Mały Port

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Victorii, oferowane bezpośrednio przez Pomorskie Domy

Gdańsk, Osowa, ul. Victorii

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Mały Port

2 zdjęcia

Mały Port

Najbliższe inwestycje

 • VIVA
  od: 9 003 zł/m2

  VIVA

  Pomorskie Domy

  Mieszkanie Osowa, Gdańsk
  ul. Junony
  14.2 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 63 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 3
 • Jupiter

  Jupiter

  Pomorskie Domy

  Mieszkanie Osowa, Gdańsk
  ul. Galaktyczna 20
  13.1 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 60-66 m2
  • Mieszkań: 5
  • Pokoje: 3

Opis Inwestycji

Mały Port to nowa kameralna inwestycja w sercu gdańskiej Osowej.To niewielki budynek o wyjątkowo rodzinnym charakterze – na czterech kondygnacjach powstanie zaledwie 12 wygodnych, doskonale zaprojektowanych mieszkań. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – w ofercie dostępne są mieszkania 2- i 3-pokojowe o najpopularniejszych dziś na rynku mieszkaniowym powierzchniach – od 35 do 60 m2. Każde z nich – wyjątkowo przestronne, ustawne i łatwe w aranżacji. Wszystkie lokale wyposażone będą w duże balkony lub tarasy, a do każdego z mieszkań parterowych przypisany zostanie urokliwy zielony ogród. W ramach inwestycji powstanie 12 komórek lokatorskich oraz 12 miejsc parkingowych (do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań).

Na uwagę zasługuje wyjątkowa architektura projektu – prosta, a jednocześnie niezwykle ciekawa bryła budynku, doskonale wpisuje się w charakter tutejszej zabudowy. Ściana frontowa ozdobiona zostanie szlachetnym drewnem, wyraźnie kontrastującym z jasnym kolorem elewacji. Szczególny charakter mieć będą także części wspólne inwestycji – zaprojektowane ze smakiem, w subtelnych kolorach, podkreślą wyjątkową urodę projektu.

Mały Port to solidna inwestycja – przygotowana przez sprawdzone ekipy budowlane, wykonana z najwyższej jakości materiałów, gwarantuje najwyższy komfort mieszkania. Nadzór nad realizacją sprawuje doświadczony inwestor – Pomorskie Domy. Zapewni to prawidłowy przebieg całego procesu budowlanego.

Mały Port doskonale wpisuje się w charakter Osowej – miejsca pełnego zieleni, bezpiecznego i przyjaznego nowym mieszkańcom. Ta gdańska dzielnica rozwija się w ostatnich latach niezwykle dynamicznie. Od wielu lat znakomicie funkcjonuje tu już rozbudowana infrastruktura – sklepy, szkoły, zaplecze usługowe i liczne miejsca wypoczynku. Bezpośrednie sąsiedztwo trójmiejskiej obwodnicy zapewnia dobrą komunikację z resztą aglomeracji, a dwa pobliskie jeziora i park krajobrazowy z pewnością docenią amatorzy aktywnego wypoczynku.

Oferta wszystkich mieszkań inwestycji Mały Port dostępna jest w ramach rządowego programu zakupu mieszkań: „Mieszkania dla Młodych”.

Cicho, spokojnie, bezpiecznie. Taki będzie twój Mały Port.

Inwestycja Mały Port znajduje się na Osowej, ul. Victorii (13.9 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Pomorskie Domy.

Inwestycja Mały Port została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mały Port nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pomorskie Domy przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc)

W inwestycji znajduje się 12 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

fundamenty ławowe i stopy fundamentowe oparte na gruntach nośnych słupy, wieńce, belki, attyki wykonane z betonu konstrukcyjnego ściany zewnętrzne: bloczki pełne Silka, uzupełnione o elementy żelbetowe monolityczne schody wewnętrzne żelbetowe monolityczne oparte na ścianach i stropach stropy żelbetowe monolityczne oparte na słupach, ścianach i belkach żelbetowych płyty balkonowe monolityczne, mocowane poprzez trzpienie systemowe

Dach

krokwiowy wsparty na płatwiach stalowych oraz murłatach z drewna konstrukcyjnego, pokryty dachówka betonową w kolorze grafitowym

Stolarka okienna

biała z sześciokomorowych profili PCV Gealan z okuciami obwiedniowymi. Wykonawca Firma Bertrand Współczynnik dla całego okna Uw=0,9W/m2k. Dopływ powietrza do pomieszczeń mieszkalnych poprzez nawiewniki zamontowane w profilach okiennych lub poprzez funkcje rozszczelniania

Drzwi zewnętrzne

drzwi wejściowe do klatki schodowej z profili aluminiowych ciepłych, przeszklone szkłem bezpiecznym, elektrozaczep w drzwiach wewnętrznych wiatrołapu drzwi wejściowe do mieszkań: wzmocnione

Wentylacja

grawitacyjna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (12)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Mały Port powstaje w wyjątkowej lokalizacji – w sercu gdańskiej Osowej, przy ulicy Victorii. Zaledwie kilkaset metrów dzieli to miejsce od głównej arterii dzielnicy – ulicy Koziorożca – co jest gwarancją szybkiej komunikacji z pozostałymi częściami miasta. Niezwykle blisko stąd także do ulicy Kielnieńskiej, która skutecznie i sprawnie łączy Osowę z położonym nieopodal Chwaszczynem. Osowa to dziś jedna z najpopularniejszych dzielnic Trójmiasta wśród tych rodzin, które szukają spokojnego i bezpiecznego miejsca do życia – bogata infrastruktura tej części Gdańska zapewnia komfort i wygodę, a liczne parki i skwery (w tym – Trójmiejski Park Krajobrazowy) to dodatkowa atrakcja dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek. Ogromną zaletą tej części miasta jest także, bardzo charakterystyczna, niska zabudowa Osowej. Dzięki temu dzielnica od lat pozostaje na liście najciekawszych miejsc do życia.

Osowa zajmuje nieco ponad 14 tysięcy kilometrów kwadratowych. W tej dzielnicy mieszka około 13 200 osób. Co ciekawe, Osowa otacza niewielką enklawę należącą do Gdyni – osiedle Wysoka. Dzięki wyjątkowemu położeniu Osowej, która zajmuje teren pomiędzy innymi dzielnicami Gdańska a Gdynią i Sopotem, w latach dwutysięcznych zainteresowało się nią wielu inwestorów. Wybudowano tu wielkopowierzchniowe sklepy, na przykład centrum handlowe „Osowa”, Castoramę, hurtownię Selgros Cash and Carry, salon meblowy Black Red White. Powstały również nowe osiedla z niskimi blokami i zabudową szeregową.

Komunikacja

Po Osowej kursują autobusy. W dzielnicy znajduje się też stacja kolejowa Gdańsk-Osowa, z której można dojechać do Gdyni – przejechanie trasy do Gdyni Głównej zajmuje 19 minut. Znacznie dłużej trwa dojazd do centrum Gdańska: z przystanku Osowa-Obwodnica do centrum można dotrzeć w 45–50 minut.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mały Port?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mały Port mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Mały Port znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Koziorożca.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mały Port w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko wielofunkcyjne, w odległości 450 m znajduje się Skatepark Osowa.

Data publikacji: 02.06.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: