Osiedle Tęczowa/Kolorowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Rycbud

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 145 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Aria V (43 m dalej)

Inwestycja Aria V znajduje się w Markach, ul. Tęczowa (2,4 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Aria. Inwestycja Aria V jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 67 do 125 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Marki, ul. Tęczowa (2,4 km od Warszawy)
Ceny od: 2 899 zł brutto/m2

Inwestycja polecana

Aria V
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 8
 • Powierzchnia: 67 - 125 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 5
Aria
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Promienna III (3,1 km dalej)

Inwestycja Osiedle Promienna III znajduje się w Markach, ul. Promienna 33B/2 (0,9 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Mazovia Development. Inwestycja Osiedle Promienna III jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 198 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 39 do 64 metrów kwadratowych.

Marki, ul. Promienna 33B/2 (0,9 km od Warszawy)
Ceny od: 5 200 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Promienna III
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 32
 • Powierzchnia: 39 - 64 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Mazovia Development
Mieszkania spełniające kryteria

Metropolitan Park (3,3 km dalej)

Inwestycja Metropolitan Park znajduje się w Markach, ul. Wilcza 26 (2,2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Metropolitan Park. Inwestycja Metropolitan Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 14 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 100 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 83 do 97 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Marki, ul. Wilcza 26 (2,2 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Metropolitan Park
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 7
 • Powierzchnia: 83 - 97 m2
 • Liczba pokoi: 4
Metropolitan Park
Mieszkania spełniające kryteria

Już teraz ruszamy z nową inwestycją deweloperską! Osiedle Tęczowa to projekt mieszkaniowy składający się z 8 segmentów o powierzchni 85m2 w zabudowie szeregowej, położony w najbardziej malowniczej i spokojnej części Marek. Łączy on w sobie funkcje nowoczesnego, komfortowego mieszkania z wypoczynkiem w zaciszu zieleni.

Projekt zakłada optymalne wykorzystanie przestrzeni, Twój dom będzie posiadał samodzielny ogródek, będący znakomitym przedłużeniem Twojego salonu oraz miejscem spotkań rodzinnych i towarzyskich.

Osiedle, na którym możesz zamieszkać wyróżnia dbałość o estetyczne otoczenie: drewniane ogrodzenia działek, eleganckie alejki z kostki i zaaranżowane trawniki. Zastosowanie tradycyjnych technologii i wysokiej jakości materiałów budowlanych, zapewniają trwałość i solidność Twojego domu na wiele lat.

W naszej nowej ofercie, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie znajdują się nowe mieszkania i segmenty o komfortowych rozkładach i najbardziej poszukiwanych metrażach. W marcu rozpoczęliśmy budowę kameralnego osiedla przy ul. Kolorowej w Markach.

Powstają tu cztery eleganckie budynki o nowoczesnej architekturze. Dostępne są mieszkania jedno- i dwu-poziomowe o metrażach od 67m2 do 75m2. Do każdego lokalu przynależy ogródek oraz miesjce postojowe. Jest to doskonałe miejsce dla Ciebie, jeśli cenisz sobie aktywny tryb życia i spokój, wynikający z bliskości natury (Puszcza Słupecka).

Inwestycja Osiedle Tęczowa/Kolorowa znajduje się w Markach, ul. Tęczowa/Kolorowa (2,4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Rycbud.

Inwestycja Osiedle Tęczowa/Kolorowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań . Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Tęczowa/Kolorowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 67 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 4 470 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rycbud przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Konstrukcja budynku:
Konstrukcja tradycyjna murowana z cegły.
Dach:
Dach pokryty blacho-dachówką.
Elewacja:
Elewacja zewnętrzna: styropian 12 pokryty tynkiem akrylowym.
Stolarka okienna:
Stolarka okienna PCV.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi zewnętrzne stalowe.
Posadzka:
Cementowa.
Parapety wewnętrzne:
Parapety z konglomeratu.
Instalacje:
Podłączone instalacje: wodna, gazowa i elektryczna. Podłączenie do TV. Okablowanie do alarmu, domofonu.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Tęczowa/Kolorowa

Osiedle, na którym możesz wkrótce zamieszkać położone jest w spokojnej dzielnicy Marek, przy ul. Tęczowej oraz ul. Kolorowej. Od drogi głównej E67 (Warszawa-Radzymin-Białystok) dzieli je odległość ok. 700 m. W pobliżu znajdują się: sklep, apteka, szkoła, Urząd Miasta oraz Centrum Handlowe M1 (5 min. jazdy samochodem).

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna. W odległości 700 metrów od inwestycji Osiedle Tęczowa/Kolorowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: CZARNA STRUGA 01 (MARKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tęczowa/Kolorowa znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Krasnal w odległości 350 m, Profesjonalna Opieka nad Dziećmi „BabyLand” w odległości 600 m, Oliver D.Smithson Spółka Jawna w odległości 1 150 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 950 m Szymański Piotr, lek. med. Spec. neurolog. Gabinet, w odległości 1 450 m Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESCULAP" Sp. z o.o. , w odległości 1 600 m Centrum Medyczne Marki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Urząd Pocztowy w odległości 1 750 m, Bank Polskiej Spóldzielczosci S.A. Bankomat w odległości 2 000 m, LOMBARD w odległości 2 000 m.

Data publikacji: 27 października 2016 13:44

Data aktualizacji: 27 lutego 2019 11:35

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet