OKRE Development Sp. z o.o. logo

OKRE Development Sp. z o.o.

Warszawa, Al. Jerozolimskie 146D
O nas
Oferta
Oferty specjalne
Kontakt

Informacje o nas

OKRE Development jest podmiotem składającym się z dwóch grup działających na międzynarodowym rynku nieruchomości od ponad 30 lat. Z główną siedzibą w Warszawie i oddziałem w Poznaniu, firma prowadzi działalność w Polsce od 1994 roku. Spółka posiada ponad 15 lat doświadczeń międzynarodowych oraz wiedzy technicznej know-how. Dla każdej inwestycji zapewnia inwestorom wsparcie w zakresie projektowym, wykonalności, technicznym oraz zarządzania projektami. OKRE Development prowadzi projekty deweloperskie we wszystkich sektorach rynku – handlowym, biurowym, mieszkaniowym i magazynowym. Do najbardziej znanych realizacji należą Jerozolimskie Business Park w Warszawie (16.500 mkw. powierzchni biurowej), Jutrzenki Business Park w Warszawie (2.738 mkw. powierzchni biurowej), Winogrady Business Center w Poznaniu (7.330 mkw. powierzchni biurowej), Galeria Indomo w Lubinie (9.577 mkw. powierzchni handlowej), czy apartamentowiec Park Residence w Warszawie.

Posiadamy w sprzedaży 14 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Wyszyńskiego 56
  gotowe
  Miasto jest żywiołem, a Ty jesteś jego częścią. Żyj tak jak lubisz, Twoje mieszkanie to przecież Twoje zasady. Bądź w centrum Wrocławia, tak jak chcesz. Zostań jedną ze 111 indywidualnych historii. Wybierz przestrzeń dopasowaną do Ciebie, Twoich potrzeb, Twoich bliskich. Poznaj projekt bliżej i już wkrótce korzystaj z niego w pełni – z wewnętrznym dziedzińcem pełnym sztuki, zielonym parkiem ze 100-letnimi drzewami i wygodami nowoczesnej architektury. Wybierz mieszkanie. Znajdź swoje miejsce do życia.

  Wyszyńskiego 56

  od 11 600 zł/m2
  ul. Wyszyńskiego 56 , Ołbin, Śródmieście, Wrocław(1.4 km od centrum)
  OKRE Development Sp. z o.o.

Oferty Specjalne

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

OKRE Development Sp. z o.o. logo
OKRE Development Sp. z o.o.
Warszawa, Al. Jerozolimskie 146D
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: