Krypska 20

Oferta archiwalna

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Krypska 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 606 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Krypska 20

5 zdjęć

Krypska 20
Krypska 20
Krypska 20
Krypska 20

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ściany konstrukcyjne murowane lub żelbetowe, stropy żelbetowe.

Dach

Płaski – stropodach odwrócony, izolacja termiczna i wodna, warstwa wierzchnia kruszywo płukane, w miejscach wskazanych projektem warstwa wegetacyjno – drenażowa.

Elewacja

Ściany zewnętrzne wykończone tynkiem cienkowarstwowym, malowane, a wybrane partie niniejszej elewacji wykończone okładzinami elewacyjnymi.

Stolarka okienna

Okna drewniane, nawietrzaki zgodnie z projektem, szklone szybami zespolonymi, skrzydła rozwierane z okuciami obwiedniowymi, w miejscach przewidzianych w projekcie skrzydła typu „fix” – nieotwierane. W każdym pomieszczeniu przynajmniej jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań typu Gerda, Witex, Dierre z blokadami antywłamaniowymi typu C, pełne.

Balkony

Balkony / Tarasy / Loggie - wykończone płytkami gresowymi, antypoślizgowymi, mrozoodpornymi. Balustrady zewnętrzne stalowe zabezpieczone antykorozyjnie, w miejscach przewidzianych w projekcie wypełnienie szkłem bezpiecznym lub ażurowe metalowe. Przegrody między balkonami pełne ze szkła matowego lub z paneli.

Posadzka

Wylewki cementowe na styropianie z dylatacją obwodową.

Ściany

W pomieszczeniach mieszkalnych tynk gipsowy, zewnętrzne narożniki wzmocnione profilami systemowymi, jednokrotnie malowane. W pomieszczeniach sanitarnych - tynk gipsowy wykończony na ostro, impregnowany.

Sufity

Tynk gipsowy jednokrotnie malowany.

Parapety wewnętrzne

Do montażu indywidualnego Klienta.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja RTV, telefoniczna, instalacja domofonowa.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Grawitacyjna, w kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.

Wyposażenie łazienki

Bez urządzeń sanitarnych. Instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego) wyprowadzone podejście na pionach piony z rur z tworzyw sztucznych. Indywidualne wodomierze mieszkaniowe zimnej i ciepłej wody.

Wyposażenie kuchni

Instalacja elektryczna – trójfazowa przy kuchniach elektrycznych. Instalacja lokalowa wodna i co – podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego) wyprowadzone podejścia wodne i kanalizacyjne na pionach. Instalacja wodna – piony z rur z tworzyw sztucznych, indywidualne wodomierze mieszkaniowe zimnej i ciepłej wody dostępne do odczytu z klatki schodowej. Instalacja kanalizacyjna z tworzywa sztucznego.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Krypska 20 położona jest kilkaset metrów od Ronda Wiatraczna. To na tyle blisko by korzystać z bardzo dobrego połączenia ze ścisłym centrum miasta, a na tyle daleko by cieszyć się ciszą z dala od zgiełku głównych arterii prawobrzeżnej Warszawy.

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się sklepy, punkty usługowe, miejsca rozrywki i rekreacji oraz placówki oświatowe i służby zdrowia, dzięki temu mieszkańcy będą mieli łatwy i szybki dostęp do najbardziej potrzebnych dóbr i usług.

nwestycję Krypska 20 tworzy kameralny czteropiętrowy budynek, przylegający do budynku Krypska 18.  Na parterze budynku znajdują się trzy lokale użytkowe.

Mieszkania 1, 2, 3 pokojowe dostępne są w najpopularniejszych metrażach od 37,9 m2 do 76,8 m2.

W ofercie znajduje się również jeden 4-pokojowy apartament o wielkości 107 m2 z dwoma balkonami po przeciwnych stronach mieszkania.

Do dyspozycji mieszkańców przewidziano również 31 miejsc parkingowych w podziemnym oraz komórki lokatorskie.

Planowany termin oddania inwestycji to IV kwartał 2012

Inwestycja Krypska 20 znajduje się na Grochowie, ul. Krypska 20 (5.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez SP Invest.

Inwestycja Krypska 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Krypska 20 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SP Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Praga Południe przy ul. Krypskiej 20.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Krypska 20?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krypska 20 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Krypska 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiatraczna 10.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Krypska 20 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Krypska 20 znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe "Truskawkowe Pole" w odległości 80 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 IM.STEFANA KISIELEWSKIEGO w odległości 250 m, CXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Krypska 20 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lux-Med w odległości 170 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krypska 20 w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.05.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Grochowie

Oferty na Grochowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: