Villa Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSGI Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 45 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Plażowa(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Plażowa (6.8 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 900/m2
  Apartamenty Plażowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 54 - 118 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Apartamenty Plażowa
 • Rudzka 72(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Rudzka/Trudna 72/1 (6.3 km od centrum Łodzi)
  Rudzka 72
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 80 m2
  Liczba pokoi: 4
  ATJ INVESTMENTS
 • Apartamenty Gombrowicza 27(1.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Gombrowicza 27/29 (5.5 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 600 brutto/m2
  Apartamenty Gombrowicza 27
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 37 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  VRD Sp. z o.o. Blokowa Sp.k.

Opis Inwestycji

Osiedle Villa Park zostało zaprojektowane przez pracownię Staszewscy, Ziółkowscy ArchitekciKażdy z pięciu budynków tworzących zabudowę osiedla Villa Park ma wysokość dwóch pięter.Rozmieszczono w nich po 12 mieszkań. Każdy z budynków jest też wyposażony w windę, a dodatkowo istnieje możliwość posiadania wydzielonego boksu rowerowego. W kondygnacji podziemnej znajduje się garaż z miejscami postojowymi dla aut.W częściach wspólnych budynków, jak i we wnętrzach mieszkań zostały użyte materiały wiodących marek.• elewacja- tynk mineralny, malowany farbą silikonową,• klatki schodowe- posadzka gresowa, balustrady ze stali malowane proszkowo z wypełnieniem,• winda z poziomu garaży podziemnych, obsługująca wszystkie kondygnacje,• oświetlenie klatek schodowych sterowane za pomocą czujek ruchu i włączników,• domofon cyfrowy,• balkony – deska tarasowa kompozytowa,• brama wjazdowa do garażu – segmentowa, w części ażurowa, otwierana na pilota,• boks rowerowy.Inwestycja Villa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.W odrestaurowanej willi dostępne są 2 mieszkania o powierzchni 156.15 mkw. i 155.49 mkw.

Inwestycja Villa Park znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Rudzka (7.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera SGI Sp. z o.o..

Inwestycja Villa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 155 do 156 metrów kwadratowych w cenie od 5 492 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Park

Villa Park to eleganckie i prestiżowe osiedle mieszkaniowe zrealizowane przez znanego i cenionego dewelopera - firmę SGI SA. Osiedle położone jest przy ul. Rudzkiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Stefańskiego oraz licznych terenów rekreacyjnych. Oferują one pełną gamę możliwości spędzania wolnego czasu, od bardzo aktywnego do pełnego relaksu i wyciszenia na łonie natury. Jednocześnie, dzięki łatwemu dostępowi do środków komunikacji miejskiej oraz wygodnemu dojazdowi dla zmotoryzowanych zapewnia mieszkańcom Villa Park łatwy dojazd do pozostałych części miasta. W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się także wszelkie niezbędne punkty handlowe i usługowe oraz edukacyjne.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Villa Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rudzka - Popioły.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Park w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 26.05.2014

Data aktualizacji: 04.12.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie