Osiedle Zajączka etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRycbud

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 320 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Jagiełły 15(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Jagiełły (1.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 100/m2
  Jagiełły 15
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 47 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Ryńscy Development Sp.j.
 • Marecki Dom(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Bandurskiego 24B (1.1 km od Warszawy)
  Marecki Dom
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 72 m2
  Liczba pokoi: 4
  Properat Sp. z o.o. Sp. k.
 • Słoneczna Marki(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Słoneczna 3C (1.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 650/m2
  Słoneczna Marki
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 152
  Powierzchnia: 31 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Tryboń PPI

Opis Inwestycji

Osiedle Zajączka w Markach, to komfortowe i nowoczesne osiedle z mieszkaniami i segmentami bezczynszowymi o powierzchniach od 36 m2 do 110 m2. Na osiedlu powstaje łącznie 10 budynków w zabudowie szeregowej - w sumie aż 81 lokali mieszkalnych!Lokalizacja Twojego osiedla gwarantuje Ci ciszę i spokój, a jednocześnie doskonałą komunikację ze stolicą, dzięki bliskości głównych arterii komunikacyjnych (stacja Metro Wileńska).Twój lokal dysponuje indywidualnym wejściem oraz własnym miejscem postojowym. Większość mieszkań oraz segmenty posiadają wydzielone ogródki. Wszystkie mieszkania i segmenty posiadają własne media, więc to Ty, jako właściciel kontrolujesz wydatki i decydujesz o kosztach eksploatacyjnych.Niewątpliwie dużym atutem naszej inwestycji jest plac zabaw dla najmłodszych jego mieszkańców, o powierzchni ponad 300 m2!

Inwestycja Osiedle Zajączka etap II znajduje się w Markach, ul. Zajączka 21 (1.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Rycbud.

Inwestycja Osiedle Zajączka etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 81 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zajączka etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rycbud przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 81 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
konstrukcja tradycyjna murowana z cegły
Dach
pokryty blacho-dachówką
Elewacja
elewacja zewnętrzna: styropian 12 pokryty tynkiem akrylowym
Stolarka okienna
PCV
Drzwi zewnętrzne
stalowe
Instalacje
Podłączone instalacje: wodna, gazowa i elektryczna
Ogrzewanie
ogrzewanie jest gazowe, piec gazowy i kaloryfery dajemy w cenie
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce).
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Zajączka etap II

Osiedle położone jest w dogodnym punkcie: ok. 12 km od centrum Warszawy w bliskim sąsiedztwie ulic Piłsudskiego, Radzymińskiej i Trasy Toruńskiej. Miejsce to jest przyjazne osobom niezmotoryzowanym; przystanek w odległości około 800m (dojazd autobusami 805, 718, 732, 740, 738, N61). W pobliżu: Urząd Miasta, Kościół, ośrodek zdrowia, sklepy, poczta, banki, kompleksy handlowo-usługowe: Park Handlowy Targówek, Ikea, M1, Makro, Centrum Handlowe Targówek (Carrefour, Multikino, kluby fitness) oraz placówki oświatowe: przedszkola, szkoły, Marecki Ośrodek Kultury. Główne atuty położenia osiedla, to połączenie spokojnej okolicy oraz dobra komunikacja z centrum Warszawy.

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

W odległości 550 metrów od inwestycji Osiedle Zajączka etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny REJTANA 02 (MARKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zajączka etap II znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kajtuś Czarodziej – Przedszkole i Klub Przedszkolaka w odległości 400m, Kuśnierz Halina. Ośrodek terapii i zabawy w odległości 450m, Przedszkole Niepubliczne nr 10 "Wesoła Lokomotywa" w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KARDIO-MED" , w odległości 700 m znajduje się Dom Opieki Warszawa, w odległości 800 m znajduje się Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Lodziarnia Palermo, w odległości 550 m znajduje się Komisariat Policji w Markach, w odległości 600 m znajduje się Spółdzielczy Bank Ogrodniczy w Warszawie O. w Markach.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Markus. Fitness club, w odległości 650 m znajduje się Park Miejski, w odległości 1150 m znajduje się Your Fitness-Woman Club.

Data publikacji: 16.04.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie