Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Słowicza, oferowane bezpośrednio przez

Structur Concept Sp. z o.o.

Warszawa, Włochy, Okęcie, ul. Słowicza 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 242 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomoweSłowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe

8 zdjęć

Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe
Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe
Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe
Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 220 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- płyta fundamentowa i ściany szczelinowe, ściany, słupy - monolityczne żelbetowe, wylewane - stropy i biegi schodowe: monolityczne żelbetowe, wylewane - ściany konstrukcyjne - z pustaków SILKA, z ociepleniem ze styropianu, wykończone tynkiem mineralnym, lub akrylowym cienkowarstwowym, na fragmentach wykończony systemowymi elementami drewnopodobnymi na podkonstrukcji np. płyty typu HPL; kolorystyka i układ według projektu

Dach

- konstrukcja więźby drewniana/ stalowa, wykończony blachą na rąbek, - kominy – ponad połacią dachu (z cegły klinkierowej).

Stolarka okienna

- drewniane, malowane lakierem transparentnym koloru jasnej sosny/ brąz, szklone szkłem zespolonym, rozwierano-uchylne z mikrowentylacją. Na życzenie klienta możliwość odpłatnego zamontowania szyb bezpiecznych i okuć antywłamaniowych – zmiany aktualne do czasu zamówienia stolarki.

Drzwi zewnętrzne

- antywłamaniowe, pełne fornirowane lub foliowane typu Gerda, Dierre itp.

Balkony

- mocowane na przekładkach termicznych

Posadzka

- szlichta cementowa

Ściany

- działowe - z pustaków/cegły ceramicznych lub SILKA, wykończenie ścian i sufitów: tynk gipsowy kl. III, malowany jednokrotnie (gruntowanie), w łazienkach tynk wykonany na ostro, nie malowany (pod płytki glazury)

Sufity

- tynk gipsowy kat III, jednokrotnie malowany na biało (gruntowanie)

Parapety wewnętrzne

- w zakresie Klienta

Instalacje

- Liczniki wody do poszczególnych lokali – na klatce schodowej - Liczniki c.o. do poszczególnych lokali – na klatce schodowej - wodne - w rurkach osłonowych w podłodze i ścianach wraz z cyrkulacją, wykonane z PCV i ze stali, rozprowadzone pod “biały montaż” (bez “białego montażu”). - polewaczek ogrodowych – w każdym lokalu na parterze wyprowadzona jest polewaczka ogrodowa wraz z licznikiem. - kanalizacyjne - wykonane z PCV, podprowadzone pod “biały montaż” (bez “białego montażu”). - elektryczne - tablice elektryczne w okolicy drzwi wejściowych, z zastosowaniem wyłączników różnicowo-prądowych, Osprzęt lokalizowany obok siebie montowany we wspólnej ramce. Osprzęt np. ELTRA, ELDA (bez opraw oświetleniowych).

Ogrzewanie

- Instalacje c.o. - w rurkach osłonowych w podłodze i ścianach, wykonane z PCV i ze stali, bez rozdzielaczy c.o. - kotłownia gazowa zasilana gazem z sieci miejskiej – grzejniki panelowe z zaworami i głowicami termostatycznymi w każdym pokoju oraz grzejniki stalowe „suszarkowe” w łazienkach.

Wentylacja

- średniociśnieniowa np. Aereco, ze zbiorczymi wyrzutniami dachowymi

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Słowicza 22 to inwestycja składająca się z 17 lokali mieszkalnych o powierzchni od 38 do 92 mkw, rozmieszczonych na 3 kondygnacjach i antresoli. Dodatkowo, do mieszkań na ostatnim piętrze przynależą duże tarasy na dachu.

W kondygnacji podziemnej zaplanowano 18 miejsc postojowych oraz boksy gospodarcze zaś na zewnątrz dwa miejsca postojowe.

Słowicza 22 to idealna propozycja dla osób które, cenią sobie spokój a jednocześnie nie chcą rezygnować z uroków życia w mieście.

Inwestycja Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe znajduje się na Okęciu, ul. Słowicza 22 (5.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Structur Concept Sp. z o.o.

Inwestycja Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Structur Concept Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się w kameralnej okolicy zdominowanej przez zabudowę jednorodzinną a zarazem blisko głównych arterii komunikacyjnych takich jak Al. Krakowska czy ul. Franciszka Hynka na których, mieszczą się liczne punkty usługowe. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się między innymi: Lidl (500m), klub bilardowy i kręgielnia (550m), korty tenisowe (350 m), centrum handlowe Modo (1,2 km), Ośrodek Sportu i Rekreacji (550m) oraz Urząd Dzielnicy Włochy (600m). Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej w odległości ok 300 m dostępne są przystanki tramwajowe (Hynka 04) oraz autobusowe.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 819 metrów od inwestycji Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rakowiec 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 43 m, Niepubliczne Przedszkole Tosi i Franka w odległości 46 m, szkoła w odległości 167 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zoomdent w odległości 443 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 662 m, Luxmed w odległości 730 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 282 m znajduje się Biedronka, w odległości 288 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 327 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słowicza 22 - ostatnie mieszkanie dwupoziomowe w odległości 132 m znajduje się Okęcie Tennis Club, w odległości 135 m znajduje się boisko / kort, w odległości 136 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.07.2017
Data aktualizacji: 04.04.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023