METROBIELANY budynek C, etap 3

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTK Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 101 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji METROBIELANY budynek C, etap 3

Najbliższe inwestycje

 • Nocznickiego 29(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Nocznickiego 29 (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 500 brutto/m2
  Nocznickiego 29
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 48 - 65 m2
  Liczba pokoi: 3
  P. B. Konstanty Strus
 • METROBIELANY budynek D, etap 4(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Lekka 1 (8.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 600/m2
  METROBIELANY budynek D, etap 4
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 53 - 54 m2
  Liczba pokoi: 2
  TK Development
 • Sokratesa 17b(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Sokratesa 17b (8.5 km od centrum Warszawy)
  Sokratesa 17b
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 48 - 127 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Ogrody Wenus

Opis Inwestycji

METROBIELANY - 5 minut do stacji METRO MŁOCINYBudynek C stanowi 3 etap inwestycji, na którą składają się 4 budynki: A, B, C i D.W budynku C są lokale od 31 do 98 mkw.: kawalerki i mieszkania składające się z 2, 3 lub 4 pokoi. Mieszkania na parterze posiadają ogródki oraz tarasy, na wyższych kondygnacjach balkony i/lub tarasy. Na najwyższym, 7 piętrze znajdują sięduże mieszkania o wysokości ponad 310 cm, które wraz z obszernymi tarasami tworzą wygodną przestrzeń do zamieszkania. Rejon osiedla ma bogatą infrastrukturę miejską: przedszkola, szkoły, sklepy, dom kultury, krytą pływalnię, ośrodek zdrowia oraz kościoły.Blisko stacji metra powstaje GALERIA MŁOCINY centrum handlowo – usługowo – rozrywkowe z około 220 sklepami, restauracjami, kinem, oraz lodowiskiem na dachu. Niedaleko osiedla znajdują się ścieżki rowerowe oraz enklawy przyrody: Las Młociński, Lasek Lindego i Puszcza KampinoskaPodobnie jak w poprzednich etapach, na poziomach -1 i -2 znajdą się garaże podziemne z miejscami postojowymi, a dodatkowo, dla wygody mieszkańców, część parteru została przeznaczona na lokale handlowo-usługowe.3 etap inwestycji METROBIELANY to najlepsze projekty mieszkań w okolicy. Przestronne i ustawne wnętrza, duże atrakcyjne balkony i tarasy, wysoka jakość wykończenia z dbałością o najmniejsze detale. Na dziedzińcu będzie znajdował się ogród ze starannie zaprojektowaną małą architekturą i cieszącą oko zielenią, dostępny wyłącznie dla mieszkańców osiedla.Największym atutem inwestycji METROBIELANY jest lokalizacja tuż przy stacji METRO MŁOCINY – 5 minut do stacji METRO MŁOCINY.Rozpoczęcie budowy nastąpiło w czerwcu 2016 r., a zakończenie planowane jest na 2 kwartał 2018 r.METROBIELANY to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, zaprojektowane w taki sposób, aby zadowolić wymagających mieszkańców. Funkcjonalny i elegancki projekt architektoniczny został stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie uroki wielkomiejskiego życia.Bliskość stacji metra MŁOCINY, linii tramwajowych i autobusowych wiodących do centrum Warszawy, niezbędna infrastruktura miejska i handlowo- usługowa oraz liczne tereny zielone (parki, lasy) i rekreacyjne (ścieżki rowerowe, park linowy, place zabaw, boiska) w bliskim sąsiedztwie – wszystko to sprawia, że osiedle METROBIELANY zapewnia wygodne mieszkanie w atrakcyjnym miejscu.W 1 etapie został zrealizowany BUDYNEK A, liczący 7 i 9 pięter; łącznie 136 mieszkań o powierzchni od 36 do 93 m kw. 1 etap inwestycji rozpoczęto w czerwcu 2011 r., zaś zakończono w lutym 2013 r.2 etap Inwestycji - BUDYNEK B to 6, 7 i 9 piętrowy budynek z 297 mieszkaniami. Oprócz mieszkań, na parterze znajdują się również lokale usługowe. Budowę zakończono w maju 2016 roku.Zapraszamy do Biura Sprzedaży, które znajduje się na terenie inwestycji w jednym z lokali handlowo usługowych, zlokalizowanym na parterze, w zrealizowanym budynku A przy ul. Nocznickiego 23.

Inwestycja METROBIELANY budynek C, etap 3 znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Lekka 3 (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera TK Development.

Inwestycja METROBIELANY budynek C, etap 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji METROBIELANY budynek C, etap 3 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 87 metrów kwadratowych w cenie od 7 692 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TK Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 27 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 263 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (27).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji METROBIELANY budynek C, etap 3

Rejon osiedla ma bogatą infrastrukturę miejską: przedszkola, szkoły, sklepy, dom kultury, krytą pływalnię, ośrodek zdrowia oraz kościoły. Blisko stacji metra powstaje GALERIA MŁOCINY centrum handlowo – usługowo – rozrywkowe z około 220 sklepami, restauracjami, kinem, oraz lodowiskiem na dachu. Niedaleko osiedla znajdują się ścieżki rowerowe oraz enklawy przyrody: Las Młociński, Lasek Lindego i Puszcza Kampinoska. Bliskość stacji metra MŁOCINY, linii tramwajowych i autobusowych wiodących do centrum Warszawy, niezbędna infrastruktura miejska i handlowo- usługowa oraz liczne tereny zielone (parki, lasy) i rekreacyjne (ścieżki rowerowe, park linowy, place zabaw, boiska) w bliskim sąsiedztwie – wszystko to sprawia, że osiedle METROBIELANY zapewnia wygodne mieszkanie w atrakcyjnym miejscu.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

W odległości 200 metrów od inwestycji METROBIELANY budynek C, etap 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny TOŁSTOJA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji METROBIELANY budynek C, etap 3 znajduje się 66 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w odległości 450m, Przedszkole Nr 409 w odległości 450m, Przedszkole Nr 341 Z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Salon Optyczny LOOK, w odległości 200 m znajduje się Milkodent, w odległości 350 m znajduje się Gabinet pediatryczny dr Zofia Miłoszewska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się DB, w odległości 200 m znajduje się Sensi Sushi Bemowo, w odległości 250 m znajduje się Mia Famiglia.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Miejsce mocy, w odległości 700 m znajduje się Ogrody Irene Sylwia Kołodziejczyk, w odległości 900 m znajduje się Calypso Fitness.

Data publikacji: 15.02.2016

Data aktualizacji: 17.09.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie