Zielone Stabłowice

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 239 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Nowy Horyzont etap IV (315 m dalej)

Inwestycja Nowy Horyzont etap IV znajduje się na Stabłowicach, ul. Główna (10,9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Geo Grupa Deweloperska. Inwestycja Nowy Horyzont etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 78 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 52 do 72 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Główna (10,9 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 5 429 zł/m2

Inwestycja polecana

Nowy Horyzont etap IV
 • Termin oddania: oddano
 • Liczba Mieszkań: 5
 • Powierzchnia: 52 - 72 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Geo Grupa Deweloperska
Mieszkania spełniające kryteria

Główna 45 (373 m dalej)

Inwestycja Główna 45 znajduje się na Stabłowicach, ul. Główna 45 (10,9 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Azysa Polska Sp. z o.o.. Inwestycja Główna 45 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 28 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 68 do 118 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Główna 45 (10,9 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 4 650 zł/m2

Inwestycja polecana

Główna 45
 • Termin oddania: 1 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 17
 • Powierzchnia: 68 - 118 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Azysa Polska Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Idylla (418 m dalej)

Inwestycja Idylla znajduje się na Stabłowicach, ul. Stabłowicka 116 (11,6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A.. Inwestycja Idylla jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 83 lokale mieszkalne o powierzchniach od 45 do 88 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Stabłowicka 116 (11,6 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Idylla
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 47
 • Powierzchnia: 45 - 88 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Dom Development S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Zielone Stabłowice to zespół siedmiu budynków  wielorodzinnych położony w zachodniej części Wrocławia.        Lokalizacja osiedla stanowi jeden z największych atutów inwestycji. W otoczeniu znajduje się zabudowa jednorodzinna  oraz niska zabudowa wielorodzinna. Bliskie sąsiedztwo  stanowią także urokliwe tereny zielone: Park Stabłowicki,  szkółka drzew oraz liczne tereny rekreacyjne. W okolicy jest  dobrze rozwinięta sieć małych sklepów. Zielone Stabłowice to 156 mieszkań o zróżnicowanych  układach i powierzchniach od 33 do 92 m². Część mieszkań  na najwyższej kondygnacji posiada antresole. Do każdego z  mieszkań przylegają balkony, a w przypadku lokali  parterowych – także przestronne tarasy naziemne. W  podziemiu budynków znajdują się miejsca postojowe oraz  komórki lokatorskie. W jednym z budynków zlokalizowane są także lokale usługowe. W celu zapewnienia Mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa, teren osiedla został ogrodzony oraz wyposażony w całodobowy monitoring.

Inwestycja Zielone Stabłowice znajduje się na Stabłowicach, ul. Główna (11,2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja Zielone Stabłowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 156 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielone Stabłowice pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 156 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: tv kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, teren ogrodzony, monitoring, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, własna kotłownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw.

Lokalizacja inwestycji Zielone Stabłowice

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Stabłowice znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 62 w odległości 400 m, Szkoła Podstawowa nr 22 w odległości 900 m, Przedszkole nr 10 w odległości 1 200 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m Pharm-Job. Abramek K., w odległości 600 m Tilia s.c., w odległości 1 650 m Stabłowicka. Apteka. Sędzik R., mgr.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja Malwa w odległości 350 m, Pizzeria Hollywood w odległości 800 m, Restauracja Zielona w odległości 950 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: 95. Uczniowski klub sportowy w odległości 1 300 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:07

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:27

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z PROFIT Development

ŻYJ DOBRZE – zapraszamy na targi Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich

ŻYJ DOBRZE – zapraszamy na targi Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!