Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

Rożnowska PointSPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Real Invest Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 474 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Rożnowska 11 (60 m dalej)

Inwestycja Rożnowska 11 znajduje się na Gocławku, ul. Róźnowska 11 (7,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Livi s.c.. Inwestycja Rożnowska 11 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 15 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 56 do 81 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Róźnowska 11 (7,7 km od centrum Warszawy)
 • Termin oddania: 4 kw. 2017
 • Liczba Mieszkań: 4
 • Powierzchnia: 56 - 81 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Livi s.c. Mieszkania spełniające kryteria

Kamieniczka na Ludwisarskiej (103 m dalej)

Inwestycja Kamieniczka na Ludwisarskiej znajduje się na Gocławku, ul. Ludwisarska (7,7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Kamieniczka na Ludwisarskiej. Inwestycja Kamieniczka na Ludwisarskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 5 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 50 do 77 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Ludwisarska (7,7 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 849 zł/m2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 2
 • Powierzchnia: 50 - 77 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Kamieniczka na Ludwisarskiej Mieszkania spełniające kryteria

Liwiecka 20 (359 m dalej)

Inwestycja Liwiecka 20 znajduje się na Gocławku, ul. Liwiecka 20 (7,4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Tynkbud1 Sp. z o.o.. Inwestycja Liwiecka 20 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 19 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 39 do 45 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Liwiecka 20 (7,4 km od centrum Warszawy)
 • Termin oddania: 2 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 2
 • Powierzchnia: 39 - 45 m2
 • Liczba pokoi: 2
Tynkbud1 Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Rożnowska Point to kameralny  budynek położony przy spokojnej ulicy Rożnowskiej na Pradze Południe wyróżniający się oryginalną koncepcją architektoniczną. Został wkomponowany w zabudowę istniejących budynków jednorodzinnych i kilku wielorodzinnych . Budynek posiadał będzie 5 kondygnacji naziemnych i 1 podziemną. Jest świetną propozycją dla osób chcących zamieszkać w niedalekiej odległości od centrum Warszawy. Oferta obejmuję szeroka gamę mieszkań  w najbardziej  poszukiwanych obecnie  na  rynku  metrażach, są to 1-,2- i  3-pokojowe mieszkania o powierzchni od 29 do 54 m2.  Prawie wszystkie lokale będą miały balkon lub loggię, a mieszkania usytuowane na parterze – ogródki. Do wyboru są dwa rodzaje miejsc postojowych, standardowe  i z pomieszczeniem na rowery. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostanie także 11  komórek lokatorskich wielkości od 3,47 do 4,13 mkw.W standardzie wyposażenia mieszkań znajdą się m.in. drzwi antywłamaniowe firmy Dierre, parapety z konglomeratu marmurowego i gres mrozoodporny na balkonach i loggiach. Wysokość lokali mieszkalnych została zaprojektowana na 2,75 m. Budynek będzie ogrodzony i wyposażony w domofony. Projekt przewiduje jedno, główne wejście.  Strefa wejściowa i hall zostały zaprojektowane przez wyspecjalizowanych i posiadających wieloletnie doświadczenie architektów z firmy JMW Architekci. Projekt cechuje się nowoczesną stylistyką oraz zastosowaniem materiałów wysokiej jakości, takich jak – eleganckie elementy fornirowane i wielkoformatowe płyty gres, oświetlenie strefowe podkreśli wyjątkowy charakter powierzchni wspólnej budynku. Na ścianach hallu zostaną umieszczone lustra powiększające optycznie przestrzeń oraz stylowe skrzynki na listy ze stali nierdzewnej. Komfort i funkcjonalność przestrzeni zapewnią między innym takie elementy jak wygodne siedzisko, umożliwiające chwilę odpoczynku, oraz donice z naturalną zielenią, cieszącą wzrok. Ponadstandardowo zostało również zaprojektowane ogrodzenie oraz strefa wejściowa do budynku – z użyciem betonu architektonicznego, płyt granitowych i kostki granitowej, a także lin ze stali nierdzewnej. Strefa wejściowa oraz hall zostaną podświetlone odpowiednio dobranymi lampami tworząc niepowtarzalne wrażenie czystości formy.Jednym z największych atutów inwestycji jest lokalizacja. Stąd do ścisłego centrum miasta można dojechać samochodem zaledwie w ciągu kilku minut. Szybką komunikację ze wszystkimi dzielnicami Warszawy gwarantuje też rozbudowana sieć komunikacji miejskiej. W pobliżu znajdują się przystanki linii autobusowych i pętla kilku linii tramwajowych. Zaplecze handlowe stanowią natomiast centra handlowe: King Cross Praga, Promenada, Szembeka oraz liczne sklepy osiedlowe. Bliskie sąsiedztwo parku im. Płk. Jana Szypowskiego “Leśnika” ,  Rezerwatu krajobrazowo-historycznego  Olszynki Grochowskiej, pływalni Szuwarek oraz kortów tenisowych TKKF daje mieszkańcom możliwość  uprawiania sportu i korzystania z zielonych terenów rekreacyjnych.

Inwestycja Rożnowska Point znajduje się na Gocławku, ul. Różnowska (7,7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Real Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Rożnowska Point została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Rożnowska Point pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Real Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Balkony:
Balkony/Loggie:
Posadzki: gres (mat, satyna) mrozoodporny, antypoślizgowy.
Balustrady zewnętrzne na części obiektu pełne żelbetowe z wykończeniem analogicznym jak elewacja, pochwyty stalowe ocynkowane malowane proszkowo.
Wydzielenia między balkonami murowane, tynkowane.
Stolarka okienna:
Okna PCV, obustronnie kolor dębowy, szklone zestawem szyb o współczynniku U=1,1 W/m2K, z funkcją mikrouchylenia, w każdym pomieszczeniu mieszkalnym co najmniej jeden zestaw okienny uchylno-rozwieralny. Nawiewniki w górnej części ram okiennych dla zapewnienia wymaganej infiltracji powietrza.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C np. Dierre Asso 5 pokryte naturalnym dębowym fornirem, próg dębowy, wizjer szerokokątny, wyposażone w sztywny łańcuch i antywłamaniowy atestowany zamek, klamka i szyld – kolor satyna nikiel.
Parapety wewnętrzne:
Z konglomeratu marmurowego.
Konstrukcja budynku:
Szkielet żelbetowy.
Posadzka:
Szlichta cementowa zatarta na ostro, o wysokiej izolacyjności akustycznej (na dwóch warstwach styropianu).
Wyposażenie łazienki:
Instalacja Kanalizacji z PCV, podejścia nawierzchniowo, częściowo podejścia w podbudowach posadzek, podejście do wc zakończone trójnikiem na pionie instalacyjnym.
Instalacja Ciepłej wody użytkowej i wody zimnej z tworzyw sztucznych, rozprowadzane do miejsca usytuowania przyboru w warstwach podbudowy posadzki.
Wentylacja:
Grawitacyjna.
Sufity:
Tynki gipsowe sufitów nakładane maszynowo, malowane jednokrotnie z gruntowaniem – kolor biały.
Wyposażenie kuchni:
Instalacja elektryczna w kuchni dla kuchni elektrycznej wypust z kostką zaciskową umieszczoną w
puszce (odrębnie zabezpieczone w TM), gniazda wtykowe dla okapu i zmywarki.
Instalacja Ciepłej wody użytkowej i wody zimnej z tworzyw sztucznych, rozprowadzane do miejsca usytuowania przyboru w warstwach podbudowy posadzki, w kuchni fragment podejścia pionowego
natynkowo.
Instalacja Kanalizacji z PCV, podejścia nawierzchniowo, częściowo podejścia w podbudowach posadzek.
Elewacja:
Pokryte tynkiem cienkowarstwowym z izolacją cieplną, w strefie cokołowej z tynkiem mozaikowym.
Część elewacji – strefa wejściowa, fragmenty elewacji w strefie wejściowej z kamienia naturalnego.
Dach:
Stropodach płaski, pogrążony kryty papą termozgrzewalną, izolowany termicznie. Odwodnienie dachów głównych grawitacyjne pionami wewnętrznymi w budynku, poprzez wpusty wbudowane, podgrzewane.
Instalacje:
Instalacja elektryczna,
instalacja c.o.
instalacja wodna i kanalizacyjna,
instalacje RTV,
instalacja domofonowa, dzwonkowa.
Ściany:
Tynki gipsowe ścian nakładane maszynowo, zacierane, dla ścian z bloczków typu Silka.
Dla ścian z bloczków gipsowych ORTH Multigips specjalna systemowa masa szpachlowa (bez tynku).
Malowane jednokrotnie z gruntowaniem – kolor biały.
Ogrzewanie:
Zasilane z kotłowni własnej.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: miejsce postojowe nieobowiązkowe.. Cena: 22000 zł.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rożnowska Point

Inwestycja zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Praga Południe u zbiegu ulic Rożnowskiej i Biskupiej.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 200 metrów od inwestycji Rożnowska Point znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Cukrownicza.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rożnowska Point znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Trzy Kolory w odległości 200 m, Xxiii Liceum Ogólnokształcące Im. M. Skłodowskiej - Curie w odległości 300 m, Liceum Ogólnokształcące nr XXIII im. M. Skłodowskiej-Curie w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Orlik. Praktyka lekarzy rodzinnych, w odległości 100 m Duo-Pharm s.c., w odległości 150 m Poradnia Lekarska U dr Marii Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Cornette Underwear w odległości 100 m, Wineport - Twój sklep z winem w odległości 100 m, Usługi Elektromechaniczne w odległości 150 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fitness Club S4- klub fitness Warszawa, Praga Połódnie w odległości 450 m, Nawodniony Ogród projekotwanie i nawadnianie ogrodów Warszawa w odległości 550 m, Kemping Turysta w odległości 600 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:07

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Znajdziemy dla Ciebie