Ogrody Grabiszyńskie

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezStellar Polska Sp. z o. o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 278 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Ogrody Grabiszyńskie(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn-Grabiszynek, ul. Grabiszyńska (4.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 600/m2
  Ogrody Grabiszyńskie
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 59 - 92 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  i2 DEVELOPMENT S.A.
 • Nowy Grabiszyn(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Gajowice, ul. Grabiszyńska (3.1 km od centrum Wrocławia)
  Nowy Grabiszyn
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 47 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Grabiszyńska 141(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Gajowice, ul. Grabiszyńska 141 (2.8 km od centrum Wrocławia)
  Grabiszyńska 141
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 48 - 59 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

OGRODY GRABISZYŃSKIE – TWÓJ WŁASNY STYL Ogrody Grabiszyńskie to zamknięte osiedle zaprojektowane starannie niczym ogród francuski, w romantycznym otoczeniu bujnego Parku Grabiszyńskiego. Przestronne apartamenty znajdują się w jednej z najbardziej eleganckich przedwojennych dzielnic Wrocławia. Ogrody Grabiszyńskie to kompleks, na który składają się luksusowe apartamenty z prywatnymi tarasami (ponad 50 m2) i mieszkania o powierzchni od 43 do 110 m2 oraz lokale usługowe. Ogrody Grabiszyńskie to:mieszkania i apartamenty wyposażone w balkon, loggię lub taras, pewna inwestycja (dobra lokalizacja pod przyszły wynajem),sąsiedztwo Parku Grabiszyńskiego, osiedle ogrodzone z wewnętrznym placem zabaw,łatwa komunikacja z centrum miasta, Węzłem Bielańskim, lotniskiem i wyjazdem na autostradę,drewniano-aluminiowe okna w najwyższym standardzie na rynku,antywłamaniowe rolety na parterach, antywłamaniowe drzwi wejściowe, windy z poziomu garażu,brak naziemnego ruchu samochodowego.PRESTIŻOWA LOKALIZACJAWielu z nas pragnie zamieszkać w domu, w którym warto zapuścić korzenie. W miejscu, które daje poczucie bezpieczeństwa, jest pełne radości, energii, ma korzystną lokalizację w centrum miasta i jednocześnie jest położone na wyciągnięcie ręki od pełnego zapachów i kolorów parku.  IDEALNE MIEJSCEWrocław, stolica Dolnego Śląska, jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Leży u podnóża Sudetów, nad Odrą, która przecina go licznymi odpływami i kanałami. Jest wyjątkowym miastem 12 wysp i ponad stu mostów. To tutaj znajduje się przepiękna, średniowieczna dzielnica (niegdyś – wyspa!) – Ostrów Tumski i Ratusz zaliczany do najwspanialszych budowli gotyckich środkowej Europy. Wrocław jest najbardziej zielonym miastem Polski – na 1 mieszkańca przypada 25 mkw. zieleni (nie licząc tej osiedlowej).  PARK GRABISZYŃSKIJedną z piękniejszych wrocławskich enklaw przyrody jest Park Grabiszyński. Możesz tu spacerować pachnącą, lipową aleją lub jeździć ścieżkami rowerowymi. Kiedy przychodzi czas na odpoczynek, zawsze możesz wyjść z domu, usiąść na rozgrzanej słońcem trawie i cieszyć się życiem urządzając piknik dla najbliższych znajomych. Prawie 50-hektarowa oaza Parku Grabiszyńskiego jest jak zielona wyspa na oceanie tętniącego życiem miasta.  Odległości od ważnych obiektów4 km    Stare miasto    1.3 km    Centrum handlowe Borek4 km    Kino Helios (ul. Kazimierza Wlk.)    4 km    Teatr Polski100 m    Stacja benzynowa BP    7 km    Wjazd na autostradę200 m    Przychodnia    2.5 km    Prywatne Centrum Medyczne500 m    Przedszkole    400 m    Szkoła podstawowa300 m    Komisariat policji    200 m    Straż pożarna100 m    Bank/bankomat    100 m    Apteka

Inwestycja Ogrody Grabiszyńskie znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, Ul. Hallera 84/ 1 (4.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Stellar Polska Sp. z o. o..

Inwestycja Ogrody Grabiszyńskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 83 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Grabiszyńskie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Stellar Polska Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 83 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Grabiszyńskie

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Grabiszyńskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Ogrody Grabiszyńskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - FAT.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Grabiszyńskie znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Budowlanych w odległości 290 m, Branżowa Szkoła I stopnia nr 4 w odległości 290 m, Technikum Nr 11 w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrody Grabiszyńskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 200 m, Pulsantis w odległości 360 m, Medycyna pracy w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Grabiszyńskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Biedronka, w odległości 170 m znajduje się Tarasy Grabiszyńskie, w odległości 180 m znajduje się Furtak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Grabiszyńskie w odległości 160 m znajduje się Fitness 24 Seven, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie