Inwestycja Riviera Marymont

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zabłocińska, oferowane bezpośrednio przez modernBau Sp. z o.o. Sp.K

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Zabłocińska 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Inwestycja Riviera Marymont

22 zdjęcia

Inwestycja Riviera Marymont
Inwestycja Riviera Marymont
Inwestycja Riviera Marymont
Inwestycja Riviera Marymont

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Willa Riviera Marymont położona jest przy ulicy Zabłocińskiej 17 na warszawskim Marymoncie vis a vis terenu zielonego potocznie nazywanego Doliną Opatowską. Bliskość metra (najbliższa stacja – “Słodowiec” oddalona jest od budynku o około 300m) stanowi wielkie udogodnienie komunikacyjne dla mieszkańców. Jednocześnie, w odległości nie przekraczającej 500m od inwestycji, znajdują się obiekty sportowe (zespół budynków AWF, Rezerwat Las Bielański), przedszkola, szkoły podstawowe, sklepy oraz obiekty usługowe.Głównym czynnikiem wpływającym na formę i strukturę budynku ma położenie i kształt działki. Lokalizacja w narożniku zbiegających się ulic Zabłocińskiej i Opatowskiej oraz wyniesienie działki względem ulicy Marymonckiej powoduje, że umiejscowiony tam budynek będzie dominantą, która zapoczątkuje układ pierzei obu ulic. Inwestor chcąc wykorzystać niebywałe atuty tej lokalizacji stworzył wraz z zespołem architektów budynek elegancki i reprezentacyjny, który swoim charakterem nawiązuje do nurtu Streamline obecnego w modernizmie Ameryki lat trzydziestych ubiegłego wieku.

W willi zostanie zastosowany wysokiej jakości detal architektoniczny, podkreślający jej elegancję i ekskluzywność. Części elewacji wzdłuż balkonów i tarasów zostanie wyłożona łupkiem kamiennym, który będzie ciekawie kontrastował z bielą pokrywającą pozostałe części budynku. Balkony i tarasy zostaną częściowo zasłonięte litym murem, który płynnie przeplatał się będzie ze szklaną balustradą.W budynku będzie tylko osiem komfortowych apartamentów. W apartamentach zastosowano bardzo duże przeszklenia, dzięki czemu pomieszczenia są jasne i wypełnione słońcem. Efekt przestrzenności pomieszczeń zostanie wzmocniony przez fakt, że wszystkie apartamenty będą miały trzy metry wysokości. Użyta w projekcie drewniano – aluminiowa stolarka okienna, (technologia alu-holz), charakteryzuje się doskonałymi walorami funkcjonalności i estetyki. Do każdego apartamentu przynależą kilkudziesięcio metrowe tarasy, wykończone w wysokim standardzie. Należy podkreślić, że powyższe rozwiązania podkreślają estetykę budynku nie pomniejszając jednocześnie jego walorów użytkowych. Jednym z głównych założeń modernizmu jest wszak funkcjonalność.

Inwestycja Inwestycja Riviera Marymont znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Zabłocińska 17 (6.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez modernBau Sp. z o.o. Sp.K.

Inwestycja Inwestycja Riviera Marymont została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja Riviera Marymont nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców modernBau Sp. z o.o. Sp.K przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (8)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja Riviera Marymont?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja Riviera Marymont mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Inwestycja Riviera Marymont znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żeromskiego 07.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja Riviera Marymont znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja Riviera Marymont znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Sióstr Imienia Jezus w odległości 170 m, SZkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74 im. Bł. Honorata Koźmińskiego w odległości 170 m, Przedszkole Specjalne Nr 245 dla Dzieci Słabowidzących "Sowy Mądrej Głowy" w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja Riviera Marymont jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne NeuroProtect w odległości 120 m, Medica Pro Familia w odległości 140 m, Mavit w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja Riviera Marymont składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Społem Wola, w odległości 260 m znajduje się Bake and cake, w odległości 310 m znajduje się Bake&cake.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja Riviera Marymont w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się FITwoman.

Data publikacji: 27.09.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: