Dalanowska 24b

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Dalanowska 24b, oferowane bezpośrednio przez Prestige

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, Dalanowska 24b

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 50 ofert w najbliższej okolicy!

Dalanowska 24b

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Handlowa Residence
  od: 13 100 zł/m2
  Pod wynajem

  Handlowa Residence

  Flash Development

  Mieszkanie Targówek Mieszkaniowy, Targówek, Warszawa
  ul. Handlowa
  5.6 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 44-71 m2
  • Mieszkań: 7
  • Pokoje: 2-4
 • Nowy Targówek V
  od: 12 250 zł/m2
  Pod wynajem

  Nowy Targówek V

  ATAL S.A.

  Mieszkanie Targówek Mieszkaniowy, Targówek, Warszawa
  ul. Miedza
  6.1 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2024
  • Metraż: 42-90 m2
  • Mieszkań: 33
  • Pokoje: 2-4
 • Apartamenty Oszmiańska 20
  Pod wynajem

  Apartamenty Oszmiańska 20

  Home Invest Sp. z o.o.

  Mieszkanie Targówek Mieszkaniowy, Targówek, Warszawa
  ul. Oszmiańska 20
  4.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 56-72 m2
  • Mieszkań: 10
  • Pokoje: 2-3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Osiedle Dalanowska24B jest wyjątkowym projektem, łączącym piękno stali, kamienia i szkła na nowoczesnej elewacji. Kolorystyka budynku utrzymana została w ciepłych, cielistych barwach, otulona subtelnie wkomponowaną w otoczenie zielenią.

Mieszkania w tej inwestycji są pomyślane bardzo ekonomicznie ( na stosunkowo niewielkiej powierzchni znajdziemy już 3 pokoje), ale jednocześnie są funkcjonalne (duża ilość okien, przeszklenia) czynią lokale tu nabywane przyjaznym mieszkańcom.

Dalanowska 24B to nie tylko mieszkania na średnią kieszeń. Znajdą się tu także unikalne wnętrza – poza standardowymi mieszkaniami, inwestor zaprojektował penthousy. Na ostatnich piętrach, otoczone zielonym tarasem, znajdą się lokale, do których dostaniemy się bezpośrednio przy użyciu prywatnej windy. Takie rozwiązane (wejście bezpośrednio do apartamentu z windy) jest na naszym rynku jeszcze nadal ekskluzywną nowinką.

Rozpoczęcie budowy Osiedla Dalanowska 24B zaplanowane zostało w I kwartale 2010, zakończenie budowy nastąpi w III kwartale 2011

Nasze osiedle wyróżnia także doskonała komunikacja – dojazd do metra zajmuje jedynie 10 minut, zaś do centrum handlowego Arkadia 10 minut. Przy czym sam Targówek także posiada Centrum Handlowe, gdzie znajduje się duża liczba sklepów, restauracje, kawiarnie, banki i różnego rodzaju punkty usługowe, a ostatnio otwarto nowoczesne kino Silver Screen,. Opodal znajdują się kompleksy rekreacyjno- sportowe, których przykładem jest Pływalnia “Polonez” przy Ośrodku Sportu i Rekreacji na ul. Łabiszyńskiej 20.

Uwaga! Inwestycja bierze udział w programie “Rodzina na swoim”

Inwestycja Dalanowska 24b znajduje się na Targówku Mieszkaniowym (5.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Prestige.

Inwestycja Dalanowska 24b została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 117 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dalanowska 24b nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prestige przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 117 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 25000 zł.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w Warszawskiej dzielnicy Targówek przy ul. Dalanowskiej 24b.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dalanowska 24b?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dalanowska 24b mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Dalanowska 24b znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trocka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dalanowska 24b znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dalanowska 24b znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Tęczowe Przedszkole w odległości 160 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE AMO 81 w odległości 170 m, Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dalanowska 24b składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Lidl, w odległości 470 m znajduje się Topaz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dalanowska 24b w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się DKS Targówek, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: