Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

AVANTI House

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rymarska, oferowane bezpośrednio przez

TEMAR Deweloper

Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn-Grabiszynek, ul. Rymarska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 46 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

AVANTI HouseAVANTI House

13 zdjęć

AVANTI House
AVANTI House
AVANTI House
AVANTI House

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

AVANTI House to inwestycja firmy TEMAR Deweloper. Kameralne osiedle składające się z dwóch trzykondygnacyjnych budynków jest zlokalizowane przy ulicy Rymarskiej na Grabiszynku –prestiżowym wrocławskim osiedlu gwarantującym ciszę i komfort, a jednocześnie bliskość do centrum. Architektura nawiązuje do modernistycznych wzorców: jasne bryły budynków ozdobione subtelnym detalem między eleganckim, rozległym, zimozielonym dziedzińcem.

Na osiedlu znajduje się 66 mieszkań od 2 do aż 5 pokoi o powierzchniach od 37 do 110 metrów kw. Wszystkim lokalom towarzyszą przestronne balkony i tarasy. Apartamenty na 2 piętrze (na ostatniej kondygnacji) posiadają antresole z wyjściem na przestronne tarasy. Mieszkania zostały starannie zaprojektowane, tak aby zapewnić maksymalną funkcjonalność i przestronność.

ATUTY INWESTYCJI

- Niska zabudowa, cichobieżne windy w każdej klatce zjeżdżające do garażu podziemnego;

- Duże balkony i komfortowe tarasy wyłożone trwałą kompozytową deską tarasową; Tarasy na parterze w otoczeniu zaprojektowanej zieleni;

- Balustrady z aluminium, szkła oraz nowoczesnych płyt HPL, a na górnych tarasach balustrady ze szkła bezsłupkowego;

- Okna PCV w okleinie Dąb Winchester

- Zewnętrzne rolety z napędem elektrycznym na wszystkich oknach

- W mieszkaniach dwupoziomowych zamontowane drewniane schody wewnętrzne w konstrukcji drewnianej;

- Wewnątrz lokali - instalacja elektryczna przystosowana do montażu sterowania inteligentnego ( np. sterowanie roletami, oświetleniem, ogrzewaniem za pomocą smartfonu )

- Indywidualnie zaprojektowane klatki schodowe , drzwi Diere z portalem od strony klatki;

- Garaż podziemny i parkingi na terenie osiedla

W budynkach zaprojektowano cichobieżne windy, dochodzące do poziomu garażu podziemnego. Inne udogodnienia to komórki lokatorskie, drzwi antywłamaniowe, rolety wewnętrzne, pomieszczenia dla rowerów i wózków, domofony. Na ogrodzonym terenie osiedla nie zabraknie placu zabaw i miejsca do rekreacji nie tylko dla najmłodszych, a jedynie kilkuminutowy spacer będzie dzielił mieszkańców AVANTI House od Parku Grabiszyńskiego.

Inwestycja AVANTI House znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Rymarska (4.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez TEMAR Deweloper.

Inwestycja AVANTI House została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji AVANTI House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TEMAR Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Okolica oferuje wszelkie udogodnienia dla wymagających: przedszkola i szkoły (w tym nowoczesny Zespół Szkolno-Przedszkolny oraz powstający vis a vis kampus Fundacji Edukacji Międzynarodowej), sklepy i usługi (centrum handlowe Borek), a także atrakcyjną rozrywkę (Klub Golfowy City Golf Wrocław oraz górka Mała Sobótka). W pobliżu znajduje się przystanek linii 119, umożliwiając łatwy dojazd do centrum.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji AVANTI House?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji AVANTI House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2018 metrów od inwestycji AVANTI House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Grabiszyn.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji AVANTI House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji AVANTI House znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Edukacji Międzynarodowej w odległości 105 m, szkoła w odległości 138 m, Szkoła Podstawowa nr 82 w odległości 163 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji AVANTI House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ESTmedica w odległości 896 m, Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w odległości 916 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji AVANTI House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 216 m znajduje się Ziarnoo, w odległości 223 m znajduje się Żabka, w odległości 307 m znajduje się Sad Babuni.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji AVANTI House w odległości 114 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 121 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 129 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 21.02.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023