Przystań Królewiecka

Oferta archiwalna

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Wołodyjowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przystań Królewiecka

5 zdjęć

Przystań Królewiecka
Przystań Królewiecka
Przystań Królewiecka
Przystań Królewiecka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 190 do 304 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw

Opis inwestycji

- Przestronne ogródki i tarasy

- Komórki lokatorskie oraz miejsca w garażu podziemnym

- Monitoring

- W otoczeniu terenów zielonych

- Funkcjonalne układy mieszkań

Przystań Królewiecka tu znajdziesz swoje miejsce!

Przystań Królewiecka to idealne miejsce zarówno dla osób młodych na start jak i dla rodzin z dziećmi, gdyż jest to połączenie życia w otoczeniu przyrody z jednoczesnym dostępem do całej infrastruktury miasta.

Inwestycja położona jest w sercu Maślic, przy ul. Królewieckiej. To jedna z najbardziej zielonych części Wrocławia.

Bliskość terenów zielonych, oraz sąsiedztwo rzeki sprzyjają wypoczynkowi. Trasy biegowe, ciągnące się kilometrami ścieżki rowerowe oraz malowniczo usytuowana stadnina koni to idealna propozycja dla lubiących spędzać czas w ruchu.

Nieopodal osiedla znajduje się również kąpielisko oraz miejsce do grillowania z przyjaciółmi i aktywnego wypoczynku dla całej rodziny.

Przystań Królewiecka to kameralne osiedle składające się z 3 budynków mieszkalnych.

Znajdziemy tu komfortowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Każdy lokal ma do dyspozycji balkon, taras lub przestronny ogródek. W ciepłe dni to dodatkowe miejsce które możemy zaaranżować do naszych potrzeb.

Pod budynkiem znajduje się garaż podziemny oraz komórki lokatorskie.

Sklepy i usługi – wszystko w jednym miejscu.

W pobliżu znajduje się park, przedszkole, nowa szkoła, boisko dla dzieci, biblioteka, przychodnia, fryzjer, sklepy i restaurację.

Powstające naprzeciwko innowacyjne centrum handlowe, pozwoli cieszyć się bogatym zapleczem handlowo-usługowym. Sklepy będą czynne wystarczająco długo aby zrobić zakupy po powrocie z pracy.

Wszystko to tworzy spójny, samowystarczalny zespół urbanistyczny, łączący funkcje mieszkalne, handlowo-usługowe, sportowe i rekreacyjne oraz edukacyjne

Lokalizacja jest bez wątpienia dużą zaletą zarówno dla kierowców jak i zwolenników publicznych środków transportu, gdyż umożliwia dotarcie do centrum miasta w ciągu zaledwie 15 minut.

Bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia zapewnia komfort podczas wyjazdów poza miasto – pozwala ominąć zakorkowane centrum oraz zaoszczędzić czas.

Szybki rozwój tej części miasta to pewność, że nowa infrastruktura będzie systematycznie rozbudowywana.

Data zakończenia budowy: 31.12.2020r.

Akty notarialne przekazania lokali: 30.06.2021r.

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo na osiedlu zamontowany zostanie również monitoring.

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Inwestycja Przystań Królewiecka znajduje się na Maślicach, ul. Wołodyjowskiego (9.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Sagaris Constructions Sp. z o.o.

Inwestycja Przystań Królewiecka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przystań Królewiecka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sagaris Constructions Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przystań Królewiecka?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przystań Królewiecka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Przystań Królewiecka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brodzka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przystań Królewiecka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Królewiecka znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w odległości 450 m, Przedszkole nr 8 w odległości 450 m, Szkoła Podstawowa nr 26 w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przystań Królewiecka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Biedronka, w odległości 180 m znajduje się Stokrotka, w odległości 310 m znajduje się Hermes.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Królewiecka w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.06.2019
Data aktualizacji: 22.02.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Maślicach

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: