Leśnica ul. Brzezińska

Mieszkania Warte Zamieszkania

Mieszkania na sprzedaż ul. Brzezińska, oferowane bezpośrednio przez SBM Maślice

Wrocław, Fabryczna, Leśnica, ul. Brzezińska
Ceny od: 6 915 zł brutto/m2
Leśnica ul. Brzezińska

3 zdjęcia

Leśnica ul. Brzezińska
Leśnica ul. Brzezińska
Leśnica ul. Brzezińska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Leśnica ul. Brzezińska dostępne są 3 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B.0.1
3
62,75 m²
Parter
450 000 zł
B.1.1
3
62,58 m²
1
440 000 zł
C.1.1
3
71,58 m²
1
495 000 zł

Opis Inwestycji

Mieszkania warte zamieszkania.

Nasza najnowsza inwestycja powstaje w Leśnicy, w zachodniej części Wrocławia.Amatorzy biegania oraz przejażdżek rowerowych mogą uprawiać swoje hobby, korzystając z uroków tego wyjątkowego miejsca. Ścieżki rowerowe, sąsiedztwo lasów (Las Leśnicki, Park Leśnicki i Las Mokrzański), rzeki Bystrzycy oraz zbiorników wodnych gwarantują przyjemny odpoczynek, zarówno miłośnikom długich spacerów jak i osobom ceniącym bardziej aktywny relaks.

Ciche, zielone otoczenie, z dala od zgiełku miasta, przy jednoczesnej bliskości sklepów, aptek, punktów usługowych, placówek opiekuńczych oraz edukacyjnych sprzyja spokojnemu życiu rodzinnemu.

Budynki mieszkalne z naszej oferty wyróżniają się spójną, przyjazną architekturą, która odpowiada niskiej zabudowie Leśnicy. Budujemy kameralne, rodzinne osiedla w wysokim standardzie wykończenia, stosując tylko sprawdzone technologie i najlepszej jakości materiały.

Dbamy o zielone otoczenie budynków oraz kompleksową infrastrukturę w postaci ulic, chodników, oświetlenia, itp.

Dobrą komunikację z centrum miasta zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe a także stacja kolejowa Wrocław - Leśnica.

Inwestycja Leśnica ul. Brzezińska znajduje się na Leśnicy, ul. Brzezińska (12.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez SBM Maślice.

Inwestycja Leśnica ul. Brzezińska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Leśnica ul. Brzezińska w sprzedaży 3 nowe mieszkania o powierzchni od 63 do 72 metrów kwadratowych, w cenie od 6 915 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 63 do 72 m2 w cenie od 440 000 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców SBM Maślice przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 63 do 72 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 440 000 do 495 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 915 do 7 451 zł.
Opis płatności:
po podpisaniu umowy o budowę lokalu w ciągu trzech dni roboczych należy wpłacić zadatek w wysokości 2 000 zł harmonogram wpłat wkładu budowlanego: do 8 tygodni 80 % wartości lokalu do 05.06.2021 r. 20% wartości lokalu.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Leśnica jest swego rodzaju "Miastem w mieście", czyli samowystarczalnym osiedlem z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Mieszkańcy mają zapewnione niezbędne potrzeby edukacyjne, zdrowotne, rekreacyjne, handlowo-usługowe, kulturalne i rozrywkowe. Znajdują się tutaj m.in.: 4 przedszkola, 4 szkoły podstawowe, 5 przychodni podstawowej opieki zdrowotnej, 4 markety spożywcze, liczne sklepy wielobranżowe, punkty usługowe, placówki bankowe z bankomatami, kawiarnie i restauracje.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leśnica ul. Brzezińska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leśnica ul. Brzezińska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Leśnica ul. Brzezińska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zajazdowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Leśnica ul. Brzezińska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leśnica ul. Brzezińska znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 15 w odległości 310 m, Szkoła Podstawowa AMS we Wrocławiu w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Leśnica ul. Brzezińska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Lekarz w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leśnica ul. Brzezińska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Lidl, w odległości 310 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leśnica ul. Brzezińska w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Ośrodek Sportowy KS „Gwardia”.

Data publikacji: 05.06.2020
Data aktualizacji: 02.11.2021
SBM Maślice logo

SBM Maślice

Karol Sworowski

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Pilczycka 196D 54-144 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 07:00 - 18:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: