Osiedle Begonii

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Begonii, oferowane bezpośrednio przez

SM Osiedle Młodych

Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Begonii 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Begonii

3 zdjęcia

Osiedle Begonii
Osiedle Begonii
Osiedle Begonii

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 129 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Osiedle Begonii przy ul. Begonii 5 to zespół dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z parterami usługowymi od strony ulicy Begonii i lokalami mieszkalnymi z ogródkami w części wysokiej. Mieszkania o zróżnicowanej wielkości, od jedno do czteropokojowych, w sumie w obu budynkach będzie 129 mieszkań. W budynkach będ± także komórki lokatorskie. Jednokondygnacyjna część podziemna to parking dla 147 samochodów. Bryły budynków maj± zróżnicowan± wysokość:

- część średniowysoka 5 kondygnacji od strony ulicy Begonii

- część wysoka 11 kondygnacji w głębi działki.

Na terenie dziedzińca będ± także miejsca postojowe . W głębi działki dla projektowanych budynków zlokalizowano plac zabaw . Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone.

Osiedle Begonii to kolejna inwestycja Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych”, tym razem na Marysinie Wawerskim w s±siedztwie leśnego Rezerwatu Przyrody im. Jana III Sobieskiego a jednocześnie dzieli je zaledwie kilka kilometrów od Centrum Warszawy . Doskonałe poł±czenie z centrum zapewnia : Trasa Siekierkowska i Łazienkowska oraz przyszła wschodnia obwodnica Warszawy oraz liczne linie autobusowe ,SKM-ka i Kolej Mazowiecka. Zalet± Osiedla jest bezpośrednie s±siedztwo infrastruktury publicznej: placówek handlowych, szkół, przedszkoli, przychodni.

Czynny przez cały rok wielofunkcyjny obiekt sportowy „Syrenka” przy ul. Starego Doktora oraz liczne ścieżki rowerowe daj± możliwość aktywnego wypoczynku.

Inwestycja Osiedle Begonii znajduje się na Marysinie Wawerskim, ul. Begonii 5 (9.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez SM Osiedle Młodych.

Inwestycja Osiedle Begonii została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 129 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Begonii nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SM Osiedle Młodych przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Begonii?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Begonii mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 850 metrów od inwestycji Osiedle Begonii znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Gocławek 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Begonii znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Begonii znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek nr 41 w odległości 260 m, przedszkole w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa Nr 195 w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Begonii jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia nr 4 w odległości 50 m, Stomatologia Orłowska & Urbanek w odległości 950 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Begonii składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Begonii w odległości 250 m znajduje się Klub Tenisowy Break, w odległości 250 m znajduje się Kort numer 2, w odległości 260 m znajduje się Kort numer 1.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: