Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

METROBIELANY budynek A

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nocznickiego, oferowane bezpośrednio przez

TK Development

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Nocznickiego 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

METROBIELANY budynek AMETROBIELANY budynek A

10 zdjęć

METROBIELANY budynek A
METROBIELANY budynek A
METROBIELANY budynek A
METROBIELANY budynek A

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 141 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa.

Elewacja

Tynk mineralny malowany farbą silikatową, na parterach lokalnie kamień, rozmieszczenie i kolorystyka zgodnie z projektem.

Stolarka okienna

Stolarka okienna i balkonowa - drewniana malowana na kolor biały, z szybami zespolonymi bezbarwnymi, z nawietrzakami w wybranych oknach lub nawietrzakami w ścianach. Okna na parterze z szybami przeciwwłamaniowymi P4.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań – jednoskrzydłowe wykończone od strony zewnętrznej obłogiem drewnianym lub okleiną drewnopodobną, antywłamaniowe, ościeżnica stalowa malowana, próg drewniany lub systemowy.

Balkony

Posadzki balkonów - płytki gresowe mrozoodporne przeciwpoślizgowe z cokołem do wysokości 15cm. Balustrady balkonowe - Stalowe malowane proszkowo, pochwyt stalowy malowany proszkowo lub ocynkowany; wypełnione szkłem bezpiecznym lub elementami stalowymi malowanymi proszkowo lub wykonane jako pełne i wykończone tynkiem elewacyjnym lub okładziną kamienną lub okładziną drewnopodobną wg Projektu Budowlanego. Przegrody balkonowe i tarasowe - Stelaż stalowy malowany proszkowo w pełnej wysokości kondygnacji, z wypełnieniem z płyt ze szkła bezpiecznego matowego lub płyt systemowych do wysokości 2,4m.

Posadzka

szlichta cementowa

Ściany

Tynki gipsowe kat. III, malowane wstępnie na biało farbą emulsyjną, w pomieszczeniach łazienek i WC - tynk cementowo - wapienny III kat., niemalowane;

Sufity

Tynki gipsowe kat. III, malowane wstępnie na biało farbą emulsyjną.

Parapety zewnętrzne

Okapniki podokienne - Blacha stalowa powlekana.

Parapety wewnętrzne

Konglomerat grubości 3cm.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja C.O. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja RTV, telefoniczna i internetowa, instalacja domofonowa.

Ogrzewanie

Centralne z węzła c.o. przyłączone do sieci miejskiej.

Wentylacja

mechaniczna wg Projektu Budowlanego instalacji, w kuchni także wyciągowa zbiorcza do podłączenia okapów kuchennych z zaworem zwrotnym.

Wyposażenie łazienki

Instalacja sanitarna - Doprowadzone pionami z rur z tworzyw sztucznych z rozprowadzeniem po lokalu do strefy montażu przyboru sanitarnego bez białego montażu, podejścia do przyborów bez wkuwania w ścianę.

Wyposażenie kuchni

Instalacja sanitarna - Doprowadzone pionami z rur z tworzyw sztucznych z rozprowadzeniem po lokalu do strefy montażu przyboru sanitarnego bez białego montażu, podejścia do przyborów bez wkuwania w ścianę.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIE !

METROBIELANY to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, zaprojektowane w taki sposób, aby zadowolić wymagających mieszkańców. Funkcjonalny i elegancki projekt architektoniczny został stworzony z myślą o młodych, dynamicznych osobach, które cenią sobie uroki wielkomiejskiego życia.

Bliskość stacji metra MŁOCINY, linii tramwajowych i autobusowych wiodących do centrum Warszawy, niezbędna infrastruktura miejska i handlowo- usługowa oraz liczne tereny zielone w bliskim sąsiedztwie - wszystko to sprawia, że osiedle METROBIELANY zapewnia wygodne mieszkanie we właściwym miejscu.

OSIEDLE

Osiedle realizowane jest w czterech etapach. W pierwszym etapie został zrealizowany budynek A, liczący 7 i 9 pięter i 136 mieszkań o powierzchni od 36 do 93 m2.

Partery budynków przeznaczono na lokale handlowo - usługowe oraz komórki lokatorskie dla właścicieli mieszkań. W budynku A znajduje się 5 lokali handlowo - usługowych o powierzchni od 49 do 90 m2. Poziom -1 oraz -2 to hala garażowa z miejscami postojowymi dla samochodów oraz pomieszczenia na jednoślady.

Rozpoczęcie I etapu: 06.2011r, zakończenie: 02.2013r

PRAWOMOCNE POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE: 03.2013 r.

Inwestycja METROBIELANY budynek A znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Nocznickiego 23 (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez TK Development.

Inwestycja METROBIELANY budynek A została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 141 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji METROBIELANY budynek A nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TK Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle METROBIELANY położone jest przy ulicy Nocznickiego na Bielanach - w zielonej dzielnicy Warszawy, tuż przy stacji metra MŁOCINY. Doskonała infrastruktura komunikacyjna (metro, linie tramwajowe, linie autobusowe) sprawia, iż mieszkańcy będą mieć dogodny dojazd do każdej dzielnicy Warszawy.

Bliskość terenów zielonych i lasów umożliwia aktywny wypoczynek i relaks. Sąsiedztwo Lasu Bielańskiego i Lasku Lindego zadowoli najbardziej wymagających amatorów spacerów, joggingu i jazdy na rowerze.

W sąsiedztwie osiedla są liczne żłobki, przedszkola, szkoły publiczne i niepubliczne, lokale gastronomiczne, kino, centrum handlowe - pełna infrastruktura miejska zapewniająca komfort i wygodę życia mieszkańców.

Powyższy tekst ma charakter informacyjno-marketingowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji METROBIELANY budynek A?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji METROBIELANY budynek A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 176 metrów od inwestycji METROBIELANY budynek A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tołstoja 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji METROBIELANY budynek A znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji METROBIELANY budynek A znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Integracyjne Przedszkole "Świat Dziecka" w odległości 177 m, Koko i Muu żłobek muzyczny w odległości 210 m, Zespół Szkół nr 49 w odległości 365 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji METROBIELANY budynek A jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 107 m, Eurodental w odległości 574 m, Goldoniego w odległości 597 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji METROBIELANY budynek A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 25 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 153 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji METROBIELANY budynek A w odległości 128 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 439 m znajduje się boisko / kort, w odległości 455 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 08.02.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023