Sono
Oferta archiwalna
Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Pomorskie Domy
Gdańsk, Osowa, ul. Antygony
Gdańsk, Osowa, ul. Antygony
Oferta archiwalna
Uwaga! Niniejsza inwestycja została wyprzedana. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 150 ofert w najbliższej okolicy!
Podobne oferty w najbliższej okolicy
Prezentacja oferty archiwalnej
Sono
Gdańsk, Osowa, ul. Antygony
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- Standard deweloperski
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2024 roku |
|---|---|
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 1 budynku |
Liczba kondygnacji: | budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną |
Liczba mieszkań: | cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych |
Wysokość pomieszczeń: | w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości |
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Powierzchnie dodatkowe: | nie przewidziano powierzchni dodatkowych |
Komórki lokatorskie: | posiada |
Miejsca postojowe: | w inwestycji przewidziano:
|
Przyroda: | informacja u dewelopera |
Opis inwestycji
SONO to kameralna inwestycja mieszkaniowa, którą przygotujemy dla Państwa w Gdańsku Osowej, przy ulicy Antygony. W niewielkim, dwupiętrowym budynku, wybudujemy łącznie 14 ustawnych, 2-, 3- i 4-pokojowych mieszkań o powierzchni od 31 m2 do 75 m2. Każdy z lokali parterowych będzie posiadał swój własny ogród, a mieszkania na wyższych kondygnacje wyposażymy w słoneczne balkony. Lokale na najwyższej kondygnacji będą mieć ponadstandardową wysokość, co daje duże możliwości aranżacyjne.
SONO to budynek niezwykle komfortowy - wyposażymy go w praktyczną halę garażową, w podziemiu przygotujemy także komórki lokatorskie. Na każde piętro budynku będzie można dotrzeć cichobieżną windą. Wnętrza SONO powstaną w oparciu o autorski projekt wykończenia wnętrz. Bryła budynku ozdobiona zostanie gustownym spiekiem, a zwieńczeniem SONO będzie piękny mansardowy dach. Na terenie wokół budynku nie zabraknie zieleni - wykonamy tu liczne nasadzenia, przygotujemy także ozdobne ogrody deszczowe.
SONO powstaje w spokojnej części dzielnicy Osowa, tuż obok wykonanych przez Pomorskie Domy budynków: Meritum i Admiral. Z ulicy Antygony, przy której powstanie SONO, blisko jest do wszystkich ważnych ciągów komunikacyjnych Osowej, ulic: Koziorożca, Wodnika, Kielnieńskiej. Niemal pod ręką są tu liczne sklepy i markety, w tym dyskont Biedronka, Lidl oraz popularne pasaże handlowe Bingo!
Gdańsk Osowa to doskonałe miejsce do mieszkania dla ludzi w każdym wieku - w dzielnicy dostępna jest świetna szkoła podstawowa oraz licealna, a także liczne przedszkola. Nie brakuje tu miejsc do uprawiania aktywności sportowych - znajdziemy tu basen miejski, halę do gry w tenisa ziemnego i squasha, a także zielone parki (w tym piękny park miejski Hirona). W granicach Osowej położone są też dwa malownicze jeziora oraz Trójmiejski Park Krajobrazowy.
SONO będzie gotowy do zamieszkania w III kwartale 2024 roku.
Inwestycja Sono znajduje się na Osowej, ul. Antygony (13.9 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Pomorskie Domy.
Inwestycja Sono została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2024 roku.
Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Sono nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Sono deweloper przewidział:
- miejsca postojowe podziemne
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.
Lokalizacja inwestycji
Osowa zajmuje nieco ponad 14 tysięcy kilometrów kwadratowych. W tej dzielnicy mieszka około 13 200 osób. Co ciekawe, Osowa otacza niewielką enklawę należącą do Gdyni – osiedle Wysoka.
Dzięki wyjątkowemu położeniu Osowej, która zajmuje teren pomiędzy innymi dzielnicami Gdańska a Gdynią i Sopotem, w latach dwutysięcznych zainteresowało się nią wielu inwestorów. Wybudowano tu wielkopowierzchniowe sklepy, na przykład centrum handlowe „Osowa”, Castoramę, hurtownię Selgros Cash and Carry, salon meblowy Black Red White. Powstały również nowe osiedla z niskimi blokami i zabudową szeregową.
Komunikacja
Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sono?
Po Osowej kursują autobusy. W dzielnicy znajduje się też stacja kolejowa Gdańsk-Osowa, z której można dojechać do Gdyni – przejechanie trasy do Gdyni Głównej zajmuje 19 minut. Znacznie dłużej trwa dojazd do centrum Gdańska: z przystanku Osowa-Obwodnica do centrum można dotrzeć w 45–50 minut.
Przyszli mieszkańcy inwestycji Sono mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Sono znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Koziorożca.
Edukacja
Czy w pobliżu inwestycji Sono znajdują się szkoły/przedszkola?
Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sono znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 700 m.
Opieka medyczna
Dużym atutem inwestycji Sono jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nadmorskie Centrum Medyczne - Przychodnia Biwakowa w odległości 700 m.
Sklepy i usługi
Jak daleko jest do najbliższego sklepu?
Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sono składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 500 m znajduje się Żabka.
Sport
Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sono w odległości 500 m znajduje się boisko / kort.
Pobliskie lokalizacje
- Mieszkania na sprzedaż Aniołki (142 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Brętowo (122 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Brzeźno (132 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Chełm (105 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Jasień (400 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Kokoszki (57 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Krakowiec-Górki Zachodnie (58 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Letnica (28 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Młyniska (292 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Nowy Port (28 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Olszynka (42 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Orunia Górna - Gdańsk Południe (512 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Orunia-Św. Wojciech-Lipce (100 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Piecki-Migowo (454 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Przeróbka (62 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Przymorze Wielkie (155 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Rudniki (10 ofert)





