Inwestycja Riviera Marymont

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez modernBau Sp. z o.o. Sp.K

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 98 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Aleja Słowiańska (358 m dalej)

Inwestycja Aleja Słowiańska znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, Al. Słowiańska 25 (6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa. Inwestycja Aleja Słowiańska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 25 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 39 do 66 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Marymont Kaskada, Al. Słowiańska 25 (6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Aleja Słowiańska
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 20
 • Powierzchnia: 39 - 66 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa
Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Sabbia (368 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Sabbia znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, Aleja Słowiańska (6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Green House Development. Inwestycja Apartamenty Sabbia została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 149 do 152 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Marymont Kaskada, Aleja Słowiańska (6 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 12 386 zł/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty Sabbia
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 5
 • Powierzchnia: 149 - 152 m2
 • Liczba pokoi: 4
Green House Development
Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Łomiańska 3 (461 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Łomiańska 3 znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Łomiańska 3 (6,2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Apartamenty Łomiańska 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 7 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 85 do 120 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Marymont Kaskada, ul. Łomiańska 3 (6,2 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 12 500 zł/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty Łomiańska 3
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 3
 • Powierzchnia: 85 - 120 m2
 • Liczba pokoi: 4
Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k.
Mieszkania spełniające kryteria

Willa Riviera Marymont położona jest przy ulicy Zabłocińskiej 17 na warszawskim Marymoncie vis a vis terenu zielonego potocznie nazywanego Doliną Opatowską. Bliskość metra (najbliższa stacja – “Słodowiec” oddalona jest od budynku o około 300m) stanowi wielkie udogodnienie komunikacyjne dla mieszkańców. Jednocześnie, w odległości nie przekraczającej 500m od inwestycji, znajdują się obiekty sportowe (zespół budynków AWF, Rezerwat Las Bielański), przedszkola, szkoły podstawowe, sklepy oraz obiekty usługowe.Głównym czynnikiem wpływającym na formę i strukturę budynku ma położenie i kształt działki. Lokalizacja w narożniku zbiegających się ulic Zabłocińskiej i Opatowskiej oraz wyniesienie działki względem ulicy Marymonckiej powoduje, że umiejscowiony tam budynek będzie dominantą, która zapoczątkuje układ pierzei obu ulic. Inwestor chcąc wykorzystać niebywałe atuty tej lokalizacji stworzył wraz z zespołem architektów budynek elegancki i reprezentacyjny, który swoim charakterem nawiązuje do nurtu Streamline obecnego w modernizmie Ameryki lat trzydziestych ubiegłego wieku.

W willi zostanie zastosowany wysokiej jakości detal architektoniczny, podkreślający jej elegancję i ekskluzywność. Części elewacji wzdłuż balkonów i tarasów zostanie wyłożona łupkiem kamiennym, który będzie ciekawie kontrastował z bielą pokrywającą pozostałe części budynku. Balkony i tarasy zostaną częściowo zasłonięte litym murem, który płynnie przeplatał się będzie ze szklaną balustradą.W budynku będzie tylko osiem komfortowych apartamentów. W apartamentach zastosowano bardzo duże przeszklenia, dzięki czemu pomieszczenia są jasne i wypełnione słońcem. Efekt przestrzenności pomieszczeń zostanie wzmocniony przez fakt, że wszystkie apartamenty będą miały trzy metry wysokości. Użyta w projekcie drewniano – aluminiowa stolarka okienna, (technologia alu-holz), charakteryzuje się doskonałymi walorami funkcjonalności i estetyki. Do każdego apartamentu przynależą kilkudziesięcio metrowe tarasy, wykończone w wysokim standardzie. Należy podkreślić, że powyższe rozwiązania podkreślają estetykę budynku nie pomniejszając jednocześnie jego walorów użytkowych. Jednym z głównych założeń modernizmu jest wszak funkcjonalność.

Inwestycja Inwestycja Riviera Marymont znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Zabłocińska 17 (6,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera modernBau Sp. z o.o. Sp.K.

Inwestycja Inwestycja Riviera Marymont została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań . Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja Riviera Marymont pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper modernBau Sp. z o.o. Sp.K przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc).

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada (8).
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc).
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja Riviera Marymont

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów. W odległości 250 metrów od inwestycji Inwestycja Riviera Marymont znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: METRO SŁODOWIEC.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja Riviera Marymont znajdują się 54 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Imienia Jezus w odległości 100 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 74 w odległości 150 m, Gimnazjum nr 13 im. Sługi Bożej Marii Witkowskiej w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m Gołowicz Jarosław, lek. med. Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska, w odległości 350 m Awi-Med, w odległości 350 m Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: PKO BP w odległości 100 m, PKO BP Oddział nr 37 w odległości 350 m, Prophed Studio w odległości 350 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fizjotech. Integracyjny Klub Sportowy w odległości 450 m, Sport 21. Jędrzejczyk-Huras P. w odległości 650 m, Golf & Life w odległości 700 m.

Data publikacji: 27 września 2012 09:24

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:16

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet