Osiedle Begonii

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSM Osiedle Młodych

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 123 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Nowy Marysin(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków 25 (8.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 975 brutto/m2
  Apartamenty Nowy Marysin
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 92 m2
  Liczba pokoi: 4
  APM Development Sp. z o.o.
 • Apartamenty Nowy Marysin IVa(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków 25 (8.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Nowy Marysin IVa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 54 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 9 ofert
  APM Development Sp. z o.o.
 • Apartamenty Nowy Marysin VIa(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 500 brutto/m2
  Apartamenty Nowy Marysin VIa
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 45 - 61 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 20 ofert
  APM Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Begonii przy ul. Begonii 5 to zespół dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z parterami usługowymi od strony ulicy Begonii i lokalami mieszkalnymi z ogródkami w części wysokiej. Mieszkania o zróżnicowanej wielkości, od jedno do czteropokojowych, w sumie w obu budynkach będzie 129 mieszkań. W budynkach będ± także komórki lokatorskie. Jednokondygnacyjna część podziemna to parking dla 147 samochodów. Bryły budynków maj± zróżnicowan± wysokość:- część średniowysoka 5 kondygnacji od strony ulicy Begonii- część wysoka 11 kondygnacji w głębi działki.Na terenie dziedzińca będ± także miejsca postojowe . W głębi działki dla projektowanych budynków zlokalizowano plac zabaw . Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone.Osiedle Begonii to kolejna inwestycja Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych”, tym razem na Marysinie Wawerskim w s±siedztwie leśnego Rezerwatu Przyrody im. Jana III Sobieskiego a jednocześnie dzieli je zaledwie kilka kilometrów od Centrum Warszawy . Doskonałe poł±czenie z centrum zapewnia : Trasa Siekierkowska i Łazienkowska oraz przyszła wschodnia obwodnica Warszawy oraz liczne linie autobusowe ,SKM-ka i Kolej Mazowiecka. Zalet± Osiedla jest bezpośrednie s±siedztwo infrastruktury publicznej: placówek handlowych, szkół, przedszkoli, przychodni.Czynny przez cały rok wielofunkcyjny obiekt sportowy „Syrenka” przy ul. Starego Doktora oraz liczne ścieżki rowerowe daj± możliwość aktywnego wypoczynku.

Inwestycja Osiedle Begonii znajduje się na Marysinie Wawerskim, ul. Begonii 5 (9.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera SM Osiedle Młodych.

Inwestycja Osiedle Begonii została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 129 nowych mieszkań. Budynki posiadają 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Begonii pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SM Osiedle Młodych przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 129 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Begonii

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Begonii mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Begonii znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Potockich 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Begonii znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Robuś" w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa nr 195 w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Begonii składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 400 m znajduje się Grzybki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Begonii w odległości 270 m znajduje się Kort numer 2, w odległości 290 m znajduje się Kort numer 1, w odległości 310 m znajduje się Klub Tenisowy Break.

Data publikacji: 18.12.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie