Quadrini

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezQuadrini comodomo sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 521 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • MicroKlimat(0.9 km dalej)
  Condohotel

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Brzoskwiniowa (2.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 912/m2
  MicroKlimat
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 101
  Powierzchnia: 24 - 47 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Republika Wnętrz - Grupa
 • Armii Krajowej 7(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Huby, Armii Krajowej 7 (2.7 km od centrum Wrocławia)
  Armii Krajowej 7
  Termin oddania: 1 kw. 2023
  Liczba mieszkań: 404
  Powierzchnia: 20 - 67 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  i2 DEVELOPMENT S.A.
 • Kamienna 145(1.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Huby, ul. Kamienna 145 (2.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 199 brutto/m2
  Kamienna 145
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 33 - 90 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)

Opis Inwestycji

"Inwestycja Quadrini" to kameralny zespół 16 mieszkań willowych, rozlokowanych symetrycznie w kompleksie czterech eleganckich budynków. W modernistycznej architekturze Quadrini, inwestorzy zwrócili szczególną uwagę na dobór najwyższej jakości materiałów oraz zadbali o wykończenie i detal, dzięki czemu całość prezentuje się nowocześnie i estetycznie, choć przywodzi na myśl klasyczne wille.Każdy z 16 dostępnych lokali posiada niezależne wejście, a mieszkania na parterze również własny ogród. Z podziemnego parkingu na poziom 0 wjedziemy windą. Te przestronne, słoneczne mieszkania to idealny wybór dla tych, którzy szukają niezależności i prestiżu z łatwym dojazdem do centrum Wrocławia.Oferujemy Państwu eleganckie i funkcjonalne mieszkania willowe położone w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. Mieszkania wykończone są w wysokim standardzie - z videodomofonami, roletami, drzwiami antywłamaniowymi. Każde z nich posiada balkon bądź taras połączony z ogródkiem. Ogrodzony teren wokół zagospodarowany jest w funkcjonalny oraz przyjemny dla oka sposób. Z podziemnego garażu, w którym znajdują się dedykowane miejsca postojowe i obszerne komórki lokatorskie, możemy przeszkloną windą dostać się na poziom wejść do mieszkań.Niewątpliwym atutem jest doskonała lokalizacja, a także korzystna komunikacja i łatwy dojazd do centrum miasta dzięki obecności ulic Borowskiej oraz Świeradowskiej i alei Armii Krajowej. Wrocławski Rynek od inwestycji dzielą jedynie cztery kilometry. Ulica Grota Roweckiego oraz aleja Armii Krajowej zapewniają dostęp do obwodnicy śródmiejskiej i autostrady.

Inwestycja Quadrini znajduje się na Gaju, ul. Pirenejska (3.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Quadrini comodomo sp. z o.o..

Inwestycja Quadrini została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Quadrini pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 94 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Quadrini comodomo sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (32 miejsca)

W inwestycji znajduje się 16 komórek lokatorskich 2 900 zł/mkw.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (16): 2 900 zł/mkw.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (32 miejsca): 24 600 zł.
Udogodnienia: winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Quadrini

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Quadrini mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Quadrini znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gaj.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Quadrini znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZACZAROWANY OŁÓWEK w odległości 160 m, Punkt Przedszkolny Fit Kid w odległości 240 m, Zespół szkolno- przedszkolny nr 21 w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Quadrini jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Jarosław Bukwald, laryngolog w odległości 240 m, Jan Gawlik, dermatolog, alergolog w odległości 260 m, Sygnum Medical - Centrum Rehabilitacji w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Quadrini składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Quadrini w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.11.2015

Data aktualizacji: 01.07.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie