji wymagają mniejszych nakładów energetycznych.

Partnerzy i współpracownicy

Nasze realizacje powstają we współpracy z najlepszymi architektami, producentami materiałów i wykonawcami budowlanymi. Dzięki efektywnej wieloletniej współpracy ekspertów wyróżniają się one najnowszymi rozwiązaniami funkcjonalnymi, wysoką jakością i zastosowaniem przyjaznych technologii. Na terenach inwestycyjnych przedsiębiorstwa zatrudnionych jest przeszło 500 pracowników.

Kadry

W całym procesie inwestycyjnym bierze udział zespół najwyżej wykwalifikowanych specjalistów. Większość pracowników jest związanych z Firmą od początku jej istnienia. Wśród nich są także młodzi ludzie stale podnoszący swe umiejętności zawodowe. Nasz Dział Handlowy pracuje przez sześć dni w tygodniu, umożliwiając zapoznawanie się nie tylko z projektami inwestycji, ale również z realizowanymi obiektami. Często organizujemy “drzwi otwarte” dla wszystkich, którzy chcą obejrzeć wykonane już mieszkania.

Obsługa posprzedażna

W celu zapewnienia sprawności funkcjonowania osiedli przedsiębiorstwo zajmuje się także administrowaniem wykonanych budynków wielorodzinnych. Posiada w tym zakresie duże doświadczenie, a profesjonalna kadra jest przygotowana teoretycznie i praktycznie oraz uzyskała odpowiednią licencję zarządcy nieruchomości.

TRUST stara się wspierać działania i inicjatywy na rzecz całego społeczeństwa. Mają one na celu wspieranie edukacji, nauki, kultury i dziedzictwa narodowego. TRUST szczególnie angażuje się w przedsięwzięcia mające na celu pomoc dzieciom ofiarując pomoc polegającą na wspomaganiu finansowym i rzeczowym potrzebujących.

Wybrane działania wspierające cele charytatywne i społeczne zrealizowane w latach 2004-2006:

Rok 2004

Stowarzyszenie Pomocy Osobom z zespołem Downa w Poznaniu, Przedszkole Specjalne „Orzeszek” w Poznaniu.

Rok 2005

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą w Rabce – Zdroju, Fundacja na Rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny w Białymstoku, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Chorobami Serca i Nerek w Poznani, Samodzielne Koło Terenowe nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Poznaniu, Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum nr 2 w Poznaniu.

Rok 2006

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” w Warszawie, Dom Zakonny Towarzystwa Salezjańskiego Niepokalanego Serca NMP w Poznaniu, Fundacja na Rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny w Białymstoku, Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie, Szkoła Podstawowa nr 60 w Poznaniu, Stowarzyszenie Pomocy Osobom z zespołem Downa w Poznaniu, Przedszkole Specjalne „Orzeszek” w Poznaniu.

Rok 2007

Dom Zakonny Towarzystwa Salezjańskiego Niepokalanego Serca NMP w Poznaniu, Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” w Warszawie, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Wielkopolska, Stowarzyszenie Lednica 2000 w Poznaniu, Szkoła Podstawowa nr 60 w Poznaniu.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

Trust S.A. logo
Trust S.A.
Poznań, ul. Błażeja 6
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023