Willa Na Skarpie

- modernBau - nowa jakość mieszkania.

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez modernBau Sp. z o.o. Sp.K

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 98 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Apartamenty Łomiańska 3 (337 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Łomiańska 3 znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Łomiańska 3 (6,2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Apartamenty Łomiańska 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 7 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 85 do 120 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Marymont Kaskada, ul. Łomiańska 3 (6,2 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 12 500 zł/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty Łomiańska 3
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 3
 • Powierzchnia: 85 - 120 m2
 • Liczba pokoi: 4
Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k.
Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Sabbia (363 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Sabbia znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, Aleja Słowiańska (6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Green House Development. Inwestycja Apartamenty Sabbia została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 149 do 152 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Marymont Kaskada, Aleja Słowiańska (6 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 12 386 zł/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty Sabbia
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 5
 • Powierzchnia: 149 - 152 m2
 • Liczba pokoi: 4
Green House Development
Mieszkania spełniające kryteria

Aleja Słowiańska (384 m dalej)

Inwestycja Aleja Słowiańska znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, Al. Słowiańska 25 (6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa. Inwestycja Aleja Słowiańska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 25 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 39 do 66 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Marymont Kaskada, Al. Słowiańska 25 (6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Aleja Słowiańska
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 20
 • Powierzchnia: 39 - 66 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa
Mieszkania spełniające kryteria

Na rogu ulic Zabłocińskiej oraz Kolektorskiej zaprojektowaliśmy dla państwa coś wyjątkowego. Odskocznię od dnia codziennego, która jednak zaspokoi wszelkie Państwa codzienne potrzeby. Modernistyczna architektura i funkcjonalny design pozwolą zrealizować marzenia o czymś zupełnie wyjątkowym w bliskim centrum miasta a jednak na uboczu. Oto Willa na Skarpie.

KLIENT WRAZ Z MIESZKANIEM BĘDZIE NABYWAŁ UDZIAŁ W GRUNCIE, CO WYDATNIE OBNIŻY PÓŹNIEJSZE OPŁATY.

Inwestycja Willa Na Skarpie znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Zabłocińska (6,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera modernBau Sp. z o.o. Sp.K.

Inwestycja Willa Na Skarpie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań w tym 10 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Na Skarpie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 62 do 114 metrów kwadratowych w cenie od 12 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper modernBau Sp. z o.o. Sp.K przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

za dodatkową opłatą

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada: za dodatkową opłatą.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, staw, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Willa Na Skarpie

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów. W odległości 300 metrów od inwestycji Willa Na Skarpie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Smoleńskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Willa Na Skarpie znajdują się 54 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Imienia Jezus w odległości 150 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 74 w odległości 150 m, Gimnazjum nr 13 im. Sługi Bożej Marii Witkowskiej w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Awi-Med, w odległości 300 m Gołowicz Jarosław, lek. med. Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska, w odległości 300 m AB Ortodoncja.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: PKO BP w odległości 200 m, Prophed Studio w odległości 250 m, PKO BP Oddział nr 37 w odległości 350 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fizjotech. Integracyjny Klub Sportowy w odległości 400 m, Boisko Piłkarskie w odległości 600 m, Fitness Klub w odległości 700 m.

Data publikacji: 07 czerwca 2018 13:55

Data aktualizacji: 28 lutego 2019 15:17

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet