Nowator

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Przedsiębiorstwo Budowlane Margo

Gdańsk, Kokoszki, ul. Fundamentowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 144 oferty w najbliższej okolicy!

Nowator

2 zdjęcia

Nowator

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle START
  od: 6 804 zł/m2
  Pod wynajem

  Inpro S.A.

 • Gdańskie Tarasy IV
  od: 6 708 zł/m2
  Pod wynajem

  Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Nowator:

pięciopiętrowy budynek wielorodzinny

38 mieszkań o metrażach: 36-86 mkw

podziemna hala garażowa z 34 miejscami parkingowymi

dwie przestronne klatki schodowe

balkony mieszkań wychodzące na stronę południową i wschodnią

łatwy dostęp dla osób niepełnosprawnych

możliwość wprowadzania zmian do projektów mieszkań

Termin realizacji: Grudzień 2011 r.Gdańsk-Kokoszki to szybko rozwijająca się dzielnica Gdańska coraz częściej wybierana przez osoby, dla których ważne są: spokój przedmieścia i atrakcyjniejsze niż w centrum ceny nieruchomości. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość centrów handlowych Auchan i Matarnia oraz obwodnicy (około 1,5 km), dzięki której sprawnie można przemieszczać się po całym Trójmieście. Planowana modernizacja ulicy Kartuskiej ułatwi i przyspieszy dojazd do centrum Gdańska znajdującego się w odległości 10 km.Położenie poza centrum miasta zapewni Państwu więcej spokoju, zdrowsze powietrze oraz wspaniałe tereny zielone, doskonałe do pieszych wędrówek oraz wycieczek rowerowych. Młode małżeństwa z pewnością docenią fakt, iż w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się przedszkole. Dla miłośników weekendowych wyjazdów poza miasto dużym plusem naszej inwestycji jest lokalizacja przy drodze prowadzącej bezpośrednio na Kaszuby.Wiemy, jak ważne dla Państwa jest nasłonecznienie mieszkania, dlatego też budynek usytuowany jest w taki sposób, aby balkony wszystkich mieszkań wychodziły na stronę południową i wschodnią. Budynek zaprojektowany został z myślą o tym, aby ułatwić dostęp do mieszkań osobom niepełnosprawnym.

Oferta Miesiąca – wykończenie mieszkania w standardzie “pod klucz” w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Prosimy o sprawdzenie aktualnej ceny w Biurze Obsługi Klienta PB MARGO.

Inwestycja Nowator znajduje się w Kokoszkach, ul. Fundamentowa (9.8 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Margo.

Inwestycja Nowator została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 38 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowator pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane Margo przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (34 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 38 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (34 miejsca).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, morze

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Kokoszki to najdalej wysunięta na zachód dzielnica miasta. Od północy graniczy z Matarnią, od wschodu z Jasieniem, od południa z gminą Kolbudy, a od zachodu z Żukowem. Obszar ten ma charakter mieszkaniowo-przemysłowy. Na powierzchni ok. 20 km kw. mieszka ok. 7500 mieszkańców. Główna arteria Kokoszek to ul. Kartuska, będąca częścią drogi krajowej S7, Ponadto przebiega tędy Obwodnica Trójmiasta. Komunikację miejską zapewnia 6 linii autobusowych z Gdańska. Od północy obszar ten graniczy z portem lotniczym im. Lecha Wałęsy i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Dużym autem tej podmiejskiej dzielnicy są liczne centra handlowe, takie jak Auchan, Jula, Leroy Merlin, Decathlon czy Fashion House. Znajduje się tu też przychodnia „Otomińska” a w 2015 r. przy tutejszej szkole podstawowej powstał basen. Południowo-zachodni kraniec dzielnicy zajmuje Las Sulmiński, a w pobliżu położone jest Jezioro Otomińskie. Z uwagi na ciekawe położenie przyrodnicze, przez Kokoszki przebiegają dwa szlaki turystyczne.

Komunikacja

W odległości ok. 500 m na północ od dzielnicy znajduje się port lotniczy im. Lecha Wałęsy, przez Kokoszki przebiegają też drogi krajowe nr 7 i 6. Przez Kokoszki jeździ 5 autobusów miejskich z Gdańska i autobusy podmiejskie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowator mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Nowator znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Fabryczna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowator znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE jĘZYKOWO-MUZYCZNE "START" w odległości 90 m, PRZEDSZKOLE NR 8 w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowator składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 220 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się Lidl.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: