Stacja Nowy Ursus etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 032 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Stacja Nowy Ursus etap II

Stacja Nowy Ursus

Inwestycja Stacja Nowy Ursus znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien 10 (9,4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Stacja Nowy Ursus została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 138 lokali mieszkalnych o powierzchni 67 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Szamoty, ul. Posag 7 Panien 10 (9,4 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Stacja Nowy Ursus
 • Gotowe do zamieszkania
 • Powierzchnia: 67 m2
 • Liczba pokoi: 3
Robyg S.A.
Inwestycja sprzedana

Stacja Nowy Ursus

Inwestycja z lokalami użytkowymi Stacja Nowy Ursus znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien 10 (9,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Stacja Nowy Ursus została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajdują się 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 77 do 135 m2. Aktualnie w sprzedaży pozostało 0 ofert. Budynek posiada do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Szamoty, ul. Posag 7 Panien 10 (9,5 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Stacja Nowy Ursus
 • Gotowe do zamieszkania
 • Powierzchnia: 77 - 135 m2
Robyg S.A.
Inwestycja sprzedana

Stacja Nowy Ursus etap II

Inwestycja z lokalami użytkowymi Stacja Nowy Ursus etap II znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien 10 (9,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Stacja Nowy Ursus etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchniach od 58 do 173 m2. Budynek posiada do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Szamoty, ul. Posag 7 Panien 10 (9,5 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Stacja Nowy Ursus etap II
 • Gotowe do zamieszkania
 • Powierzchnia: 58 - 173 m2
Robyg S.A.
Inwestycja sprzedana

Stacja Nowy Ursus etap III

Inwestycja Stacja Nowy Ursus etap III znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien 10 (9,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Stacja Nowy Ursus etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 245 lokali mieszkalnych o powierzchni 75 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Szamoty, ul. Posag 7 Panien 10 (9,3 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Stacja Nowy Ursus etap III
 • Gotowe do zamieszkania
 • Powierzchnia: 75 m2
 • Liczba pokoi: 4
Robyg S.A.
Inwestycja sprzedana

Stacja Nowy Ursus etap IV

Inwestycja Stacja Nowy Ursus etap IV znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien (9,2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Stacja Nowy Ursus etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 227 lokali mieszkalnych o powierzchni 80 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Szamoty, ul. Posag 7 Panien (9,2 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 725 zł/m2

Inwestycja polecana

Stacja Nowy Ursus etap IV
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 4
 • Powierzchnia: 80 m2
 • Liczba pokoi: 4
Robyg S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Stacja Nowy Ursus etap V

Inwestycja Stacja Nowy Ursus etap V znajduje się na Szamotach, ul. Posagu 7 Panien (9,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Stacja Nowy Ursus etap V jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 252 lokale mieszkalne o powierzchni 62 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Szamoty, ul. Posagu 7 Panien (9,3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 949 zł/m2

Inwestycja polecana

Stacja Nowy Ursus etap V
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 62 m2
 • Liczba pokoi: 3
Robyg S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Najbliższe inwestycje

Next Ursus (165 m dalej)

Inwestycja Next Ursus znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien 16 (9,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Nexity Polska Sp. z o.o.. Inwestycja Next Ursus jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 14 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 39 do 76 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Szamoty, ul. Posag 7 Panien 16 (9,3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 300 zł/m2

Inwestycja polecana

Next Ursus
 • Termin oddania: 1 kw. 2022
 • Liczba mieszkań: 348
 • Powierzchnia: 39 - 76 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Nexity Polska Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Centro Ursus (210 m dalej)

Inwestycja Centro Ursus znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien (9,4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A.. Inwestycja Centro Ursus jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 290 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 43 do 88 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Szamoty, ul. Posag 7 Panien (9,4 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 481 zł/m2

Inwestycja polecana

Centro Ursus
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 144
 • Powierzchnia: 43 - 88 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
ATAL S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Mój Ursus (223 m dalej)

Inwestycja Mój Ursus znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien (9,2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Mój Ursus jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 145 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 34 do 65 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Szamoty, ul. Posag 7 Panien (9,2 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Mój Ursus
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 70
 • Powierzchnia: 34 - 65 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Robyg S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Niedrogie mieszkanie 12 minut od centrum Warszawy? Teraz to możliwe – przy ul. Posagu 7 Panien - w nowej części Ursusa - powstanie 136 mieszkań. Jest to doskonała oferta dla wszystkich tych, którzy marzyli o własnym lokum o wysokim standardzie wykończenia.
Inwestycja realizowana jest w duchu idei zrównoważonego rozwoju. Budynki charakteryzują się wysoką wydajnością energetyczną. Wyposażone są w ekologiczne rozwiązania, takie jak oświetlenie LED czy instalacje fotowoltaiczne. Osiedle budowane jest w technologii Smart House, która pozwala między innymi zarządzać zużyciem energii elektrycznej. Ten innowacyjny system obejmuje także czujniki, wskaźniki oraz inne urządzenia sterujące, pozwalające w łatwy sposób zdalnie zaprogramować i kontrolować sprzęty elektryczne i elektroniczne znajdujące się w mieszkaniu.

Dogodna komunikacja
Stacja Nowy Ursus jest – jak sama nazwa wskazuje – położona bardzo blisko kolejki KM, dzięki czemu do Śródmieścia jedzie się zaledwie 12 minut. Dzielnica Bemowo znajduje się 3 minuty od inwestycji. Osiedle jest świetnie połączone z obwodnicą, co umożliwia szybki wyjazd z Warszawy.

Rewitalizacja okolicy
Stacja Nowy Ursus posiada wszelkie zalety mieszkania w zacisznej okolicy. W pobliżu są liczne tereny rekreacyjne (Park Czechowicki, Staw Koziorożca). Wokół osiedla biegną ścieżki rowerowe, a nieopodal jest centrum sportu. W 2017 ruszą prace nad budową niezwykłego eko parku (polany piknikowe, place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu i wybieg dla psów), który idealnie wpisze się w koncepcję rewitalizacji tej postindustrialnej części Warszawy.

Inwestycja Stacja Nowy Ursus etap II znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien 10 (9,4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Stacja Nowy Ursus etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Stacja Nowy Ursus etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 63 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, internet, tv kablowa, usługi w budynku, winda, inteligentny dom, videodomofon.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Stacja Nowy Ursus etap II

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich. W odległości 150 metrów od inwestycji Stacja Nowy Ursus etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Posag 7 Panien.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Nowy Ursus etap II znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 2 Z Oddziałami Integracyjnymi W Zespole Szkół Publicznych Nr 1 w odległości 850 m, Akademia Sztuk Walki Michi w odległości 850 m, Zespół Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie w odległości 900 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m Rehabilitacja Holistyczna Wioleta Szlachta-Syty, w odległości 600 m AEGROTUS FUND Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska, w odległości 750 m Diabetyk24.pl.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Boot Square w odległości 500 m, Osteria Piemonte w odległości 500 m, Sunrise Sushi w odległości 750 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Oxygen Fitness & Wellness Club w odległości 400 m, plac Wolności w odległości 1 100 m, Pływalnia Albatros w odległości 1 100 m.

Data publikacji: 15 września 2016 16:31

Data aktualizacji: 24 października 2018 13:14

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Robyg S.A.

Spada sprzedaż mieszkań u deweloperów [KOMENTARZ EKSPERTA]

Spada sprzedaż mieszkań u deweloperów [KOMENTARZ EKSPERTA]

Sprzedaż deweloperów w I kw. z symptomami zadyszki

Sprzedaż deweloperów w I kw. z symptomami zadyszki

Zyski deweloperów w górę, czyli duży może więcej

Zyski deweloperów w górę, czyli duży może więcej