Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Igańska 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Igańska, oferowane bezpośrednio przez

Novum Developer

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Igańska 2A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 507 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Igańska 2Igańska 2

3 zdjęcia

Igańska 2
Igańska 2
Igańska 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja
  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 277 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (36 miejsc) w cenie 44 000 zł : zakup jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

IGAŃSKA 2 to miejsce dla ludzi aktywnych szukających atrakcyjnej i cichej lokalizacji stawiających na wygodę i spokój, nie tracąc atutów życia w centrum miasta, znakomita lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Park Znicza. W sąsiedztwie znajdziesz również bogatą miejską infrastrukturę: kawiarnie i restauracje, szkoły i przedszkola oraz przystanki autobusowe i tramwajowe umożliwiające łatwy dojazd do każdego punktu Warszawy.

W inwestycji IGAŃSKA 2 znajdziemy łącznie 31 doskonale zaprojektowanych i funkcjonalnych lokali mieszkalnych od 39 m² do 96 m².

Mieszkania na ostatniej kondygnacji posiadają wysokość 2,90m na niższych kondygnacjach 2,77m, na parterze zlokalizowane są komórki lokatorskie oraz do dyspozycji mieszkańców rowerowania.

Co wyróżnia Igańską 2 na tle innych inwestycji?

Wysoka jakość wykończenia, nowoczesna elewacja budynku, wygodny rozkład mieszkań, duża ilość światła dziennego oraz instalacja systemu antysmogowego.

Inwestycja Igańska 2 znajduje się na Grochowie, ul. Igańska 2A (5.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Novum Developer.

Inwestycja Igańska 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Igańska 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novum Developer przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (36 miejsc) w cenie 44 000 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Odległości spacerem

Autobus - 6 min

Tramwaj - 10 min

Restauracja - 5 min

Planowana stacja metra Rondo Wiatraczna - 10 min

Rondo Wiatraczna galeria handlowa - 10 min

Sklep - 5 min

Park - 4 min

Szkoła podstawowa - 1 min

Przedszkole - 10 min

Fitness - 10 min

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Igańska 2?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Igańska 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1497 metrów od inwestycji Igańska 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Olszynka Grochowska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Igańska 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Igańska 2 znajdują się 74 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 246 w odległości 97 m, szkoła w odległości 108 m, Klub Malucha "Kraina Uśmiechu" w odległości 202 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Igańska 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Kardiolog w odległości 310 m, Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Konstancin, filia Majdańska w odległości 319 m, Europejskie Centrum Zdrowia Grochów w odległości 347 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Igańska 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 281 m znajduje się Żabka, w odległości 284 m znajduje się Owoce - Warzywa - Ryby, w odległości 344 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Igańska 2 w odległości 146 m znajduje się boisko / kort, w odległości 151 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 154 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.02.2022
Data aktualizacji: 01.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023