Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

METROBIELANY budynek B

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nocznickiego, oferowane bezpośrednio przez

TK Development

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Nocznickiego 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 132 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

METROBIELANY budynek BMETROBIELANY budynek B

7 zdjęć

METROBIELANY budynek B
METROBIELANY budynek B
METROBIELANY budynek B
METROBIELANY budynek B

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 297 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

Stolarka okienna i balkonowa PCV w okleinie drewnopodobnej z nawietrzakami w wybranych oknach lub nawietrzakami w ścianach zgodnie z projektem. Okna na parterze z szybami przeciwwłamaniowymi P4. Od strony ul. Nocznickiego o podwyższonej izolacyjności akustycznej zgodnie z przyjętym rozwiązaniami w projekcie.

Drzwi zewnętrzne

jednoskrzydłowe wykończone od strony zewnętrznej obłogiem drewnianym lub okleiną drewnopodobną, antywłamaniowe, ościeżnica stalowa malowana, próg drewniany lub systemowy, wyposażone w wizjer i zamek atestowany

Balkony

Stalowe malowane proszkowo, pochwyt stalowy malowany proszkowo lub ze stali nierdzewnej; wypełnione szkłem bezpiecznym lub elementami stalowymi malowanymi proszkowo lub wykonane jako pełne i wykończone tynkiem elewacyjnym lub okładziną kamienną lub okładziną drewnopodobną wg projektu Stelaż stalowy malowany proszkowo z wypełnieniem z płyt ze szkła bezpiecznego matowego lub płyt systemowych do wysokości 2,4m

Posadzka

płytki gresowe mrozoodporne przeciwpoślizgowe z cokołem do wysokości 15cm;

Ściany

Ściany z bloczków ceramicznych szczelinowych porotyzowanych, lokalnie żelbetowe, ściany wewnętrzne między-lokalowe z bloczków betonowych np. firmy TeknoAmerBlok, lokalnie żelbetowe

Parapety wewnętrzne

Konglomerat

Instalacje

Podtynkowa, tablica mieszkaniowa / lokalowa w strefie wejściowej, licznik zużycia energii umieszczony w szachcie na klatce schodowej; Oświetleniowa - z osprzętem elektrycznym standard np. Polo, bez opraw oświetleniowych, punkty oświetleniowe zakończone kostką; RTV, telefon/ internet – po jednym gniazdku w pokoju dziennym, RTV, internet – dodatkowo po jednym gnieździe w każdej sypialni; dostarczenie sygnału w gestii operatora; domofon ; instalacja dzwonkowa poziomy i piony stalowe, rozprowadzenie z rur z tworzyw sztucznych; liczniki umieszczone w szachtach na klatkach schodowych Doprowadzone pionami z rur z tworzyw sztucznych z rozprowadzeniem po lokalu do strefy montażu przyboru sanitarnego, bez białego montażu, podejścia do przyborów bez wkuwania w ścianę; Poziomy i piony z tworzywa sztucznego lub PCV, liczniki zużycia wody zimnej i ciepłej umieszczone w szachtach na klatce schodowej;

Ogrzewanie

Centralne z węzła c.o. przyłączone do sieci miejskiej Grzejniki płytowe białe standard np. PURMO, podejścia do grzejników poprowadzone ze ścian lub w przypadku ścian żelbetowych z podłogi W pomieszczeniu łazienki - grzejniki drabinkowe np. PURMO, przystosowane do zainstalowania grzałki elektrycznej

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

KUPUJ BEZPIECZNIE - RACHUNEK POWIERNICZY ZAMKNIĘTY !

METRO MŁOCINY – 5 MINUT OD STACJI

Budynek B stanowi 2 etap inwestycji METROBIELANY, na którą składają się cztery budynki: A, B, C i D. Rozpoczęcie budowy nastąpiło wiosną 2014 roku. W budynku B zaprojektowano mieszkania o różnym metrażu od 34 do 76 m kw., wśród których znajdą się kawalerki, mieszkania składające się z dwóch, trzech lub czterech pokoi.

Lokale na parterze posiadają ogródki oraz tarasy, na wyższych kondygnacjach przy mieszkaniach znajdują się balkony i/lub tarasy zielone. Podobnie jak w zrealizowanym budynku A, na poziomach -1 i -2 znajdą się garaże z miejscami postojowymi, a część parteru została przeznaczona na lokale usługowo-handlowe.

2 etap inwestycji METROBIELANY to najlepsze projekty mieszkań w okolicy. Przestronne i ustawne wnętrza, duże atrakcyjne balkony i tarasy, wysoka jakość wykończenia z dbałością o najmniejsze detale. Na dziedzińcu ogród ze starannie zaprojektowaną małą architekturą (rośliny i krzewy, ciek wodny, drewniane podesty, ławki, pergole i altanki).

Rozpoczęcie budowy nastąpiło w czerwcu 2014 r., a zakończenie planowane jest

na II kwartał 2016 r.

METROBIELANY to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, zaprojektowane w taki sposób, aby zadowolić wymagających mieszkańców. Funkcjonalny i elegancki projekt architektoniczny został stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie uroki wielkomiejskiego życia.

Bliskość stacji metra MŁOCINY, linii tramwajowych i autobusowych wiodących do centrum Warszawy, niezbędna infrastruktura miejska i handlowo- usługowa oraz liczne tereny zielone (parki, lasy) i rekreacyjne (ścieżki rowerowe, park linowy, place zabaw, boiska) w bliskim sąsiedztwie – wszystko to sprawia, że osiedle METROBIELANY zapewnia wygodne mieszkanie w atrakcyjnym miejscu.

W 1 etapie został zrealizowany BUDYNEK A, liczący 7 i 9 pięter; łącznie 136 mieszkań o powierzchni od 36 do 93 m kw. 1 etap inwestycji rozpoczęto w czerwcu 2011 r., zaś zakończono w lutym 2013 r.

Zapraszamy do Biura Sprzedaży, które znajduje się na terenie inwestycji w jednym z lokali handlowo usługowych, w zrealizowanym budynku A przy ul. Nocznickiego 23.

Inwestycja METROBIELANY budynek B znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Nocznickiego 25 (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez TK Development.

Inwestycja METROBIELANY budynek B została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 297 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji METROBIELANY budynek B nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TK Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji METROBIELANY budynek B?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji METROBIELANY budynek B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 222 metrów od inwestycji METROBIELANY budynek B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tołstoja 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji METROBIELANY budynek B znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji METROBIELANY budynek B znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Integracyjne Przedszkole "Świat Dziecka" w odległości 132 m, Koko i Muu żłobek muzyczny w odległości 216 m, Zespół Szkół nr 49 w odległości 388 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji METROBIELANY budynek B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 76 m, Eurodental w odległości 549 m, Goldoniego w odległości 620 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji METROBIELANY budynek B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 116 m znajduje się Żabka, w odległości 121 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji METROBIELANY budynek B w odległości 140 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 464 m znajduje się boisko / kort, w odległości 485 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 27.03.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023