METROBIELANY budynek B

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTK Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 34 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nocznickiego 29(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Nocznickiego 29 (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 700 brutto/m2
  Nocznickiego 29
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 48 - 78 m2
  Liczba pokoi: 3
  P. B. Konstanty Strus
 • Sokratesa 17b(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Sokratesa 17b (8.5 km od centrum Warszawy)
  Sokratesa 17b
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 48 - 63 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  Ogrody Wenus
 • Strefa Bielany(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Kaliszówka (8.5 km od centrum Warszawy)
  Strefa Bielany
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 32 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Kompania Domowa Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

KUPUJ BEZPIECZNIE - RACHUNEK POWIERNICZY ZAMKNIĘTY !METRO MŁOCINY – 5 MINUT OD STACJIBudynek B stanowi 2 etap inwestycji METROBIELANY, na którą składają się cztery budynki: A, B, C i D. Rozpoczęcie budowy nastąpiło wiosną 2014 roku. W budynku B zaprojektowano mieszkania o różnym metrażu od 34 do 76 m kw., wśród których znajdą się kawalerki, mieszkania składające się z dwóch, trzech lub czterech pokoi.Lokale na parterze posiadają ogródki oraz tarasy, na wyższych kondygnacjach przy mieszkaniach znajdują się balkony i/lub tarasy zielone. Podobnie jak w zrealizowanym budynku A, na poziomach -1 i -2 znajdą się garaże z miejscami postojowymi, a część parteru została przeznaczona na lokale usługowo-handlowe.2 etap inwestycji METROBIELANY to najlepsze projekty mieszkań w okolicy. Przestronne i ustawne wnętrza, duże atrakcyjne balkony i tarasy, wysoka jakość wykończenia z dbałością o najmniejsze detale. Na dziedzińcu ogród ze starannie zaprojektowaną małą architekturą (rośliny i krzewy, ciek wodny, drewniane podesty, ławki, pergole i altanki).Rozpoczęcie budowy nastąpiło w czerwcu 2014 r., a zakończenie planowane jestna II kwartał 2016 r.METROBIELANY to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, zaprojektowane w taki sposób, aby zadowolić wymagających mieszkańców. Funkcjonalny i elegancki projekt architektoniczny został stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie uroki wielkomiejskiego życia.Bliskość stacji metra MŁOCINY, linii tramwajowych i autobusowych wiodących do centrum Warszawy, niezbędna infrastruktura miejska i handlowo- usługowa oraz liczne tereny zielone (parki, lasy) i rekreacyjne (ścieżki rowerowe, park linowy, place zabaw, boiska) w bliskim sąsiedztwie – wszystko to sprawia, że osiedle METROBIELANY zapewnia wygodne mieszkanie w atrakcyjnym miejscu.W 1 etapie został zrealizowany BUDYNEK A, liczący 7 i 9 pięter; łącznie 136 mieszkań o powierzchni od 36 do 93 m kw. 1 etap inwestycji rozpoczęto w czerwcu 2011 r., zaś zakończono w lutym 2013 r.Zapraszamy do Biura Sprzedaży, które znajduje się na terenie inwestycji w jednym z lokali handlowo usługowych, w zrealizowanym budynku A przy ul. Nocznickiego 23.

Inwestycja METROBIELANY budynek B znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Nocznickiego 25 (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera TK Development.

Inwestycja METROBIELANY budynek B została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 297 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji METROBIELANY budynek B pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TK Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 297 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
Stolarka okienna i balkonowa PCV w okleinie drewnopodobnej z nawietrzakami w wybranych oknach lub nawietrzakami w ścianach zgodnie z projektem. Okna na parterze z szybami przeciwwłamaniowymi P4. Od strony ul. Nocznickiego o podwyższonej izolacyjności akustycznej zgodnie z przyjętym rozwiązaniami w projekcie.
Drzwi zewnętrzne
jednoskrzydłowe wykończone od strony zewnętrznej obłogiem drewnianym lub okleiną drewnopodobną, antywłamaniowe, ościeżnica stalowa malowana, próg drewniany lub systemowy, wyposażone w wizjer i zamek atestowany
Balkony
Stalowe malowane proszkowo, pochwyt stalowy malowany proszkowo lub ze stali nierdzewnej; wypełnione szkłem bezpiecznym lub elementami stalowymi malowanymi proszkowo lub wykonane jako pełne i wykończone tynkiem elewacyjnym lub okładziną kamienną lub okładziną drewnopodobną wg projektu Stelaż stalowy malowany proszkowo z wypełnieniem z płyt ze szkła bezpiecznego matowego lub płyt systemowych do wysokości 2,4m
Posadzka
płytki gresowe mrozoodporne przeciwpoślizgowe z cokołem do wysokości 15cm;
Ściany
Ściany z bloczków ceramicznych szczelinowych porotyzowanych, lokalnie żelbetowe, ściany wewnętrzne między-lokalowe z bloczków betonowych np. firmy TeknoAmerBlok, lokalnie żelbetowe
Parapety wewnętrzne
Konglomerat
Instalacje
Podtynkowa, tablica mieszkaniowa / lokalowa w strefie wejściowej, licznik zużycia energii umieszczony w szachcie na klatce schodowej; Oświetleniowa - z osprzętem elektrycznym standard np. Polo, bez opraw oświetleniowych, punkty oświetleniowe zakończone kostką; RTV, telefon/ internet – po jednym gniazdku w pokoju dziennym, RTV, internet – dodatkowo po jednym gnieździe w każdej sypialni; dostarczenie sygnału w gestii operatora; domofon ; instalacja dzwonkowa poziomy i piony stalowe, rozprowadzenie z rur z tworzyw sztucznych; liczniki umieszczone w szachtach na klatkach schodowych Doprowadzone pionami z rur z tworzyw sztucznych z rozprowadzeniem po lokalu do strefy montażu przyboru sanitarnego, bez białego montażu, podejścia do przyborów bez wkuwania w ścianę; Poziomy i piony z tworzywa sztucznego lub PCV, liczniki zużycia wody zimnej i ciepłej umieszczone w szachtach na klatce schodowej;
Ogrzewanie
Centralne z węzła c.o. przyłączone do sieci miejskiej Grzejniki płytowe białe standard np. PURMO, podejścia do grzejników poprowadzone ze ścian lub w przypadku ścian żelbetowych z podłogi W pomieszczeniu łazienki - grzejniki drabinkowe np. PURMO, przystosowane do zainstalowania grzałki elektrycznej
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji METROBIELANY budynek B

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji METROBIELANY budynek B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji METROBIELANY budynek B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tołstoja 02.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji METROBIELANY budynek B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Fresh Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji METROBIELANY budynek B w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 04.12.2013

Data aktualizacji: 27.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie