Atmosfera

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 69 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Barskich 16-22 (287 m dalej)

Inwestycja Barskich 16-22 znajduje się na Żernikach, ul. K. i M. Barskich 16-22 (8,4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera INSTAL Sp. z o.o.. Inwestycja Barskich 16-22 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 14 lokali mieszkalnych o powierzchni 112 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. K. i M. Barskich 16-22 (8,4 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Barskich 16-22
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 112 m2
 • Liczba pokoi: 5
INSTAL Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Nowa Inspiracja (295 m dalej)

Inwestycja Nowa Inspiracja znajduje się na Żernikach, ul. Barskich (8,4 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Blockpol Developer Sp. z o.o.. Inwestycja Nowa Inspiracja jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 154 lokale mieszkalne o powierzchniach od 33 do 99 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Barskich (8,4 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 6 300 zł/m2

Inwestycja polecana

Nowa Inspiracja
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba Mieszkań: 68
 • Powierzchnia: 33 - 99 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Blockpol Developer Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Kuźniki (1,8 km dalej)

Inwestycja Osiedle Kuźniki znajduje się na Kuźnikach, ul. Hermanowska (6,7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Triada Dom Sp.j.. Inwestycja Osiedle Kuźniki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 175 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 33 do 67 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Fabryczna, Kuźniki, ul. Hermanowska (6,7 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 6 300 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Kuźniki
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 36
 • Powierzchnia: 33 - 67 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Triada Dom Sp.j.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Atmosfera to zespół 10 eleganckich, jednoklatkowych budynków. Jasna elewacja z elementami z drewna, starannie zaprojektowane strefy wejściowe, bogata zieleń na terenie wspólnym oraz plac zabaw dla dzieci tworzą komfortową i przytulną przestrzeń do życia.

Ekologiczne rozwiązania, takie jak zbiorniki retencyjne umożliwiające wykorzystanie wody opadowej do celów gospodarczych, np. podlewania terenów zielonych w części wspólnej, skutecznie obniżą koszty utrzymania osiedla.

Osiedle ma charakter społeczny i będzie sprzyjać budowaniu więzi sąsiedzkich oraz aktywnemu spędzaniu czasu. Dla wygody mieszkańców w każdej z klatek schodowych przygotowane zostaną pomieszczenia dla rowerów, a budynki G, H, I, J wyposażone będą w nowoczesne windy. W ramach inwestycji powstanie ponadto także 46 komórek lokatorskich oraz zamykana hala garażowa dla 138 aut.

Oferujemy wyłącznie funkcjonalne i cenione przez Klientów układy mieszkań 1-, 2-, 3- i 4- pokojowych. Do wszystkich mieszkań przylegają balkony lub loggie, a do wybranych, położonych na pierwszym piętrze, duże zielone tarasy o pow. do 180 m2.

Mieszkanie na osiedlu ATMOSFERA to bezpieczny wybór. Inwestycja jest prowadzona z uwzględnieniem zasad ochrony praw Klienta i kontrolowana przez Bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Inwestycja Atmosfera znajduje się na Żernikach, ul. Konińska (8,4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja Atmosfera została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 111 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atmosfera pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 47 do 48 metrów kwadratowych w cenie od 5 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (140 miejsc).

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 111 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (140 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atmosfera

Osiedle powstaje w zachodniej części Wrocławia na wysokości kąpieliska Glinianki, na południe od ulicy Kosmonautów. Okoliczne Parki (Pilczycki, Zachodni, Złotnicki i Leśnicki) są doskonałym miejscem rekreacji i aktywnego wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny. To miejsce z doskonale rozwiniętą infrastrukturą drogową i transportową. Tylko kwadrans zajmuje dojazd z Osiedla ATMOSFERA do CH Magnolia Park, a w ciągu 20 minut dotrzesz do Rynku.

Jeśli preferujesz auto, ucieszy Cię też bliskość AOW i głównych arterii Wrocławia, tj. Obwodnica Śródmiejska i ul. Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów, które ułatwiają sprawne poruszanie się po całej zachodniej części miasta. Jeśli stawiasz na transport publiczny, to do twojej dyspozycji są liczne linie tramwajowe i autobusowe.

Bliskość linii tramwajowej
Infrastruktura społeczna
Sąsiedztwo kąpielisko glinianki

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Atmosfera znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 69 w odległości 1 500 m, Szkoła Podstawowa nr 27 w odległości 1 600 m, Akademia Delfinka w odległości 1 900 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 450 m Rumiankowa, w odległości 2 150 m POZ Przychodnia Maślice.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 24 w odległości 1 300 m, Bar Swojskie Jadło w odległości 1 300 m, Lidl w odległości 1 750 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Wakepark S.A. w odległości 550 m, Stadion Wrocław w odległości 1 500 m, FUNFIT II - siłownia pilates oraz zumba w odległości 1 500 m.

Data publikacji: 12 listopada 2015 15:02

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:13

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Wiadomości powiązane z PROFIT Development

ŻYJ DOBRZE – zapraszamy na targi Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich

ŻYJ DOBRZE – zapraszamy na targi Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!

Znajdziemy dla Ciebie