Osiedle Tęczowa/Kolorowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRycbud

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 320 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Makówko(2.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Okólna 47C (0.7 km od Warszawy)
  Osiedle Makówko
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 52 - 94 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  SPC 1 SP. z o.o.
 • Słoneczna Marki(2.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Słoneczna 3C (1.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 650/m2
  Słoneczna Marki
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 152
  Powierzchnia: 31 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Tryboń PPI

Opis Inwestycji

Już teraz ruszamy z nową inwestycją deweloperską! Osiedle Tęczowa to projekt mieszkaniowy składający się z 8 segmentów o powierzchni 85m2 w zabudowie szeregowej, położony w najbardziej malowniczej i spokojnej części Marek. Łączy on w sobie funkcje nowoczesnego, komfortowego mieszkania z wypoczynkiem w zaciszu zieleni.Projekt zakłada optymalne wykorzystanie przestrzeni, Twój dom będzie posiadał samodzielny ogródek, będący znakomitym przedłużeniem Twojego salonu oraz miejscem spotkań rodzinnych i towarzyskich.Osiedle, na którym możesz zamieszkać wyróżnia dbałość o estetyczne otoczenie: drewniane ogrodzenia działek, eleganckie alejki z kostki i zaaranżowane trawniki. Zastosowanie tradycyjnych technologii i wysokiej jakości materiałów budowlanych, zapewniają trwałość i solidność Twojego domu na wiele lat.W naszej nowej ofercie, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie znajdują się nowe mieszkania i segmenty o komfortowych rozkładach i najbardziej poszukiwanych metrażach. W marcu rozpoczęliśmy budowę kameralnego osiedla przy ul. Kolorowej w Markach.Powstają tu cztery eleganckie budynki o nowoczesnej architekturze. Dostępne są mieszkania jedno- i dwu-poziomowe o metrażach od 67m2 do 75m2. Do każdego lokalu przynależy ogródek oraz miesjce postojowe. Jest to doskonałe miejsce dla Ciebie, jeśli cenisz sobie aktywny tryb życia i spokój, wynikający z bliskości natury (Puszcza Słupecka).

Inwestycja Osiedle Tęczowa/Kolorowa znajduje się w Markach, ul. Tęczowa/Kolorowa (2.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Rycbud.

Inwestycja Osiedle Tęczowa/Kolorowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Tęczowa/Kolorowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 67 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 4 470 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rycbud przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Konstrukcja tradycyjna murowana z cegły.
Dach
Dach pokryty blacho-dachówką.
Elewacja
Elewacja zewnętrzna: styropian 12 pokryty tynkiem akrylowym.
Stolarka okienna
Stolarka okienna PCV.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi zewnętrzne stalowe.
Posadzka
Cementowa.
Parapety wewnętrzne
Parapety z konglomeratu.
Instalacje
Podłączone instalacje: wodna, gazowa i elektryczna. Podłączenie do TV. Okablowanie do alarmu, domofonu.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Tęczowa/Kolorowa

Osiedle, na którym możesz wkrótce zamieszkać położone jest w spokojnej dzielnicy Marek, przy ul. Tęczowej oraz ul. Kolorowej. Od drogi głównej E67 (Warszawa-Radzymin-Białystok) dzieli je odległość ok. 700 m. W pobliżu znajdują się: sklep, apteka, szkoła, Urząd Miasta oraz Centrum Handlowe M1 (5 min. jazdy samochodem).

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

W odległości 700 metrów od inwestycji Osiedle Tęczowa/Kolorowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny CZARNA STRUGA 01 (MARKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tęczowa/Kolorowa znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Krasnal w odległości 350m, Profesjonalna Opieka nad Dziećmi „BabyLand” w odległości 600m, Oliver D.Smithson Spółka Jawna w odległości 1150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 950 m znajduje się Szymański Piotr, lek. med. Spec. neurolog. Gabinet, w odległości 1450 m znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESCULAP" Sp. z o.o. , w odległości 1600 m znajduje się Centrum Medyczne Marki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1750 m znajduje się Urząd Pocztowy, w odległości 2000 m znajduje się Bank Polskiej Spóldzielczosci S.A. Bankomat, w odległości 2000 m znajduje się LOMBARD.

Data publikacji: 27.10.2016

Data aktualizacji: 27.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie