Ziemowita 4 - Etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Paradox Investment

Warszawa, Targówek, Targówek Fabryczny, ul. Ziemowita 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 548 ofert w najbliższej okolicy!

Ziemowita 4 - Etap I

11 zdjęć

Ziemowita 4 - Etap I
Ziemowita 4 - Etap I
Ziemowita 4 - Etap I
Ziemowita 4 - Etap I

Najbliższe inwestycje

  • Szwedzka 4

    SP Invest

  • Stalowa 65

    Agmet Sp. z o.o.

  • Stalowa 27

    Eiffage Immobilier Polska

Opis Inwestycji

Kamienica przy Ziemowita 4 powstała w latach 30 tych XX wieku.

Budynek jest świetnie skomunikowany z centrum Warszawy. Doskonale zaplanowane rozkłady mieszkań o metrażach już od 20 do 40m2.

Ta modernistyczna, ponadczasowa kamienica przeszła w 2018 roku całkowitą rewitalizację, wymianę wszystkich instalacji, podłóg, tynków.

Mieszkania po remoncie stanowią bardzo atrakcyjną ofertę inwestycyjną.

Zachowane zostały oryginalne elementy wystroju części wspólnych

• wszystkie instalacje zostały wymienione

• centralne ogrzewanie

• Wysokość mieszkań ok. 2,70 m

• głównie małe mieszkania jedno i dwupokojowe

• prawdziwe cegły miejscami celowo odsłonięte dla nadania klimatu

Inwestycja Ziemowita 4 - Etap I znajduje się na Targówku Fabrycznym, ul. Ziemowita 4 (5 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Paradox Investment

Inwestycja Ziemowita 4 - Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ziemowita 4 - Etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 27 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 265 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Wylewki, nowe tynki, nowe instalacje elektryczne, nowe instalacje wodne, nowe instalacje kanalizacyjne, nowe kaloryfery, nowe drzwi. Klatka schodowa po rewitalizacji, mozaiki na podłodze, schody z nową glazurą, odtworzona kuta balustrada, drewniane poręcze schodów, wysokiej jakości białe drzwi antywłamaniowe. Lokal wykończony pod klucz, nowe meble kuchenne, sprzęt AGD (pralka, lodówka, okap, kuchenka ceramiczna) zlew granitowy, sofa, stół, 2 krzesła, szafa, karnisz, lampa. Łazienka zawiera nową kabinę prysznicową, WC, umywalkę z szafką, lustro, oświetlenie.

Parapety wewnętrzne

białe, PCV

Instalacje

nowe

Ogrzewanie

CO z własnej kotłowni gazowej

Wentylacja

w każdym pomieszczeniu, grawitacyjna

Wyposażenie łazienki

Łazienka zawiera nową kabinę prysznicową, WC, umywalkę z szafką, lustro, oświetlenie, pralka.

Wyposażenie kuchni

Lokal wykończony pod klucz, nowe meble kuchenne, sprzęt AGD (lodówka, okap, kuchenka ceramiczna) zlew granitowy, sofa, stół, 2 krzesła, szafa, karnisz, lampa.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ziemowita 4 - Etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Ziemowita 4 - Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Księcia Ziemowita 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ziemowita 4 - Etap I znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 185 w odległości 330 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 w odległości 430 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 5 w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ziemowita 4 - Etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika/Przychodnia w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ziemowita 4 - Etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Kaufland, w odległości 340 m znajduje się Circle K, w odległości 470 m znajduje się Amic.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ziemowita 4 - Etap I w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się DOSiR „Prawy Brzeg” Boisko piłkarskie.

Data publikacji: 23.10.2018
Data aktualizacji: 10.06.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: