Impressio

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rymarska, oferowane bezpośrednio przez Ronson Development Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn-Grabiszynek, ul. Rymarska 47

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 72 oferty w najbliższej okolicy!

Impressio

3 zdjęcia

Impressio
Impressio
Impressio

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Opis Inwestycji

Gotowe mieszkania we Wrocławiu czekają!

Mieszkania na osiedlu Impressio są już gotowe, więc nie musisz czekać i możesz rozpocząć wykańczanie swojego mieszkania już dziś. Kameralna zabudowa naszego osiedla, tworzona przez niewielkie, maksymalnie trzypiętrowe budynki tworzy wyjątkową atmosferę. Szeroki wybór metraży (od 36 do 126 m2), w tym możliwość wyboru mieszkania z antersolą sprawiają, że każdy znajdzie tu zwoje miejsce na Ziemi.

Najbliższa, zielona okolica

Osiedle znajduje się na malowniczym Grabiszynku. Mieszkańcy mogą cieszyć się pobliską zielenią i sąsiedztwem parku Grabiszyńskiego. W najbliższej okolicy znajduje się centrum edukacji międzynarodowej oraz zielone tereny rekreacyjne. To właśnie tutaj możesz spędzić najpiękniejsze lata swojego życia, ciesząc się urokliwym otoczeniem Twojego własnego M!

Impressio na plus

Okolica, pomimo swojego spokojnego i cichego charakteru, jest położona niedaleko centrum. Dojazd do starego miasta zajmie Ci zaledwie 15 minut. W pobliżu znajduje się pętla autobusowa oraz powstaje ulica Racławicka, którą szybko dotrzesz do różnych części miasta. Bogata infrastruktura otaczająca osiedle Impressio to jednak nie wszystko! Jeśli lubisz robić zakupy blisko domu, to ucieszy Cię bliskość centrum handlowego Borek.

Inwestycja Impressio znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Rymarska 47 (4.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Ronson Development Sp. z o.o.

Inwestycja Impressio została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 136 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od null do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Impressio nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ronson Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 136 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 255 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Impressio?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Impressio mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Impressio znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rymarska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Impressio znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Impressio znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT Fundacji Edukacji Miedzynarodowej w odległości 10 m, Międzynarodowe Liceum Ogółnokształcące we Wrocławiu w odległości 10 m, Wroclaw International School w odległości 10 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Impressio w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 04.04.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: