Osiedle Ogrody Diany – budynek I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Koziorożca, oferowane bezpośrednio przez RAI Przedsiębiorstwo Budowlane

Gdańsk, Osowa, ul. Koziorożca 53

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Ogrody Diany – budynek I

15 zdjęć

Osiedle Ogrody Diany – budynek I
Osiedle Ogrody Diany – budynek I
Osiedle Ogrody Diany – budynek I
Osiedle Ogrody Diany – budynek I

Najbliższe inwestycje

 • Stelo

  Stelo

  Pomorskie Domy

  Mieszkanie Osowa, Gdańsk
  ul. Galaktyczna
  12.9 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 40-64 m2
  • Mieszkań: 7
  • Pokoje: 2-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Osiedle Ogrody Diany to najnowsza inwestycja przy ulicy Koziorożca i Diany. Piętnaście budynków wielorodzinnych, które już teraz tworzą nowy standard mieszkań w Trójmieście Ogrody Diany mają być miejscem komfortowym przede wszystkim dla młodych rodzin z dziećmi a także osób ceniących spokój i zieleń. W tej inwestycji proponujemy mieszkańcom podwyższony standard klatek schodowych. Każdy szczegół jest dopracowany i elegancko wykończony płytkami, ozdobnymi nadrukami, zdjęciami, podwieszanymi sufitami. W budynkach znajdują się cichobieżne windy i własne kotłownie oraz piwnice. Mieszkańcom zapewniono również wygodny dostęp do parkingów oraz hal garażowych. Ogrody Diany, jak sama nazwa wskazuje, będą oazą zieleni. Wokół budynków zasadzono bogatą roślinność z najnowszą technologią automatycznego podlewania roślin. Na mieszkańców parterowych mieszkań czekają gotowe ogródki z tujami, trawnikami i ozdobnym grysem. Przy osiedlu Ogrody Diany powstaje park, z siłownia zewnętrzną, place zabaw dla dzieci, ścieżką zdrowia, placem sąsiedzkim, boiskiem wielofunkcyjnym, kącikiem szachowym, wybiegiem dla psów i skateparkiem, gdzie można bezpiecznie jeździć na rolkach i deskorolce. Osowa, gdzie powstają Ogrody Diany to wyjątkowe miejsce w Trójmieście. Jest tu spokojnie i kameralnie, a dzielnica ma atrakcyjną lokalizację. Położona za Obwodnicą Trójmiasta ma w pobliżu Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz Jezioro Wysokie. Piękny park wypoczynkowy przy ul. Chirona został uznany za najlepszą przestrzeń publiczną województwa pomorskiego. Ponadto Osowa jest wygodnie połączona komunikacyjnie. Już za chwilę dzięki Pomorskiej Kolei Metropolitalnej dzielnica zyska nowe funkcjonalne połączenia z resztą Trójmiasta.

Inwestycja Osiedle Ogrody Diany – budynek I znajduje się na Osowej, ul. Koziorożca 53 (13.7 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez RAI Przedsiębiorstwo Budowlane.

Inwestycja Osiedle Ogrody Diany – budynek I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ogrody Diany – budynek I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców RAI Przedsiębiorstwo Budowlane przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osowa zajmuje nieco ponad 14 tysięcy kilometrów kwadratowych. W tej dzielnicy mieszka około 13 200 osób. Co ciekawe, Osowa otacza niewielką enklawę należącą do Gdyni – osiedle Wysoka. Dzięki wyjątkowemu położeniu Osowej, która zajmuje teren pomiędzy innymi dzielnicami Gdańska a Gdynią i Sopotem, w latach dwutysięcznych zainteresowało się nią wielu inwestorów. Wybudowano tu wielkopowierzchniowe sklepy, na przykład centrum handlowe „Osowa”, Castoramę, hurtownię Selgros Cash and Carry, salon meblowy Black Red White. Powstały również nowe osiedla z niskimi blokami i zabudową szeregową.

Komunikacja

Po Osowej kursują autobusy. W dzielnicy znajduje się też stacja kolejowa Gdańsk-Osowa, z której można dojechać do Gdyni – przejechanie trasy do Gdyni Głównej zajmuje 19 minut. Znacznie dłużej trwa dojazd do centrum Gdańska: z przystanku Osowa-Obwodnica do centrum można dotrzeć w 45–50 minut.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Ogrody Diany – budynek I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ogrody Diany – budynek I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Ogrody Diany – budynek I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Koziorożca.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Ogrody Diany – budynek I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ogrody Diany – budynek I znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE KRASNOLUDEK S.C. w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Ogrody Diany – budynek I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 520 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ogrody Diany – budynek I w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko wielofunkcyjne, w odległości 190 m znajduje się Skatepark Osowa.

Data publikacji: 24.02.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: