Osiedle Spełnionych Marzeń

Oferta archiwalna

Marki, ul. Zagłoby

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 96 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Spełnionych Marzeń

8 zdjęć

Osiedle Spełnionych Marzeń
Osiedle Spełnionych Marzeń
Osiedle Spełnionych Marzeń
Osiedle Spełnionych Marzeń

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty: Żelbetowe wylewane

Dach

Więźba dachowa drewniana lub metalowa kryta blachodachówką Obróbki blacharskie z blachy stalowej powlekanej Odwodnienie – rynny I spusty rynnowe z tworzywa sztucznego Ławy kominiarskie systemowe Wyłaz dachowy

Stolarka okienna

PCW wielokomorowe, rozwieralne, w każdym pomieszczeniu przynajmniej jedno skrzydło z dodatkowa funkcją uchylania

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe kl. „C”

Posadzka

szlichta cementowa

Ściany

Konstrukcyjne: żelbet, bloczki betonowe, cegła silikatowa Działowe: cegła sylikatowa Międzysegmentowe I dylatacyjne: żelbet, bloczki betonowe, cegła silikatowa Tynk gipsowy malowany jednokrotnie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle składające się z 20 jedno piętrowych budynków z mieszkaniami o wielkości ok 70 m2 i ogródkami o powierzchni od 200 do 200m2. usytuowane jest na granicy Warszawy i Marek w otoczeniu sosnowego lasu. Taka bezpieczna i cicha lokalizacja nie wyklucza jednak doskonałego połączenia z centrum Warszawy i bliskości punktów usługowych, szkół, kin czy sklepów.

Dzięki temu nasza inwestycja zapewnia komfort zarówno rodziną z dziećmi, jak i tym zapracowanym, które szukają cichego miejsca, z bardzo dobrym dojazdem do biznesowego centrum Warszawy.

Nie tylko lokalizacja sprawia, że Osiedle Spełnionych Marzeń jest inwestycją niezwykle elastyczną i dopasowująca się do potrzeb klientów. Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość zmiany projektu budynku i wybudowania domu jednorodzinnego.

Niska zabudowa, brak wysokich płotów pomiędzy budynkami i ponad 200 metrowe ogródki, dla każdego z mieszkania zapewnia atmosferę bliskości i otwartości pomiędzy sąsiadami.

Pierwszy etap budowy składający się z 12 mieszkań, ulokowanych w 3 budynkach planowo będzie oddany do użytku w 2 kwartale 2018 roku.

Inwestycja Osiedle Spełnionych Marzeń znajduje się w Markach, ul. Zagłoby null (0.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez Oaza Development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Spełnionych Marzeń została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Spełnionych Marzeń nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Oaza Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Spełnionych Marzeń?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Spełnionych Marzeń znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Spełnionych Marzeń znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NR 7 ZŁOTA RYBKA w odległości 460 m.

Data aktualizacji: 29.06.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Markach

Oferty w Markach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: