Rezydencja Turniejowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRezydencja Turniejowa

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Partynice House(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Partynice, ul. Kawalerzystów (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Partynice House
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 61
  Powierzchnia: 34 - 111 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 24 oferty
  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.
 • Łubinowa Park(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Łubinowa 28 (5.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 000 brutto/m2
  Łubinowa Park
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 85 - 110 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  City Development Łubinowa Park
 • Nowa Racławicka(1.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki, ul. Racławicka (5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 399 brutto/m2
  Nowa Racławicka
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 135
  Powierzchnia: 31 - 88 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 5 ofert
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)

Opis Inwestycji

Rezydencja Turniejowa

Turniejowa 10b to luksusowy budynek, który swoją elegancką fasadą nawiązuje do najlepszych wzorców zachodniego minimalizmu. Obiekt został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących sobie komfort i funkcjonalność. Rezydencję tworzy tylko 7 wyjątkowych apartamentów – słonecznych, przestronnych mieszkań z balkonami i tarasami. Spokojna, willowa okolica oraz bezpośrednie sąsiedztwo Parku Południowego zachęcają do aktywnego wypoczynku i relaksu. Do użytku wspólnego wszystkich mieszkańców Rezydencji zostanie oddany ogród, ze starannie dobranymi nasadzeniami. Dopełnieniem unikatowego charakteru budynku i jego otoczenia będzie również reprezentacyjny hall, a także efektowna iluminacja świetlna rozjaśniająca fasadę budynku. Do apartamentów na parterze będą przylegać ogródki a te na piętrach będą posiadać balkony. W budynku znajduje się cichobieżna winda. Do Państwa dyspozycji na poziomie -1 są miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Niezaprzeczalnym atutem jest lokalizacja, mieszkańcy mogą dostać się do Ścisłego centrum w mniej niż kwadrans a rezydencję otacza rozbudowana infrastruktura (w najbliższej okolicy są punkty usługowo-handlowe, szkoły, kino, fitness)

Inwestycja Rezydencja Turniejowa znajduje się na Partynicach, ul. Turniejowa 10b (4.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Rezydencja Turniejowa.

Inwestycja Rezydencja Turniejowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Turniejowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 55 do 120 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rezydencja Turniejowa przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Turniejowa

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Turniejowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Rezydencja Turniejowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hippiczna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Turniejowa znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 64 w odległości 110 m, Kid's Corner Klub Dziecka i Rodzica w odległości 250 m, Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Subrideo w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Turniejowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Bagłaj w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Turniejowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 490 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 500 m znajduje się bemuke.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Turniejowa w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.07.2018

Data aktualizacji: 02.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie