Atmosfera

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Konińska, oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Konińska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Atmosfera

5 zdjęć

Atmosfera
Atmosfera
Atmosfera
Atmosfera

Najbliższe inwestycje

 • Sarbinowska
  od: 7 800 zł/m2

  Sarbinowska

  Triada Dom Sp.j.

  Mieszkanie Kuźniki, Fabryczna, Wrocław
  ul. Sarbinowska
  7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 38-86 m2
  • Mieszkań: 61
  • Pokoje: 2-4
 • Osiedle Zagłoby
  od: 6 064 zł/m2

  Osiedle Zagłoby

  Osiedle Zagłoby Sp. z o.o. Sp. k.

  Mieszkanie Żerniki, Fabryczna, Wrocław
  ul. Zagłoby 47B
  7.8 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 104-132 m2
  • Mieszkań: 7
  • Pokoje: 4-5
 • Osiedle Rodzinne Maślice
  od: 6 700 zł/m2

  Osiedle Rodzinne Maślice

  ARKOP Deweloper

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Maślicka
  8.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 83-93 m2
  • Mieszkań: 5
  • Pokoje: 2-3

Opis Inwestycji

Osiedle Atmosfera to zespół 10 eleganckich, jednoklatkowych budynków. Jasna elewacja z elementami z drewna, starannie zaprojektowane strefy wejściowe, bogata zieleń na terenie wspólnym oraz plac zabaw dla dzieci tworzą komfortową i przytulną przestrzeń do życia.

Ekologiczne rozwiązania, takie jak zbiorniki retencyjne umożliwiające wykorzystanie wody opadowej do celów gospodarczych, np. podlewania terenów zielonych w części wspólnej, skutecznie obniżą koszty utrzymania osiedla.

Osiedle ma charakter społeczny i będzie sprzyjać budowaniu więzi sąsiedzkich oraz aktywnemu spędzaniu czasu. Dla wygody mieszkańców w każdej z klatek schodowych przygotowane zostaną pomieszczenia dla rowerów, a budynki G, H, I, J wyposażone będą w nowoczesne windy. W ramach inwestycji powstanie ponadto także 46 komórek lokatorskich oraz zamykana hala garażowa dla 138 aut.

Oferujemy wyłącznie funkcjonalne i cenione przez Klientów układy mieszkań 1-, 2-, 3- i 4- pokojowych. Do wszystkich mieszkań przylegają balkony lub loggie, a do wybranych, położonych na pierwszym piętrze, duże zielone tarasy o pow. do 180 m2.

Mieszkanie na osiedlu ATMOSFERA to bezpieczny wybór. Inwestycja jest prowadzona z uwzględnieniem zasad ochrony praw Klienta i kontrolowana przez Bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Inwestycja Atmosfera znajduje się na Żernikach, ul. Konińska (8.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez PROFIT Development.

Inwestycja Atmosfera została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 111 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atmosfera nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PROFIT Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (140 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 111 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (140 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle powstaje w zachodniej części Wrocławia na wysokości kąpieliska Glinianki, na południe od ulicy Kosmonautów. Okoliczne Parki (Pilczycki, Zachodni, Złotnicki i Leśnicki) są doskonałym miejscem rekreacji i aktywnego wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny. To miejsce z doskonale rozwiniętą infrastrukturą drogową i transportową. Tylko kwadrans zajmuje dojazd z Osiedla ATMOSFERA do CH Magnolia Park, a w ciągu 20 minut dotrzesz do Rynku. Jeśli preferujesz auto, ucieszy Cię też bliskość AOW i głównych arterii Wrocławia, tj. Obwodnica Śródmiejska i ul. Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów, które ułatwiają sprawne poruszanie się po całej zachodniej części miasta. Jeśli stawiasz na transport publiczny, to do twojej dyspozycji są liczne linie tramwajowe i autobusowe. Bliskość linii tramwajowej Infrastruktura społeczna Sąsiedztwo kąpielisko glinianki

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Atmosfera?

Data publikacji: 12.11.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: