Rycbud

Rycbud

Mazowieckie, Wołomiński, Marki ul. Legionowa 2

Posiadamy w sprzedaży 26 nieruchomości w 1 inwestycji

Lista

W Woj. Mazowieckim

 • Osiedle Tęczowa/Kolorowa

  Inwestycja Osiedle Tęczowa/Kolorowa znajduje się w Markach, ul. Tęczowa/Kolorowa (2,4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Rycbud. Inwestycja Osiedle Tęczowa/Kolorowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 32 lokale mieszkalne o powierzchniach od 67 do 85 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji Osiedle Tęczowa/Kolorowa znajduje się 12 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

  Wołomiński, Marki, ul. Tęczowa/Kolorowa (2,4 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 470 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Osiedle Tęczowa/Kolorowa
  • Termin oddania: oddano
  • Liczba mieszkań: 26
  • Powierzchnia: 67 - 85 m2
  • Liczba pokoi: 3 - 4
  Rycbud
  Mieszkania spełniające kryteria

O nas

GODLEWSKI DEVELOPMENT i RYCBUD to firmy rodzinne wspólnie realizujące projekty budowlane, zaspokajające potrzeby rynku mieszkaniowego na terenie Mazowsza. Działalność developerską prowadzimy od 2006 r. i zrealizowaliśmy już 12 dużych inwestycji.

Budujemy:

domy wolnostojące
bliźniacze
segmenty
budynki wielorodzinne

Zawsze budujemy z pasją i zaangażowaniem. Nasze inwestycje wyróżnia wysoki standard wykonania oraz dbałość o najwyższą jakość na każdym etapie budowy. Budynki realizowane są w technologii tradycyjnej. Kładziemy szczególny nacisk na estetykę wykończenia poszczególnych inwestycji, aby zadowolić naszych klientów.

Ułatwiamy naszym klientom pozyskiwanie środków finansowych na zakup nieruchomości. Zapraszmy do naszego Biura Sprzedaży przy ul. Legionowej 2 w Markach.

Zapytaj o ofertę

Rycbud

Rycbud

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.

Siedziba firmy

 • Mazowieckie, Wołomiński, Marki
 • ul. Legionowa 2

+48 509...