Feniks

Oferta archiwalna

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Mińska 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 450 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Feniks

3 zdjęcia

Feniks
Feniks
Feniks

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 9 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 219 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Feniks to nowoczesny budynek mieszkalny realizowany ramach projektu Soho Factory. Wyróżnia go przede wszystkim oryginalna architektura: plan budynku został przygotowany przez cenione pracownie architektoniczne WWAA i KONKRET. Charakterystyczna bryła kaskadowego budynku wyróżnia się oryginalną elewacją i udowadnia, że miejska zabudowa nie musi oznaczać nudnych blokowisk.

219 mieszkań 1-4-pokojowych o metrażu od 29 do 130m2 to odpowiedź na potrzeby zarówno singli jak i rodzin z dziećmi, a funkcjonalny układ wszystkich mieszkań pozwala na ich twórczą aranżację. Dwa lokale usługowe stanowią wyjątkową ofertę dla przedsiębiorców: dobra lokalizacja oraz rozbudowująca się wciąż strefa mieszkalna to idealne miejsce dla sklepu gwarantującego zaspokojenie codziennych potrzeb lokatorów Soho Factory. Wszystkie mieszkania w budynku posiadają przestronne tarasy oraz loggie, a duże okna tworzą przyjazne, jasne wnętrza. Zielone patio z ogródkami i częścią wspólną to idealne miejsce na popołudniowy wypoczynek.

Inwestycja Feniks znajduje się na Kamionku, ul. Mińska 25 (4.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Soho Development S.A.

Inwestycja Feniks została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 219 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 9 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Feniks nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Soho Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Dogodna komunikacja i dobra infrastruktura: metro, przystanki (autobusowy i tramwajowy), zaledwie kilkaset metrów do pobliskiego dworca Warszawa Wschodnia, a także obecność sklepów, centrów handlowych i kulturalnych, restauracji oraz szkół sprawiają, że Soho Factory to lokalizacja idealna zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla przedsiębiorców żyjących zgodnie z rytmem rozpędzonej Warszawy.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Feniks?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Feniks mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Feniks znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bliska 55.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Feniks znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Feniks znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Kraina" w odległości 240 m, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Warszawie w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa Nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Feniks jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Feniks składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Lidl, w odległości 460 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Feniks w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.03.2016
Data aktualizacji: 03.01.2019

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Kamionku

Oferty na Kamionku

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: