Osiedle Zajączka etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Rycbud

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 145 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Jagiełły 15 (230 m dalej)

Inwestycja Jagiełły 15 znajduje się w Markach, ul. Jagiełły (1,6 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ryńscy Development Sp.j.. Inwestycja Jagiełły 15 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 48 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 39 do 70 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Marki, ul. Jagiełły (1,6 km od Warszawy)
Ceny od: 5 100 zł/m2

Inwestycja polecana

Jagiełły 15
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 37
 • Powierzchnia: 39 - 70 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Ryńscy Development Sp.j.
Mieszkania spełniające kryteria

Metropolitan Park (419 m dalej)

Inwestycja Metropolitan Park znajduje się w Markach, ul. Wilcza 26 (2,2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Metropolitan Park. Inwestycja Metropolitan Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 14 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 100 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 83 do 97 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Marki, ul. Wilcza 26 (2,2 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Metropolitan Park
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 7
 • Powierzchnia: 83 - 97 m2
 • Liczba pokoi: 4
Metropolitan Park
Mieszkania spełniające kryteria

Marecki Dom (735 m dalej)

Inwestycja Marecki Dom znajduje się w Markach, ul. Bandurskiego 24B (1,1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Properat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.. Inwestycja Marecki Dom została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 15 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 55 do 72 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Marki, ul. Bandurskiego 24B (1,1 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Marecki Dom
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 6
 • Powierzchnia: 55 - 72 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Properat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Zajączka w Markach, to komfortowe i nowoczesne osiedle z mieszkaniami i segmentami bezczynszowymi o powierzchniach od 36 m2 do 110 m2. Na osiedlu powstaje łącznie 10 budynków w zabudowie szeregowej - w sumie aż 81 lokali mieszkalnych!

Lokalizacja Twojego osiedla gwarantuje Ci ciszę i spokój, a jednocześnie doskonałą komunikację ze stolicą, dzięki bliskości głównych arterii komunikacyjnych (stacja Metro Wileńska).

Twój lokal dysponuje indywidualnym wejściem oraz własnym miejscem postojowym. Większość mieszkań oraz segmenty posiadają wydzielone ogródki. Wszystkie mieszkania i segmenty posiadają własne media, więc to Ty, jako właściciel kontrolujesz wydatki i decydujesz o kosztach eksploatacyjnych.

Niewątpliwie dużym atutem naszej inwestycji jest plac zabaw dla najmłodszych jego mieszkańców, o powierzchni ponad 300 m2!

Inwestycja Osiedle Zajączka etap II znajduje się w Markach, ul. Zajączka 21 (1,8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Rycbud.

Inwestycja Osiedle Zajączka etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 81 nowych mieszkań . Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zajączka etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rycbud przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce).

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 81 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Konstrukcja budynku:
konstrukcja tradycyjna murowana z cegły
Dach:
pokryty blacho-dachówką
Elewacja:
elewacja zewnętrzna: styropian 12 pokryty tynkiem akrylowym
Stolarka okienna:
PCV
Drzwi zewnętrzne:
stalowe
Instalacje:
Podłączone instalacje: wodna, gazowa i elektryczna
Ogrzewanie:
ogrzewanie jest gazowe, piec gazowy i kaloryfery dajemy w cenie
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce).
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Zajączka etap II

Osiedle położone jest w dogodnym punkcie: ok. 12 km od centrum Warszawy w bliskim sąsiedztwie ulic Piłsudskiego, Radzymińskiej i Trasy Toruńskiej. Miejsce to jest przyjazne osobom niezmotoryzowanym; przystanek w odległości około 800m (dojazd autobusami 805, 718, 732, 740, 738, N61).

W pobliżu: Urząd Miasta, Kościół, ośrodek zdrowia, sklepy, poczta, banki, kompleksy handlowo-usługowe: Park Handlowy Targówek, Ikea, M1, Makro, Centrum Handlowe Targówek (Carrefour, Multikino, kluby fitness) oraz placówki oświatowe: przedszkola, szkoły, Marecki Ośrodek Kultury.

Główne atuty położenia osiedla, to połączenie spokojnej okolicy oraz dobra komunikacja z centrum Warszawy.

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna. W odległości 550 metrów od inwestycji Osiedle Zajączka etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: REJTANA 02 (MARKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zajączka etap II znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kajtuś Czarodziej – Przedszkole i Klub Przedszkolaka w odległości 400 m, Kuśnierz Halina. Ośrodek terapii i zabawy w odległości 450 m, Przedszkole Niepubliczne nr 10 "Wesoła Lokomotywa" w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KARDIO-MED" , w odległości 700 m Dom Opieki Warszawa, w odległości 800 m Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Lodziarnia Palermo w odległości 350 m, Komisariat Policji w Markach w odległości 550 m, Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie O. w Markach w odległości 600 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Markus. Fitness club w odległości 400 m, Park Miejski w odległości 650 m, Your Fitness-Woman Club w odległości 1 150 m.

Data publikacji: 16 kwietnia 2015 09:04

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:22

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet