Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Ogrody Przyjaciół 2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 302 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Ogrody Przyjaciół 2

Ogrody Przyjaciół

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Ogrody Przyjaciół znajduje się na Szamocinie, ul. Cieślewskich (11,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.. Inwestycja Ogrody Przyjaciół została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 50 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 0 nowych domów o powierzchni 0 m2.

Warszawa, Białołęka, Szamocin, ul. Cieślewskich (11,5 km od centrum Warszawy)
 • Termin oddania: oddane do użytku
Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
Inwestycja sprzedana

Ogrody Przyjaciół

Inwestycja Ogrody Przyjaciół znajduje się na Szamocinie, ul. Cieślewskich (11,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.. Inwestycja Ogrody Przyjaciół została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 50 lokali mieszkalnych . Budynki posiadają do 1 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Warszawa, Białołęka, Szamocin, ul. Cieślewskich (11,5 km od centrum Warszawy)
 • Termin oddania: oddane do użytku
Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
Inwestycja sprzedana

Ogrody Przyjaciół 2

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Ogrody Przyjaciół 2 znajduje się na Szamocinie, ul. Cieślewskich (11,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.. Inwestycja Ogrody Przyjaciół 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 73 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostał 1 nowy dom o powierzchni 79 m2. W inwestycji Ogrody Przyjaciół 2 znajduje się 1 dom, który można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Warszawa, Białołęka, Szamocin, ul. Cieślewskich (11,5 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 921 zł/m2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Domów: 1
 • Powierzchnia: 79 m2
 • Liczba pokoi: 4

Najbliższe inwestycje

Ogrody Przyjaciół 3 (142 m dalej)

Inwestycja Ogrody Przyjaciół 3 znajduje się na Szamocinie, ul. Cieślewskich (11,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.. Inwestycja Ogrody Przyjaciół 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 32 lokale mieszkalne o powierzchniach od 64 do 90 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Warszawa, Białołęka, Szamocin, ul. Cieślewskich (11,6 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 500 zł/m2
 • Termin oddania: 1 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 27
 • Powierzchnia: 64 - 90 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4

Osiedle Margerytka (785 m dalej)

Inwestycja Osiedle Margerytka znajduje się na Szamocinie, ul. Płochocińska 101 (12,1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera JSR Investments Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Margerytka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 66 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 65 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Margerytka znajdują się 4 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Warszawa, Białołęka, Szamocin, ul. Płochocińska 101 (12,1 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 139 zł/m2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 5
 • Powierzchnia: 65 - 89 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4

Osiedle Margerytka etap 3 (863 m dalej)

Inwestycja Osiedle Margerytka etap 3 znajduje się na Szamocinie, ul. Płochocińska 101 (12,1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera FedeZu Group. Inwestycja Osiedle Margerytka etap 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 66 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 31 do 91 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Margerytka etap 3 znajduje się 10 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Warszawa, Białołęka, Szamocin, ul. Płochocińska 101 (12,1 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 4 864 zł/m2
 • Termin oddania: 4 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 60
 • Powierzchnia: 31 - 91 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4

Druga odsłona inwestycji Ogrody Przyjaciół daje Państwu niepowtarzalną okazję zakupu własnego domu w Warszawie w bardzo atrakcyjnej cenie. To idealna okazja do spełnienia marzeń o zamieszkaniu w domu z ogrodem i kominkiem, znajdującym się na terenie kameralnego osiedlu, tuż pod lasem. Jednocześnie dom w Ogrodach Przyjaciół 2 to okazja do oszczędności na kosztach utrzymania – dużo niższych, niż w budynkach wielorodzinnych.

Oferowane domy zbudowane są w tradycyjnej technologii i wyposażone we wszystkie media miejskie. Nowoczesna architektura, dbałość o detale oraz zastosowanie solidnych materiałów budowlanych, gwarantują wysoką jakość i pełen komfort zamieszkania.

Proponujemy domy o zróżnicowanych powierzchniach od 63 do 80 m², z możliwością adaptacji dodatkowej powierzchni na poddaszu. Każdy z domów posiada przestronną część dzienną z kominkiem, z której wychodzimy do własnego ogrodu. Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń. Na piętrze zaprojektowano 2 lub 3 sypialnie z łazienką i garderobą. Każdy dom może być dowolnie zaaranżowany wewnątrz, aby jak najpełniej odpowiadał Państwa indywidualnym potrzebom. Dodatkowo każda posesja posiada przyporządkowane miejsce postojowe lub garaż, a mieszkańcy będą mogli skorzystać z placu zabaw dla dzieci, podzielonego na dwie części – strefy do zabaw z niezbędnym wyposażeniem oraz strefy rekreacyjnej z trawnikiem i innymi elementami zielonymi.

Zamieszkaj bez czynszu na całe życie

W porównaniu do wysokich opłat czynszowych, z którymi mamy do czynienia w budynkach wielorodzinnych, utrzymanie własnego domu jednorodzinnego jest tańsze. Brak części wspólnych, takich jak garaż podziemny, klatki schodowe czy windy, zdecydowanie obniża koszty utrzymania. Spodziewane oszczędności w porównaniu do mieszkania o takiej samej powierzchni mogą sięgnąć od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych w skali roku.

Na rynku działamy od 15 lat. Budując kolejne inwestycje zawsze stawiamy na jakość i doświadczenie. Do realizacji używamy wyłącznie tradycyjnych – sprawdzonych i solidnych materiałów. W domach wykonujemy wszystkie instalacje, tynki, wylewki podłogowe, schody. Instalacja centralnego ogrzewania jest wyposażona w pełen osprzęt, kaloryfery oraz nowoczesny piec gazowy. Wykonujemy także przyłącza wszystkich mediów do sieci odpowiednich operatorów – w domu podłączone są: prąd, gaz, woda i kanalizacja miejska. Dbamy także o zagospodarowanie terenu wokół domu i terenu całego osiedla. Realizujemy drogi, chodniki, oświetlenie, zieleń na terenach wspólnych i elementy małej architektury.

Z każdym z zainteresowanych klientów przeprowadzamy indywidualne uzgodnienia dotyczące szczegółów architektonicznych. Możemy ustalić zmiany w stosunku do projektu standardowego, w szczególności rozmieszczenia ścian działowych, aranżacji poddasza czy rozkładu poszczególnych instalacji. Dokładamy starań, aby Państwa dom w pełni odpowiadał Waszym potrzebom.

Inwestycja Ogrody Przyjaciół 2 znajduje się na Szamocinie, ul. Cieślewskich (11,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J..

Inwestycja Ogrody Przyjaciół 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 73 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Aktualnie w inwestycji Ogrody Przyjaciół 2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 79 metrów kwadratowych w cenie od 5 921 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 73 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 220 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: miejsca postojowe i w garażu.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Przyjaciół 2

Ogrody Przyjaciół to osiedle zlokalizowane na wyjątkowo urokliwej warszawskiej Zielonej Białołęce. Przeważa tu prestiżowa zabudowa jednorodzinna na leśnych działkach, jest bardzo cicho, bezpiecznie i spokojnie. Wielkim atutem inwestycji jest jej położenie bezpośrednio przy granicy lasu – gwarantuje to znakomite warunki do aktywnego wypoczynku czy relaksu na łonie przyrody. W okolicy znajdą Państwo pełną infrastrukturę miejską, prywatne i publiczne szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe, a także stadninę koni czy korty tenisowe. W odległości 3 minut jazdy samochodem znajduje się stacja SKM Warszawa Płudy, z której można dojechać do stacji Warszawa Gdańska lub Śródmieście w kilkanaście minut. Jest także dobrze rozwinięta sieć komunikacji autobusowej.

Inwestycja znajduje się w odległości zaledwie 600 metrów od planowanego węzła przedłużenia trasy Mostu Północnego, co zapewni w przyszłości znakomitą komunikację samochodową.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 800 metrów od inwestycji Ogrody Przyjaciół 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: BIAŁOŁĘKA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Przyjaciół 2 znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: MALINOWE PRZEDSZKOLE & ŻŁOBEK w odległości 800 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 900 m Twój Optyk na Białołęce.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Urząd Pocztowy Warszawa 98 w odległości 800 m, Perfumeria 13perfumy13.pl. Drogeria internetowa. Sklep z perfumami i kosmetykami w odległości 1 400 m, Naleśnikarnia "mCafe" w odległości 1 450 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Mart Jack Extreme Event. Centrum Sportów w odległości 1 300 m, Proma-Trading. Ośrodek Klubowo - Rekreacyjny w odległości 1 400 m.

Data publikacji: 16 grudnia 2016 09:12

Data aktualizacji: 14 lutego 2018 15:45

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Ogrody Przyjaciół 2

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie