Osiedle Zajączka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Rycbud

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 448 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Jagiełły 15(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Jagiełły (1.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 100/m2
  Jagiełły 15
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 47 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Ryńscy Development Sp.j.
 • Metropolitan Park(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Wilcza 26 (2.2 km od Warszawy)
  Metropolitan Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 83 - 97 m2
  Liczba pokoi: 4
  UMS Investment
 • Marecki Dom(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Bandurskiego 24B (1.1 km od Warszawy)
  Marecki Dom
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 72 m2
  Liczba pokoi: 4
  Properat Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Nasza inwestycja to komfortowe i nowoczesne osiedle zamknięte z mieszkaniami i segmentami bezczynszowymi o powierzchniach od 36 m² do 110 m² . Inwestycja zlokalizowana jest w podwarszawskich Markach, blisko głównej ulicy Alei Marszałka Piłsudskiego, 12 km od centrum stolicy. Na osiedlu planowane jest powstanie 10 budynków w zabudowie szeregowej – w sumie 81 lokali mieszkalnych. Na terenie osiedla powstanie również plac zabaw dla najmłodszych. Lokalizacja osiedla gwarantuje dobry dojazd do ul. Radzymińskiej i Trasy Toruńskiej. Miejsce to jest przyjazne osobom niezmotoryzowanym; przystanek w odległości około 800 m (dojazd autobusami 805, 718, 732, 740, 738, N61). W pobliżu osiedla znajdują się m.in: Urząd Miasta, poczta, Kościół, ośrodek zdrowia, banki, kompleksy handlowo-usługowe oraz placówki oświatowe: liczne przedszkola, szkoły, Marecki Ośrodek Kultury.Główne atuty lokalizacji osiedla to połączenie spokojnej i cichej okolicy z dobrą komunikacją z Warszawą.Każde z mieszkań dysponuje indywidualnym wejściem oraz miejscem postojowym przed budynkiem. Część lokali posiada wydzielone ogródki, a część dysponuje poddaszem do aranżacji własnej. Segmenty posiadają indywidualne bramy wjazdowe, furtki i ogródki.Każdy z lokali posiada oddzielne liczniki mediów.MIESZKANIA W SPRZEDAŻYI etap - realizacja wrzesień 201524 lokale o pow. 43,72 mkw24 lokale o pow. 36,54 mkw2 lokale o pow. 67,07 mkw2 lokale o pow.69,72 mkw2 segmenty o pow. 75 mkw

Inwestycja Osiedle Zajączka znajduje się w Markach, ul. Zajączka 21 (1.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Rycbud.

Inwestycja Osiedle Zajączka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 81 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zajączka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rycbud przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 81 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
murowana z cegły Porotherm
Dach
pokryty blacho dachówką
Elewacja
tynk akrylowy
Stolarka okienna
PCV
Drzwi zewnętrzne
stalowe antywłamaniowe Gerda
Parapety zewnętrzne
z konglomeratu
Instalacje
Podłączone instalacje: wodna, gazowa, kanalizacyjna i elektryczna wraz z osprzętem Piecyk gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania
Ogrzewanie
gazowe
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Zajączka

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle Zajączka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny REJTANA 02 (MARKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zajączka znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kajtuś Czarodziej – Przedszkole i Klub Przedszkolaka w odległości 400m, Kuśnierz Halina. Ośrodek terapii i zabawy w odległości 400m, Przedszkole Niepubliczne nr 10 "Wesoła Lokomotywa" w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KARDIO-MED" , w odległości 650 m znajduje się Dom Opieki Warszawa, w odległości 750 m znajduje się Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 500 m znajduje się Biblioteka Publiczna, w odległości 1150 m znajduje się Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Markus. Fitness club, w odległości 650 m znajduje się Park Miejski, w odległości 1100 m znajduje się Your Fitness-Woman Club.

Data publikacji: 14.04.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie