Inwestycja Riviera Marymont

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezmodernBau Sp. z o.o. Sp.K

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 166 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Marymoncka II(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Marymoncka (6.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 808/m2
  Apartamenty Marymoncka II
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 28 - 197 m2
  Liczba pokoi: 1 - 7
  WAN S.A.
 • Aleja Słowiańska(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, Al. Słowiańska 25 (6 km od centrum Warszawy)
  Aleja Słowiańska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 39 - 66 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa
 • Apartamenty Sabbia(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, Aleja Słowiańska (6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 500/m2
  Apartamenty Sabbia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 149 - 152 m2
  Liczba pokoi: 4
  Green House Development

Opis Inwestycji

Willa Riviera Marymont położona jest przy ulicy Zabłocińskiej 17 na warszawskim Marymoncie vis a vis terenu zielonego potocznie nazywanego Doliną Opatowską. Bliskość metra (najbliższa stacja – “Słodowiec” oddalona jest od budynku o około 300m) stanowi wielkie udogodnienie komunikacyjne dla mieszkańców. Jednocześnie, w odległości nie przekraczającej 500m od inwestycji, znajdują się obiekty sportowe (zespół budynków AWF, Rezerwat Las Bielański), przedszkola, szkoły podstawowe, sklepy oraz obiekty usługowe.Głównym czynnikiem wpływającym na formę i strukturę budynku ma położenie i kształt działki. Lokalizacja w narożniku zbiegających się ulic Zabłocińskiej i Opatowskiej oraz wyniesienie działki względem ulicy Marymonckiej powoduje, że umiejscowiony tam budynek będzie dominantą, która zapoczątkuje układ pierzei obu ulic. Inwestor chcąc wykorzystać niebywałe atuty tej lokalizacji stworzył wraz z zespołem architektów budynek elegancki i reprezentacyjny, który swoim charakterem nawiązuje do nurtu Streamline obecnego w modernizmie Ameryki lat trzydziestych ubiegłego wieku.W willi zostanie zastosowany wysokiej jakości detal architektoniczny, podkreślający jej elegancję i ekskluzywność. Części elewacji wzdłuż balkonów i tarasów zostanie wyłożona łupkiem kamiennym, który będzie ciekawie kontrastował z bielą pokrywającą pozostałe części budynku. Balkony i tarasy zostaną częściowo zasłonięte litym murem, który płynnie przeplatał się będzie ze szklaną balustradą.W budynku będzie tylko osiem komfortowych apartamentów. W apartamentach zastosowano bardzo duże przeszklenia, dzięki czemu pomieszczenia są jasne i wypełnione słońcem. Efekt przestrzenności pomieszczeń zostanie wzmocniony przez fakt, że wszystkie apartamenty będą miały trzy metry wysokości. Użyta w projekcie drewniano – aluminiowa stolarka okienna, (technologia alu-holz), charakteryzuje się doskonałymi walorami funkcjonalności i estetyki. Do każdego apartamentu przynależą kilkudziesięcio metrowe tarasy, wykończone w wysokim standardzie. Należy podkreślić, że powyższe rozwiązania podkreślają estetykę budynku nie pomniejszając jednocześnie jego walorów użytkowych. Jednym z głównych założeń modernizmu jest wszak funkcjonalność.

Inwestycja Inwestycja Riviera Marymont znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Zabłocińska 17 (6.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera modernBau Sp. z o.o. Sp.K.

Inwestycja Inwestycja Riviera Marymont została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja Riviera Marymont pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper modernBau Sp. z o.o. Sp.K przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (8).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja Riviera Marymont

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

W odległości 250 metrów od inwestycji Inwestycja Riviera Marymont znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny METRO SŁODOWIEC.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja Riviera Marymont znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Imienia Jezus w odległości 100m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 74 w odległości 150m, Gimnazjum nr 13 im. Sługi Bożej Marii Witkowskiej w odległości 150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Gołowicz Jarosław, lek. med. Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska, w odległości 350 m znajduje się Awi-Med, w odległości 350 m znajduje się Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się PKO BP, w odległości 350 m znajduje się PKO BP Oddział nr 37, w odległości 350 m znajduje się Prophed Studio.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Fizjotech. Integracyjny Klub Sportowy , w odległości 650 m znajduje się Sport 21. Jędrzejczyk-Huras P. , w odległości 700 m znajduje się Golf & Life .

Data publikacji: 27.09.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie