Osiedle Dwa Tarasy

Oferta archiwalna

Gdańsk, Chełm, ul. Przemyska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 204 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Dwa Tarasy

2 zdjęcia

Osiedle Dwa Tarasy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 172 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle Dwa Tarasy zlokalizowane jest w Gdańsku w dzielnicy Ujeścisko, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych. Mieszkania charakteryzują się ergonomicznie zaprojektowanymi i funkcjonalnymi rozkładami, zapewniającymi możliwość swobodnej aranżacji indywidualnej przestrzeni. Inwestycja Polnordu to wysoka jakość wykonania oraz starannie dopracowane szczegóły architektoniczne zarówno samych budynków jak i przestrzeni wokół nich. Na osiedlu zaplanowano plac zabaw dla dzieci, alejki spacerowe i elegancką zieleń.

Podmiejska, kameralna lokalizacja, w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko

Sąsiedztwo jednorodzinnej zabudowy i zielonych pagórków.

Doskonała komunikacja z centrum Gdańska (10 minut) dzięki bliskości obwodnicy Trójmiasta oraz największy tras komunikacyjnych (S6, droga krajowa nr 7, autostrada A1 oraz obwodnica południowa)

W okolicy: szkoły, przedszkola, opieka zdrowotna, punkty usługowo-handlowe

***Chcesz wiedzieć więcej? Czekamy na Ciebie 6 dni w tygodniu - Biuro Sprzedaży na terenie inwestycji (ul. Przemyska 10) czynne: Pn. – pt.: 10:00 – 19:00, Sb.: 10:00 – 14:00. Zadzwoń: (58) 888 22 22***

Inwestycja Osiedle Dwa Tarasy znajduje się w Chełmie, ul. Przemyska (4.5 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Polnord S.A.

Inwestycja Osiedle Dwa Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 172 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dwa Tarasy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Polnord S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Dwa Tarasy?

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Dwa Tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle Dwa Tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Płocka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Dwa Tarasy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dwa Tarasy znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Muzyczno - Językowe "Mały Skarb" w odległości 300 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dwa Tarasy w odległości 80 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 27.09.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Chełmie

Oferty w Chełmie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: