Osiedle Na Skraju Lasu

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Błażeja, oferowane bezpośrednio przez OKRE Development Sp. z o.o.

Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Błażeja

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 576 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Na Skraju Lasu

5 zdjęć

Osiedle Na Skraju Lasu
Osiedle Na Skraju Lasu
Osiedle Na Skraju Lasu
Osiedle Na Skraju Lasu

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Błażeja 55
  od: 6 950 zł/m2
  Pod wynajem

  Biuro Obrotu Nieruchomościami ProInwestycje Sp. z o.o.

 • Nove Olendry

  Novaform Polska Sp. z.o.o.

 • Murapol Zielony Żurawiniec

  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle “Na Skraju Lasu” to nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z trzech kameralnych budynków, łączący nowoczesną architekturę, belgijskie standardy budowy, najlepszą lokalizację w dzielnicy i przystępne ceny. Zastosowane detale architektoniczne doskonale współgrają z zielenią Rezerwatu Przyrody “Żurawieniec”, który znajduje się zaledwie 15 metrów od naszego osiedla. Każde mieszkanie posiada własny balkon, taras lub ogródek na parterze. Na poziomie -1 znajduje się hala garażowa, do której zjeżdża winda.Osiedle położone jest 400 m od przystanku trzech linii autobusowych MPK. W niedalekiej przyszłości szybki dostęp do centrum zapewni dwupoziomowy węzeł na skrzyżowaniu ulic Naramowickiej i Lechickiej (planowane rozpoczęcie budowy – 2012 rok) oraz ulica “Nowa Naramowicka”. Osiedle jest położone 300 metrów od planowanej trasy – będzie nas od niej odgradzać kilka budynków wielorodzinnych. Dzięki temu mieszkańcy zachowają ciszę, a jednocześnie będą korzystać z szybkiego połączenia z centrum miasta.

Inwestycja Osiedle Na Skraju Lasu znajduje się na Naramowicach, ul. Błażeja (5.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez OKRE Development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Na Skraju Lasu została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 139 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Na Skraju Lasu nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców OKRE Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 139 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 19800 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Na Skraju Lasu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Osiedle Na Skraju Lasu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bronisza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Na Skraju Lasu znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Ciekawskiej prof.Sówki Przedszkole Niepubliczne w odległości 310 m, Ciekawski Jeż O Zwierz Punkt Przedszkolny w odległości 310 m, Przedszkole Publiczne Maluch w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Na Skraju Lasu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Jagódka, w odległości 350 m znajduje się Żabka, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Na Skraju Lasu w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 24.05.2012
Data aktualizacji: 24.01.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: