Ogrody Przyjaciół 2

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 78 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Ogrody Przyjaciół 2

Ogrody Przyjaciół

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Ogrody Przyjaciół znajduje się na Szamocinie, ul. Cieślewskich (11,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.. Inwestycja Ogrody Przyjaciół została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 50 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 0 nowych domów o powierzchni 0 m2.

Warszawa, Białołęka, Szamocin, ul. Cieślewskich (11,5 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Ogrody Przyjaciół
 • Termin oddania: oddane do użytku
Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
Inwestycja sprzedana

Ogrody Przyjaciół

Inwestycja Ogrody Przyjaciół znajduje się na Szamocinie, ul. Cieślewskich (11,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.. Inwestycja Ogrody Przyjaciół została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 50 lokali mieszkalnych . Budynki posiadają do 1 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Warszawa, Białołęka, Szamocin, ul. Cieślewskich (11,5 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Ogrody Przyjaciół
 • Termin oddania: oddane do użytku
Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
Inwestycja sprzedana

Ogrody Przyjaciół 2

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Ogrody Przyjaciół 2 znajduje się na Szamocinie, ul. Cieślewskich (11,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.. Inwestycja Ogrody Przyjaciół 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 73 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 0 nowych domów o powierzchni 79 m2.

Warszawa, Białołęka, Szamocin, ul. Cieślewskich (11,5 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 921 zł/m2

Inwestycja polecana

Ogrody Przyjaciół 2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Powierzchnia: 79 m2
 • Liczba pokoi: 4
Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
Inwestycja sprzedana

Najbliższe inwestycje

Ogrody Przyjaciół 3 (142 m dalej)

Inwestycja Ogrody Przyjaciół 3 znajduje się na Szamocinie, ul. Cieślewskich (11,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.. Inwestycja Ogrody Przyjaciół 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 32 lokale mieszkalne o powierzchniach od 64 do 82 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Warszawa, Białołęka, Szamocin, ul. Cieślewskich (11,6 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 5 500 zł/m2

Inwestycja polecana

Ogrody Przyjaciół 3
 • Termin oddania: 1 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 15
 • Powierzchnia: 64 - 82 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 5
Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Margerytka (785 m dalej)

Inwestycja Osiedle Margerytka znajduje się na Szamocinie, ul. Płochocińska 101 (12,1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera JSR Investments Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Margerytka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 132 lokale mieszkalne o powierzchniach od 65 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Margerytka znajdują się 2 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Warszawa, Białołęka, Szamocin, ul. Płochocińska 101 (12,1 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 4 700 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Margerytka
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 3
 • Powierzchnia: 65 - 89 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
JSR Investments Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Margerytka etap 3 (863 m dalej)

Inwestycja Osiedle Margerytka etap 3 znajduje się na Szamocinie, ul. Płochocińska 101 (12,1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera FedeZu Group. Inwestycja Osiedle Margerytka etap 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 66 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 31 do 91 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Margerytka etap 3 znajduje się 10 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Warszawa, Białołęka, Szamocin, ul. Płochocińska 101 (12,1 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 4 864 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Margerytka etap 3
 • Termin oddania: 4 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 60
 • Powierzchnia: 31 - 91 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
FedeZu Group
Mieszkania spełniające kryteria

Druga odsłona inwestycji Ogrody Przyjaciół daje Państwu niepowtarzalną okazję zakupu własnego domu w Warszawie w bardzo atrakcyjnej cenie. To idealna okazja do spełnienia marzeń o zamieszkaniu w domu z ogrodem i kominkiem, znajdującym się na terenie kameralnego osiedlu, tuż pod lasem. Jednocześnie dom w Ogrodach Przyjaciół 2 to okazja do oszczędności na kosztach utrzymania – dużo niższych, niż w budynkach wielorodzinnych.

Oferowane domy zbudowane są w tradycyjnej technologii i wyposażone we wszystkie media miejskie. Nowoczesna architektura, dbałość o detale oraz zastosowanie solidnych materiałów budowlanych, gwarantują wysoką jakość i pełen komfort zamieszkania.

Proponujemy domy o zróżnicowanych powierzchniach od 63 do 80 m², z możliwością adaptacji dodatkowej powierzchni na poddaszu. Każdy z domów posiada przestronną część dzienną z kominkiem, z której wychodzimy do własnego ogrodu. Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń. Na piętrze zaprojektowano 2 lub 3 sypialnie z łazienką i garderobą. Każdy dom może być dowolnie zaaranżowany wewnątrz, aby jak najpełniej odpowiadał Państwa indywidualnym potrzebom. Dodatkowo każda posesja posiada przyporządkowane miejsce postojowe lub garaż, a mieszkańcy będą mogli skorzystać z placu zabaw dla dzieci, podzielonego na dwie części – strefy do zabaw z niezbędnym wyposażeniem oraz strefy rekreacyjnej z trawnikiem i innymi elementami zielonymi.

Zamieszkaj bez czynszu na całe życie

W porównaniu do wysokich opłat czynszowych, z którymi mamy do czynienia w budynkach wielorodzinnych, utrzymanie własnego domu jednorodzinnego jest tańsze. Brak części wspólnych, takich jak garaż podziemny, klatki schodowe czy windy, zdecydowanie obniża koszty utrzymania. Spodziewane oszczędności w porównaniu do mieszkania o takiej samej powierzchni mogą sięgnąć od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych w skali roku.

Na rynku działamy od 15 lat. Budując kolejne inwestycje zawsze stawiamy na jakość i doświadczenie. Do realizacji używamy wyłącznie tradycyjnych – sprawdzonych i solidnych materiałów. W domach wykonujemy wszystkie instalacje, tynki, wylewki podłogowe, schody. Instalacja centralnego ogrzewania jest wyposażona w pełen osprzęt, kaloryfery oraz nowoczesny piec gazowy. Wykonujemy także przyłącza wszystkich mediów do sieci odpowiednich operatorów – w domu podłączone są: prąd, gaz, woda i kanalizacja miejska. Dbamy także o zagospodarowanie terenu wokół domu i terenu całego osiedla. Realizujemy drogi, chodniki, oświetlenie, zieleń na terenach wspólnych i elementy małej architektury.

Z każdym z zainteresowanych klientów przeprowadzamy indywidualne uzgodnienia dotyczące szczegółów architektonicznych. Możemy ustalić zmiany w stosunku do projektu standardowego, w szczególności rozmieszczenia ścian działowych, aranżacji poddasza czy rozkładu poszczególnych instalacji. Dokładamy starań, aby Państwa dom w pełni odpowiadał Waszym potrzebom.

Inwestycja Ogrody Przyjaciół 2 znajduje się na Szamocinie, ul. Cieślewskich (11,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J..

Inwestycja Ogrody Przyjaciół 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 73 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu penthouse, znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Przyjaciół 2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 79 metrów kwadratowych w cenie od 5 921 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 73 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 220 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: miejsca postojowe i w garażu.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Przyjaciół 2

Ogrody Przyjaciół to osiedle zlokalizowane na wyjątkowo urokliwej warszawskiej Zielonej Białołęce. Przeważa tu prestiżowa zabudowa jednorodzinna na leśnych działkach, jest bardzo cicho, bezpiecznie i spokojnie. Wielkim atutem inwestycji jest jej położenie bezpośrednio przy granicy lasu – gwarantuje to znakomite warunki do aktywnego wypoczynku czy relaksu na łonie przyrody. W okolicy znajdą Państwo pełną infrastrukturę miejską, prywatne i publiczne szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe, a także stadninę koni czy korty tenisowe. W odległości 3 minut jazdy samochodem znajduje się stacja SKM Warszawa Płudy, z której można dojechać do stacji Warszawa Gdańska lub Śródmieście w kilkanaście minut. Jest także dobrze rozwinięta sieć komunikacji autobusowej.

Inwestycja znajduje się w odległości zaledwie 600 metrów od planowanego węzła przedłużenia trasy Mostu Północnego, co zapewni w przyszłości znakomitą komunikację samochodową.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 800 metrów od inwestycji Ogrody Przyjaciół 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: BIAŁOŁĘKA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Przyjaciół 2 znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: MALINOWE PRZEDSZKOLE & ŻŁOBEK w odległości 800 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 900 m Twój Optyk na Białołęce.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Urząd Pocztowy Warszawa 98 w odległości 800 m, Perfumeria 13perfumy13.pl. Drogeria internetowa. Sklep z perfumami i kosmetykami w odległości 1 400 m, Naleśnikarnia "mCafe" w odległości 1 450 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Mart Jack Extreme Event. Centrum Sportów w odległości 1 300 m, Proma-Trading. Ośrodek Klubowo - Rekreacyjny w odległości 1 400 m.

Data publikacji: 16 grudnia 2016 09:12

Data aktualizacji: 27 marca 2018 16:29

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Wiadomości powiązane z Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Mieszkanie wygodne jak dom - czy to możliwe?

Mieszkanie wygodne jak dom - czy to możliwe?

[SONDA] Najwięksi deweloperzy zdradzają jakimi promocjami interesują się ich klienci

[SONDA] Najwięksi deweloperzy zdradzają jakimi promocjami interesują się ich klienci

Dni Warszawy – Najważniejsze dwa dni w kalendarzu każdego Warszawiaka

Dni Warszawy – Najważniejsze dwa dni w kalendarzu każdego Warszawiaka

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Ogrody Przyjaciół 2

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie