Novum Developer logo

Novum Developer

Warszawa, ul. Sokołowska 11 lok. U1
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1985 roku. Z niewielkiego wówczas zakładu rzemieślniczego poprzez lata intensywnego rozwoju stworzyliśmy jeden z największych w regionie podmiotów branży budowlanej. Obecnie zatrudniamy około 300 osób, z czego ponad 15% stanowi kadra inżynieryjno-techniczna z uprawnieniami w różnych specjalnościach. Prowadzimy budowy na terenie całego kraju, przy czym szczególnie silną pozycję zajmujemy w rejonie Kalisza oraz w Warszawie.

Świadcząc usługi w zakresie realizacji inwestycji budowlanych i modernizacji w zakresie obiektów mieszkaniowych, przemysłowych i użyteczności publicznej oraz działalności deweloperskiej na wymagającym i konkurencyjnym rynku, mamy świadomość, że nasza droga do sukcesu prowadzi przez stosowanie najnowocześniejszych technologii, ciągłą poprawę organizacji pracy przy jednoczesnym zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa realizowanych prac. W związku z powyższym zdecydowaliśmy się wprowadzić System Zarządzania Jakością, zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2001. Określiliśmy misję spółki, którą jest m.in. skuteczne i zyskowne konkurowanie na rynku budowlanym przez oferowanie usług o wysokiej jakości, a wprowadzony System Zarządzania Jakością podlega ciągłemu doskonaleniu skuteczności jego funkcjonowania tak, aby nasze cele osiągnąć w maksymalnym stopniu. Dużą satysfakcją jest dla nas fakt, iż wdrożony System Zarządzania Jakością został pozytywnie zarekomendowany i 25 lipca 2006 roku nasza spółka otrzymała Certyfikat.

Posiadamy w sprzedaży 8 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Stalowa 37
  2 kw. 2024
  Zamieszkaj w Pruszkowie! Osiedle powstaje przy ulicy Stalowej 37, w pobliżu popularnego centrum handlowego Nowa Stacja oraz Dworca PKP Pruszków, z którego odjeżdża kolej linii SKM oraz KM, dojazd do centrum Warszawy zajmuje zaledwie 25 minut. Nasza inwestycja jest dobrym wyborem dla tych, którzy cenią sobie zarówno spokojną atmosferę podwarszawskich miejscowości jak i możliwość szybkiego dojazdu

  Stalowa 37

  ul. Stalowa 37 , Pruszków(5.2 km od Warszawy)
  Novum Developer

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Novum Developer logo
Novum Developer
Warszawa, ul. Sokołowska 11 lok. U1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: