Salwirak Sp. z o.o. logo

Salwirak Sp. z o.o.

Wrocław, ul. Oliwkowa 14/15
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Salwirak Sp. z o.o. buduje nieprzerwanie od 1981 roku.

Projektujemy i realizujemy obiekty w generalnym wykonawstwie w Polsce i za granicą.

Podejmujemy się budowania od podstaw ale też przeprowadzamy remonty dużych obiektów użyteczności publicznej w wysokim standardzie wykończenia.Budujemy solidnie, zatrudniając doświadczonych  i zaufanych pracowników.

Pracujemy szybko i staramy się unikać usterek.

Wszystkie nasze dotychczasowe obiekty powstały w terminie i zgodnie z oczekiwaniami inwestorów. Dokumentujemy to referencjami naszych zleceniodawców.Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klientów, dlatego każdy problem i wymagania omawiamy indywidualnie.Patrzymy na osiedle, nie jak na produkt, ale jak na miejsce w którym sami chcielibyśmy mieszkać.

Posiadamy w sprzedaży 14 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Maślicka
  4 kw. 2023
  MAŚLICKA - kameralne osiedle zlokalizowane w zachodniej części Wrocławia, na jednym z najbardziej zielonych osiedli we Wrocławiu - Maślicach. Inwestycja składa się tylko z 18 lokali mieszkalnych. Zaprojektowaliśmy mieszkania o różnym metrażu, tak aby każdy przyszły lokator mógł znaleźć powierzchnią dogodną dla siebie. W ofercie znajdują się lokale mieszkalne 2, 3, 4 lub 5-cio pokojowe, w

  Maślicka

  ul. Maślicka , Maślice, Fabryczna, Wrocław(9.4 km od centrum)
  Salwirak Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

Salwirak Sp. z o.o. logo
Salwirak Sp. z o.o.
Wrocław, ul. Oliwkowa 14/15
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: