Ogrody Diany - Diany 36

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez RAI Przedsiębiorstwo Budowlane

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2509 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Ogrody Diany - Diany 36

DIANY 36Nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek jednoklatkowy.Łącznie 35 mieszkań o wysokim standardzie wykończeń deweloperskich. Elegancki wystrój klatek schodowych osiągnięty m. in. dzięki zawieszonym autorskim obrazom młodych twórców. Wyróżniająca się elewacja inspirowana geometrycznym, współczesnym stylem mondrianowskim.Cichobieżna winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Rozbudowana, podziemna hala garażowa oraz 35 praktycznych komórek lokatorskich oraz przyłącza Internetu szerokopasmowego.Budynek Diany 36 to kolejny budynek przy ulicy Diany, który przykuwać będzie uwagę elewacją inspirowaną stylem Mondrianowskim.Stanie się on kolejnym elementem wielofunkcyjnego osiedla, w pobliżu którego znajduje się centrum handlowe, siłownia, przedszkola i żłobki, restauracje oraz rozbudowany skatepark z placem zabaw. Jak sama nazwa wskazuje, Ogrody Diany to osiedle otoczone zielenią, pełne kwiatów i drzew, na terenie którego znajduje się ciekawie zaaranżowana zieleń z elementami małej architektury, gdzie można się zrelaksować i odpocząć.

Inwestycja Ogrody Diany - Diany 36 znajduje się na Osowej, ul. Diany 36 (13.7 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera RAI Przedsiębiorstwo Budowlane.

Inwestycja Ogrody Diany - Diany 36 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Diany - Diany 36 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 31 do 75 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper RAI Przedsiębiorstwo Budowlane przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Diany - Diany 36

Osowa zajmuje nieco ponad 14 tysięcy kilometrów kwadratowych. W tej dzielnicy mieszka około 13 200 osób. Co ciekawe, Osowa otacza niewielką enklawę należącą do Gdyni – osiedle Wysoka. Dzięki wyjątkowemu położeniu Osowej, która zajmuje teren pomiędzy innymi dzielnicami Gdańska a Gdynią i Sopotem, w latach dwutysięcznych zainteresowało się nią wielu inwestorów. Wybudowano tu wielkopowierzchniowe sklepy, na przykład centrum handlowe „Osowa”, Castoramę, hurtownię Selgros Cash and Carry, salon meblowy Black Red White. Powstały również nowe osiedla z niskimi blokami i zabudową szeregową.

Komunikacja

Po Osowej kursują autobusy. W dzielnicy znajduje się też stacja kolejowa Gdańsk-Osowa, z której można dojechać do Gdyni – przejechanie trasy do Gdyni Głównej zajmuje 19 minut. Znacznie dłużej trwa dojazd do centrum Gdańska: z przystanku Osowa-Obwodnica do centrum można dotrzeć w 45–50 minut.

W odległości 450 metrów od inwestycji Ogrody Diany - Diany 36 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Marsa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Diany - Diany 36 znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Gniazdko w odległości 850m, Szkoła Podstawowa nr 81 w odległości 900m, Przedszkole Słoneczna Kraina w Gdańsku w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. - Przychodnia "Gdyńska", w odległości 800 m znajduje się Apteka Panaceum, w odległości 1100 m znajduje się Apteka W Osowej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Polikarpa Biskupa Męczennika, w odległości 650 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Chrystusa Zbawiciela, w odległości 1050 m znajduje się Fantazjum.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się Fitness & Family Club Elżbieta Krzyżanowska, w odległości 900 m znajduje się Klub TAURUS, w odległości 1100 m znajduje się Tenis Gdańsk Osowa Active-Zone.pl.

Data publikacji: 21.05.2019

Data aktualizacji: 22.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie