Mały Port

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPomorskie Domy

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Centaura etap III(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Osowa, ul. Centaura (13.8 km od centrum Gdańska)
  Centaura etap III
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 64 m2
  Liczba pokoi: 3
  Pomorskie Domy
 • Nike 21(1.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Osowa, ul. Nike 21 (13.2 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 7 590 brutto/m2
  Nike 21
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 35 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 12 ofert
  Nord Deweloper Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Mały Port to nowa kameralna inwestycja w sercu gdańskiej Osowej.To niewielki budynek o wyjątkowo rodzinnym charakterze – na czterech kondygnacjach powstanie zaledwie 12 wygodnych, doskonale zaprojektowanych mieszkań. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – w ofercie dostępne są mieszkania 2- i 3-pokojowe o najpopularniejszych dziś na rynku mieszkaniowym powierzchniach – od 35 do 60 m2. Każde z nich – wyjątkowo przestronne, ustawne i łatwe w aranżacji. Wszystkie lokale wyposażone będą w duże balkony lub tarasy, a do każdego z mieszkań parterowych przypisany zostanie urokliwy zielony ogród. W ramach inwestycji powstanie 12 komórek lokatorskich oraz 12 miejsc parkingowych (do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań).Na uwagę zasługuje wyjątkowa architektura projektu – prosta, a jednocześnie niezwykle ciekawa bryła budynku, doskonale wpisuje się w charakter tutejszej zabudowy. Ściana frontowa ozdobiona zostanie szlachetnym drewnem, wyraźnie kontrastującym z jasnym kolorem elewacji. Szczególny charakter mieć będą także części wspólne inwestycji – zaprojektowane ze smakiem, w subtelnych kolorach, podkreślą wyjątkową urodę projektu.Mały Port to solidna inwestycja – przygotowana przez sprawdzone ekipy budowlane, wykonana z najwyższej jakości materiałów, gwarantuje najwyższy komfort mieszkania. Nadzór nad realizacją sprawuje doświadczony inwestor – Pomorskie Domy. Zapewni to prawidłowy przebieg całego procesu budowlanego.Mały Port doskonale wpisuje się w charakter Osowej – miejsca pełnego zieleni, bezpiecznego i przyjaznego nowym mieszkańcom. Ta gdańska dzielnica rozwija się w ostatnich latach niezwykle dynamicznie. Od wielu lat znakomicie funkcjonuje tu już rozbudowana infrastruktura – sklepy, szkoły, zaplecze usługowe i liczne miejsca wypoczynku. Bezpośrednie sąsiedztwo trójmiejskiej obwodnicy zapewnia dobrą komunikację z resztą aglomeracji, a dwa pobliskie jeziora i park krajobrazowy z pewnością docenią amatorzy aktywnego wypoczynku.Oferta wszystkich mieszkań inwestycji Mały Port dostępna jest w ramach rządowego programu zakupu mieszkań: „Mieszkania dla Młodych”.Cicho, spokojnie, bezpiecznie. Taki będzie twój Mały Port.

Inwestycja Mały Port znajduje się na Osowej, ul. Victorii (13.9 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Pomorskie Domy.

Inwestycja Mały Port została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mały Port pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pomorskie Domy przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc)

W inwestycji znajduje się 12 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
fundamenty ławowe i stopy fundamentowe oparte na gruntach nośnych słupy, wieńce, belki, attyki wykonane z betonu konstrukcyjnego ściany zewnętrzne: bloczki pełne Silka, uzupełnione o elementy żelbetowe monolityczne schody wewnętrzne żelbetowe monolityczne oparte na ścianach i stropach stropy żelbetowe monolityczne oparte na słupach, ścianach i belkach żelbetowych płyty balkonowe monolityczne, mocowane poprzez trzpienie systemowe
Dach
krokwiowy wsparty na płatwiach stalowych oraz murłatach z drewna konstrukcyjnego, pokryty dachówka betonową w kolorze grafitowym
Stolarka okienna
biała z sześciokomorowych profili PCV Gealan z okuciami obwiedniowymi. Wykonawca Firma Bertrand Współczynnik dla całego okna Uw=0,9W/m2k. Dopływ powietrza do pomieszczeń mieszkalnych poprzez nawiewniki zamontowane w profilach okiennych lub poprzez funkcje rozszczelniania
Drzwi zewnętrzne
drzwi wejściowe do klatki schodowej z profili aluminiowych ciepłych, przeszklone szkłem bezpiecznym, elektrozaczep w drzwiach wewnętrznych wiatrołapu drzwi wejściowe do mieszkań: wzmocnione
Wentylacja
grawitacyjna
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (12).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mały Port

Mały Port powstaje w wyjątkowej lokalizacji – w sercu gdańskiej Osowej, przy ulicy Victorii. Zaledwie kilkaset metrów dzieli to miejsce od głównej arterii dzielnicy – ulicy Koziorożca – co jest gwarancją szybkiej komunikacji z pozostałymi częściami miasta. Niezwykle blisko stąd także do ulicy Kielnieńskiej, która skutecznie i sprawnie łączy Osowę z położonym nieopodal Chwaszczynem. Osowa to dziś jedna z najpopularniejszych dzielnic Trójmiasta wśród tych rodzin, które szukają spokojnego i bezpiecznego miejsca do życia – bogata infrastruktura tej części Gdańska zapewnia komfort i wygodę, a liczne parki i skwery (w tym – Trójmiejski Park Krajobrazowy) to dodatkowa atrakcja dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek. Ogromną zaletą tej części miasta jest także, bardzo charakterystyczna, niska zabudowa Osowej. Dzięki temu dzielnica od lat pozostaje na liście najciekawszych miejsc do życia.

Osowa zajmuje nieco ponad 14 tysięcy kilometrów kwadratowych. W tej dzielnicy mieszka około 13 200 osób. Co ciekawe, Osowa otacza niewielką enklawę należącą do Gdyni – osiedle Wysoka. Dzięki wyjątkowemu położeniu Osowej, która zajmuje teren pomiędzy innymi dzielnicami Gdańska a Gdynią i Sopotem, w latach dwutysięcznych zainteresowało się nią wielu inwestorów. Wybudowano tu wielkopowierzchniowe sklepy, na przykład centrum handlowe „Osowa”, Castoramę, hurtownię Selgros Cash and Carry, salon meblowy Black Red White. Powstały również nowe osiedla z niskimi blokami i zabudową szeregową.

Komunikacja

Po Osowej kursują autobusy. W dzielnicy znajduje się też stacja kolejowa Gdańsk-Osowa, z której można dojechać do Gdyni – przejechanie trasy do Gdyni Głównej zajmuje 19 minut. Znacznie dłużej trwa dojazd do centrum Gdańska: z przystanku Osowa-Obwodnica do centrum można dotrzeć w 45–50 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mały Port mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Mały Port znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Koziorożca.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mały Port w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko wielofunkcyjne, w odległości 450 m znajduje się Skatepark Osowa.

Data publikacji: 02.06.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie