Apartamenty Przyjaciół

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Cieślewskich, oferowane bezpośrednio przez Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Warszawa, Białołęka, Szamocin, ul. Cieślewskich

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2200 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Przyjaciół

5 zdjęć

Apartamenty Przyjaciół
Apartamenty Przyjaciół
Apartamenty Przyjaciół
Apartamenty Przyjaciół

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Lekka bryła

Bryła budynku Apartamentów Przyjaciół to ciekawa kompozycja architektoniczna w kształcie litery L z otwartym dziedzińcem wewnętrznym. Po tej właśnie, wewnętrznej stronie znajdują się tarasy i ogródki lokali na parterze, a także loggie i balkony mieszkań na wyższych kondygnacjach. Dzięki takiej aranżacji architektonicznej, Ty i Twoi bliscy będziecie cieszyć się większym komfortem i prywatnością.

Niski budynek, wysokie wnętrza

Tylko dwa piętra zaplanowaliśmy w Apartamentach Przyjaciół, ale mając na uwadze komfort przyszłych mieszkańców, wyposażamy budynek w windę. Wnętrza lokali na pewno Ci się spodobają. Dzięki dużym oknom, do środka wpada dużo światła słonecznego, a przestrzeń wydaje się zdecydowanie większa dzięki ponadstandardowej wysokości pomieszczeń. Mieszkania na parterze i 1. piętrze mają wysokość 280 cm, z kolei te na 2. piętrze są tylko cztery centymetry niższe.

Apartamenty Przyjaciół w liczbach

Od 1 do 3 - to ilość pomieszczeń dostępnych w lokalach tej inwestycji. Metraż rozpoczyna się od 25 m2 a kończy na 65 m2. 9 lokali Apartamentów Przyjaciół dysponuje ogródkami, pozostałe z kolei wyposażone są w tarasy, które osiągają powierzchnię 32,24 m2, niewielkie loggie do 2,88 m2 i ustawne balkony o powierzchni do 7,67 m2. Sam zdecyduj, jakie mieszkanie jest dla Ciebie odpowiednie. W Apartamentach Przyjaciół do dyspozycji mieszkańców będzie również podziemny garaż z 47 stanowiskami parkingowymi, a na zewnątrz zostały zaplanowane 3 miejsca postojowe przy wewnętrznym dziedzińcu inw

Inwestycja Apartamenty Przyjaciół znajduje się na Szamocinie, ul. Cieślewskich (11.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Przyjaciół nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (47 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 276 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (47 miejsc): 24 600 zł.
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca): 13 000 zł.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Palcem po mapie Zapraszamy Cię na zieloną Białołękę. Tu, na rogu ulic Cieślewskich i Innej powstają Apartamenty Przyjaciół. To budynek wielorodzinny, ale bardzo kameralny - będzie miał tylko trzy kondygnacje i 50 lokali. Wysokością wpisze się w przestrzeń okolicy. Dookoła stoją tu bowiem domki jednorodzinne i prywatne segmenty. Jest cicho i spokojnie. W pobliżu rośnie sosnowy las, a centrum stolicy oddalone jest o 26 minut jazdy samochodem. Bliskie przedmieścia Tak na pewno można powiedzieć o okolicy, w której zamieszkasz. Inwestycja będzie doskonale skomunikowana z centrum Warszawy. Dojedziesz stąd w 3 minuty do stacji SKM Warszawa Płudy, a stąd z kolei w kilkanaście minut dotrzesz do stacji Warszawa Gdańska lub Śródmieście. Po pracy możesz cieszyć się naturą, którą masz tutaj na wyciągnięcie ręki! Poranny lub popołudniowy spacer po pobliskim lesie? Dlaczego nie, przecież dojdziesz tu w trzy minuty! A gdzie po zakupy? A choćby do lokalnej Biedronki, do Centrum Handlowego Marywilska 44 albo do Factory Annopol. W najbliższej okolicy znajdują się prywatne i publiczne szkoły, przedszkola, punkty usługowe. W czasie wolnym na pewno docenisz położoną niedaleko stadninę koni czy korty tenisowe i badmintonowe, a rosnący w sąsiedztwie las zaoferuje Ci swoje ścieżki na rodzinne spacery. Lokalna infrastruktura Edukacja Przedszkole Niepubliczne Sióstr Rodziny Maryi, ul. Wałuszewska 48 Rodzinne przedszkole i żłobek KONRADEK, ul. Cieślewskich 27N Przedszkole Publiczne „Ołówkowa Kraina”, ul. Ołówkowa 7A Sport i rekreacja Klub Ganador Sport – korty tenisowe, badmintonowe, boisko piłkarskie, ul. Płochocińska 97B Leśny Klub Tenisowy, ul. Karnicka 20 Stadnina Koni Huculski Raj, ul. Ornecka 125 Zakupy Centrum Handlowe Marywilska 44 Biedronka, ul. Marywilska 44 Factory Annopol, ul. Annopol 2 Samochód Stacja paliw BP, ul. Płochocińska 93 Stacja paliw Wasbruk, ul. Płochocińska 86 Komunikacja Stacja KM Warszawa Płudy Przystanek Bruszewska 01 Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę odpoczniesz po godzinach pracy, miejsca bez sztucznych świateł ulic, samochodów, migających neonów, miejsca w cichej i zielonej okolicy, to właśnie Apartamenty Przyjaciół powinny znaleźć się w centrum Twojej uwagi.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Przyjaciół?

Data publikacji: 07.07.2020
Data aktualizacji: 22.09.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: