Oliwski Park

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezModerna Holding

Ceny od: 13 900 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Oliwski Park dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A1.24
2
50,05 m²
3
A2.11
2
130,15 m²
2
B1.22
2
49,72 m²
3
790 548 zł15 900 zł/m²
A3.12
3
130,66 m²
2
A2.08
3
144,71 m²
1

Opis Inwestycji

Apartamenty w Parku Oliwskim otwierają się na zieleń zadbanych ogrodów i 11 hektarów zabytkowego parku.Delikatna, wyrafinowana flora japońskiego ogrodu rozszerzy swoje dotychczasowe terytorium, zajmując przestrzeń pomiędzy budynkami. Tuż pod oknami apartamentów będzie żył okazały prawdziwy ogród.Powstaną stylowe alejki wśród bujnej roślinności, miejsca relaksu i odpoczynku. Wysokie drzewa i krzewy zaofiarują cień i chłód w upalne dni.Twórcy parkowej architektury to ambasadorzy przyrody w mieście. Z pomocą natury zatrzymują czas, częstują lekkimi porcjami szczęścia, nasączają spokojem.Czujemy się ich spadkobiercami, otwierając nowy rozdział w historii Parku Oliwskiego: zespół mieszkaniowo-parkowy, gdzie w centrum miasta można żyć w symbiozie z naturą.To miejsce gdzie oczy karmią się zielenią, uszy wypełniają odgłosami ptaków i szumem potoku, a płuca – powietrzem pachnącym żywicą i świeżą rosą na trawie.Bujna przestrzeń parkowego życia, pełna szacunku dla ludzkich potrzeb, zbliżająca do natury, dająca chwilę oddechu od dynamiki obecnych czasów.

Inwestycja Oliwski Park znajduje się w Oliwie, ul. Opacka (8.7 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Moderna Holding.

Inwestycja Oliwski Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Oliwski Park pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 50 do 145 metrów kwadratowych w cenie od 13 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 50 do 130 m2 w cenie od 695 695 zł (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 131 do 145 m2 w cenie od 2 286 550 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Moderna Holding przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 50 do 145 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 695 695 do 2 532 425 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 13 900 do 17 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Oliwski Park znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Oliwski Park

Wystarczy wyjechać z inwestycji Oliwski Park i pokonać dwa zakręty, żeby znaleźć się na alei Grunwaldzkiej, łączącej Gdańsk, Sopot i Gdynię. Podobnie łatwy jest dojazd do ulicy Spacerowej, prowadzącej przez las do obwodnicy Trójmiasta. Do położonych nieopodal pętli tramwajowej i autobusowej wystarczy przejść 300 metrów przez Park. Stamtąd jest już tylko 3 minuty pieszo do Dworca PKP i stacji Szybkiej Kolei Miejskiej. Oliwa, dzięki swemu położeniu, daje sprawny dostęp do innych dzielnic Gdańska, ale równie łatwo można dojechać stąd do Sopotu i Gdyni oraz dalej w kierunku otwartego morza.

Gdańsk Oliwa to nietypowa dzielnica, bo niemal 80 % powierzchni pokrywają tereny zielone, w tym Lasy Oliwskie i Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża. Od północy dzielnicę okalają Lasy Sopockie wchodzące w skład Sopotu, na Zachodzie graniczy z nią Obwodnica Trójmiasta, za którą (ok.100 metrów) znajduje się Lotnisko im. Lecha Wałęsy. Na południu znajduje się dalsza część Lasów Oliwskich i dzielnice Strzyże, Brętowo i VII Dwór. a na wschodzie dzielnicę ogranicza Aleja Grunwaldzka. W dzielnicy o powierzchni 18 km kw mieszka 17 tys. mieszkańców. Poza dostępem do morza Oliwa szczyci się monumentalną Archikatedrą Oliwską i ZOO. Na terenie dzielnicy znajduje się też Uniwersytet Gdański, Akademia Wychowania Fizycznego, Seminarium Duchowe, liceum , gimnazjum, dwie podstawówki i przedszkola. Dodatkowym plusem są liczne sklepy wielkopowierzchniowe takie, jak Centrum Handlowe Oliwa, Centrum Handlowe Familia, Olivia Business Centre a także supermarkety Media Markt, Leroy Merlin, Castorama i Praktiker.

Komunikacja

Znajduje się tu przystanek PKP Gdańsk Oliwa obsługujący poza połączeniami krajowymi również kursujące pomiędzy Gdańskiem, Gdynią a Sopotem co kilka minut pociągi SKM. W odległości 500 m od granic dzielnicy znajduje się Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Na pętli autobusowej i tramwajowej w Gdańsku Oliwie zatrzymuje się kilkanaście autobusów, a także 5 tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oliwski Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Oliwski Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Opacka.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oliwski Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 390 m znajduje się Filip, w odległości 440 m znajduje się Iwona.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Oliwski Park w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.03.2018

Data aktualizacji: 09.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie