Osiedle Pogodne

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRyńscy Development Sp.j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 320 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Jagiełły 15(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Jagiełły (1.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 100/m2
  Jagiełły 15
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 47 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Ryńscy Development Sp.j.
 • Marecki Dom(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Bandurskiego 24B (1.1 km od Warszawy)
  Marecki Dom
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 72 m2
  Liczba pokoi: 4
  Properat Sp. z o.o. Sp. k.
 • Batorego 4(2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Batorego (1.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 600/m2
  Batorego 4
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 54
  Powierzchnia: 34 - 81 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Batorego 4 Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Pogodne

Osiedle „Pogodne” składa się z 8 sześcio-lokalowych oraz 2 cztero-lokalowych budynków znajdujących się na ogrodzonym terenie.W ofercie znajdują się atrakcyjne 2 lub 3 pokojowe mieszkania o powierzchni od 49 m2 do 70 m2.Mieszkania na parterze z wyjściem na ogródek bezpośrednio z salonu.Mieszkania na piętrze większe o wielkość klatki schodowej i pomieszczenia gospodarczego.Do mieszkania przynależy ogródek oraz miejsce postojowe.Niskie koszty utrzymania mieszkania: czynsz administracyjny na utrzymanie części wspólnych + opłaty licznikowe (według własnego zużycia).Harmonogram budowy:o Budowa osiedla rozpoczęła się w maju 2013 roku, a zakończy się w lipcu 2015 roku.o Zakończenie budowy etapu I i IV nastąpiło we wrześniu 2014 roku.o Etap III zostanie zakończony w grudniu 2014 r.o Klucze do mieszkań z etapu II będą przekazywane w lipcu 2015 r.Wyposażenie mieszkania:o własny piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, a także zamontowane są kaloryfery z termostatamio instalacja: elektryczna (gniazdka, kontakty), alarmowa, wodno-kanalizacyjna, telewizyjna (z anteną naziemną i satelitarną), telefoniczna oraz domofonowao instalacja gazowa do kuchni (możliwa instalacja elektryczna - trójfazowa)o stolarka okienna brązową PCV, parapety z konglomeratuo drzwi wejściowe - antywłamanioweStandard wykończenia:• Konstrukcja tradycyjna murowana z cegły ceramicznej• Ocieplenie styropianem (15 cm grubości)• Tynki zewnętrzne• Posadzki cementowe• Tynki wewnętrzne gipsowe wykonane techniką maszynową• Ściany malowane na biało• Kanalizacja deszczowa• Kanalizacja miejska• Taras wykonany z kostki brukowej• Balkon wykonany z gresuZagospodarowanie terenu:• Brama wjazdowa sterowana pilotem• Furtki z domofonem• Parkingi i chodniki wykonane z kostki brukowej• Altany śmietnikowe• Oświetlenie zewnętrzne osiedla• Ogrodzenie osiedla oraz wydzielenie ogródków• Droga wewnętrzna wykonana z kostki• Plac zabaw

Inwestycja Osiedle Pogodne znajduje się w Markach, ul. Szkolna 90- 108 (2.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ryńscy Development Sp.j..

Inwestycja Osiedle Pogodne została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pogodne pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ryńscy Development Sp.j. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Pogodne

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

W odległości 850 metrów od inwestycji Osiedle Pogodne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Przystanek linii autobusowej.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pogodne znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Bambi" w odległości 600m, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Żołnierzy AK II Rejonu w odległości 900m, PUNKT PRZEDSZKOLNY NR KAJTUŚ CZARODZIEJ ANNA LEWANDOWSKA w odległości 950m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Stomatologiczna, w odległości 700 m znajduje się Tim. Pensjonat pielęgnacyjno - opiekuńczy, w odległości 750 m znajduje się Dom Opieki "Pałac".

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 500 m znajduje się SushiSam - Sklep z produktami do sushi, w odległości 550 m znajduje się Pizzeria Rucola, w odległości 600 m znajduje się Rucola - włoska pizza.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1250 m znajduje się Park Miejski, w odległości 1450 m znajduje się Markus. Fitness club, w odległości 1500 m znajduje się Gabinet Kosmetyczny, Gabinet Odnowy "Chance".

Data publikacji: 15.01.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie