Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Wólczyńska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wólczyńska, oferowane bezpośrednio przez

Spravia

Warszawa, Bielany, Huta, ul. Wólczyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 80 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle WólczyńskaOsiedle Wólczyńska

3 zdjęcia

Osiedle Wólczyńska
Osiedle Wólczyńska
Osiedle Wólczyńska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 24600 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

MIESZKANIA NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Nowoczesne budownictwo, dogodna lokalizacja i atrakcyjne ceny są głównymi zaletami Osiedla Wólczyńska. To dobra propozycja dla młodych rodzin, a także wszystkich tych, którzy poszukują większego lokum w korzystnej cenie. Wielkość lokali i funkcjonalny rozkład pomieszczeń pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie.

PRZYJEMNOŚĆ MIESZKANIA

W dwóch budynkach o wysokości od pięciu do czternastu pięter powstały przyjazne mieszkania od jednego do pięciu pokoi i metrażach od 30 do 107 m2. Przemyślane, funkcjonalne rozkłady, przestronne balkony, windy i miejsca postojowe w podziemnych halach – to wszystko zapewnia wygodę mieszkania na Osiedlu Wólczyńska. Najmłodszych mieszkańców ucieszy kolorowy plac zabaw. Dla bezpieczeństwa lokatorów inwestycja jest ogrodzona oraz monitorowana. SALA KLUBOWA Mieszkańcy osiedla mogą już korzystać  z zupełnie nowej, komfortowo wyposażonej sali klubowej. Ponad stumetrowa przestrzeń – zgodnie z obietnicą – została wyposażona w sprzęt rekreacyjno-sportowy, kącik dla dzieci oraz przyjazną kuchnię. Całość urządzono w jasnych, pastelowych tonacjach, gdzieniegdzie złamanych intensywnymi, kolorowymi barwami. Miejsce i rozrywkę dla siebie znajdą tu zarówno dorośli mieszkańcy, młodzież, jak i dzieci.

Inwestycja Osiedle Wólczyńska znajduje się na Hucie, ul. Wólczyńska (9.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Osiedle Wólczyńska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wólczyńska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się w północnej części Warszawy, w dzielnicy Bielany, przy ul. Wólczyńskiej.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Wólczyńska?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Wólczyńska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 24 metrów od inwestycji Osiedle Wólczyńska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rokokowa 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Wólczyńska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 483 m znajduje się Netto, w odległości 525 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 529 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wólczyńska w odległości 191 m znajduje się boisko / kort, w odległości 249 m znajduje się boisko / kort, w odległości 254 m znajduje się Saturn Fitness.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023