Atmosfera

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 239 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Ande (115 m dalej)

Inwestycja Osiedle Ande znajduje się na Żernikach, ul. Tadeusza Brzozy (8,5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Rodis Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Ande jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 23 lokale mieszkalne o powierzchniach od 39 do 143 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Żerniki, ul. Tadeusza Brzozy (8,5 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Osiedle Ande
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 23
 • Powierzchnia: 39 - 143 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Rodis Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Nowa Inspiracja (295 m dalej)

Inwestycja Nowa Inspiracja znajduje się na Żernikach, ul. Barskich (8,4 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Blockpol Developer Sp. z o.o.. Inwestycja Nowa Inspiracja jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 154 lokale mieszkalne o powierzchniach od 37 do 80 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Żerniki, ul. Barskich (8,4 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 6 900 zł/m2

Inwestycja polecana

Nowa Inspiracja
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 42
 • Powierzchnia: 37 - 80 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Blockpol Developer Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Czwarty Wymiar (386 m dalej)

Inwestycja Czwarty Wymiar znajduje się na Żernikach, ul. Lauterbacha (8,6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Archicom S.A.. Inwestycja Czwarty Wymiar jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 88 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 83 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Żerniki, ul. Lauterbacha (8,6 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 7 238 zł/m2

Inwestycja polecana

Czwarty Wymiar
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 51
 • Powierzchnia: 35 - 83 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Archicom S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Atmosfera to zespół 10 eleganckich, jednoklatkowych budynków. Jasna elewacja z elementami z drewna, starannie zaprojektowane strefy wejściowe, bogata zieleń na terenie wspólnym oraz plac zabaw dla dzieci tworzą komfortową i przytulną przestrzeń do życia.

Ekologiczne rozwiązania, takie jak zbiorniki retencyjne umożliwiające wykorzystanie wody opadowej do celów gospodarczych, np. podlewania terenów zielonych w części wspólnej, skutecznie obniżą koszty utrzymania osiedla.

Osiedle ma charakter społeczny i będzie sprzyjać budowaniu więzi sąsiedzkich oraz aktywnemu spędzaniu czasu. Dla wygody mieszkańców w każdej z klatek schodowych przygotowane zostaną pomieszczenia dla rowerów, a budynki G, H, I, J wyposażone będą w nowoczesne windy. W ramach inwestycji powstanie ponadto także 46 komórek lokatorskich oraz zamykana hala garażowa dla 138 aut.

Oferujemy wyłącznie funkcjonalne i cenione przez Klientów układy mieszkań 1-, 2-, 3- i 4- pokojowych. Do wszystkich mieszkań przylegają balkony lub loggie, a do wybranych, położonych na pierwszym piętrze, duże zielone tarasy o pow. do 180 m2.

Mieszkanie na osiedlu ATMOSFERA to bezpieczny wybór. Inwestycja jest prowadzona z uwzględnieniem zasad ochrony praw Klienta i kontrolowana przez Bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Inwestycja Atmosfera znajduje się na Żernikach, ul. Konińska (8,4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja Atmosfera została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 111 nowych mieszkań . Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atmosfera pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 47 do 48 metrów kwadratowych w cenie od 5 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (140 miejsc).

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 111 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (140 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atmosfera

Osiedle powstaje w zachodniej części Wrocławia na wysokości kąpieliska Glinianki, na południe od ulicy Kosmonautów. Okoliczne Parki (Pilczycki, Zachodni, Złotnicki i Leśnicki) są doskonałym miejscem rekreacji i aktywnego wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny. To miejsce z doskonale rozwiniętą infrastrukturą drogową i transportową. Tylko kwadrans zajmuje dojazd z Osiedla ATMOSFERA do CH Magnolia Park, a w ciągu 20 minut dotrzesz do Rynku.

Jeśli preferujesz auto, ucieszy Cię też bliskość AOW i głównych arterii Wrocławia, tj. Obwodnica Śródmiejska i ul. Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów, które ułatwiają sprawne poruszanie się po całej zachodniej części miasta. Jeśli stawiasz na transport publiczny, to do twojej dyspozycji są liczne linie tramwajowe i autobusowe.

Bliskość linii tramwajowej
Infrastruktura społeczna
Sąsiedztwo kąpielisko glinianki

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Atmosfera znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 69 w odległości 1 500 m, Szkoła Podstawowa nr 27 w odległości 1 600 m, Akademia Delfinka w odległości 1 900 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 450 m Rumiankowa, w odległości 2 150 m POZ Przychodnia Maślice.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 24 w odległości 1 300 m, Bar Swojskie Jadło w odległości 1 300 m, Lidl w odległości 1 750 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Wakepark S.A. w odległości 550 m, Stadion Wrocław w odległości 1 500 m, FUNFIT II - siłownia pilates oraz zumba w odległości 1 500 m.

Data publikacji: 12 listopada 2015 15:02

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:13

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z PROFIT Development

ŻYJ DOBRZE 2017 – targi Wrocław

ŻYJ DOBRZE 2017 – targi Wrocław

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!