Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 199 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Matemblevo

7 zdjęć

Matemblevo
Matemblevo
Matemblevo
Matemblevo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (6)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc): zakup miejsca obowiązkowy.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Światła, płacz, śmiech, szczekanie psa – zostaw codzienność za sobą i odetchnij w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Otwórz okno i odpocznij, ciesz się chwilą spokoju i korzystaj z uroków życia na osiedlu Matemblevo w Gdańsku. Obok miejskiego zgiełku, na tyle daleko by go nie słyszeć i na tyle blisko by z niego korzystać. Czerp pełnymi garściami z tego co najlepsze, bez kompromisów – w zgodnie z samym sobą.

Take the breath.

Matemblevo czeka właśnie na Ciebie.

Matemblevo idealnie wkomponowuje się w niską, szeregową zabudowę spokojnej ulicy Dolne Migowo, przy której powstaje. Lokalizacja osiedla w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego jest połączeniem bezpiecznej, niewielkiej odległości od centrum miasta z bezpośrednim sąsiedztwem natury. To miejsce idealne dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój miejsca, w którym żyją na co dzień bez rezygnacji z udogodnień oferowanych przez miasto. Zmęczeni miejskim gwarem znajdą spokój, którego potrzebują.

Matemblevo to ponadczasowy projekt, który charakteryzuje się prostą formą, dynamiką, unikalnością oraz zróżnicowaniem.

Głównymi atutami osiedla Matemblevo są dachy mansardowe wyłożone wysokiej jakości ceramiczną dachówką, nowoczesne rozwiązania projektowe, duża liczba przeszkleń i dbałość o każdy szczegół. Kameralna, niska zabudowa idealnie wkomponowuje się w okolicę.

Matemblevo tworzą 63 apartamenty wykonane z wysoką dbałością o każdy szczegół.

Głębokie, nowocześnie wykończone balkony i zielone tarasy parterowe – zapewnią dodatkową przestrzeń do wypoczynku.

Inwestycja Matemblevo znajduje się na Pieckach-Migowo, ul. Dolne Migowo (5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Rutkowski Development Sp. J.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Matemblevo nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rutkowski Development Sp. J. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc)

W inwestycji znajduje się 6 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Piecki-Migowo to dzielnica Gdańska o powierzchni nieco ponad 4 km kw i liczbie ludności 22 tys. Ta niewielka dzielnica położona jest w środkowej części Gdańska, pomiędzy dzielnicami Brętowo, Wrzeszcz Górny, Suchanino, Siedlce, Ujeścisko-Łostowice i Jasień. Znajdują się tu liczne zbiorniki wodne, m. in. Staw Pistolet i Wileńska. Znajduje się tu też Gdański Park Naukowo-Technologiczny, miejskie ogródki działkowe i spore tereny zielone. Największą arterią dzielnicy jest przecinająca ją na pół ul. Rakoczego z licznymi kawiarniami czy restauracjami. Znajdują się tu też liczne zabytki wojskowe z okresu II wojny światowej. W dzielnicy mieści się centrum handlowe Morena a także supermarket Tesco. Najbliższymi szkołami wyższymi są Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa a także Wyższa Szkoła Bankowa mieszczące się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy. Dobry dojazd do innych dzielnic zapewniają trzy pętle autobusowe i kilkanaście linii autobusów przejeżdżających przez Piecki – Migowo.

Komunikacja

Na tutejszych trzech pętlach autobusowych zatrzymuje się 5 autobusów, a po dzielnicy kursuje kilkanaście autobusów miejskich. Przy ul. Rakoczego funkcjonuje przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej „Gdańsk Brętowo”.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Matemblevo?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Matemblevo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Matemblevo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brętowo PKM.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Matemblevo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Matemblevo znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Na Wzgórzu w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Matemblevo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Max.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Matemblevo w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.05.2022
Data aktualizacji: 29.09.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Pieckach-Migowo

Oferty na Pieckach-Migowo

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: