Aura Sky

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMill-Yon Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 597 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Horyzont Praga(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Ostrobramska 73F (6.8 km od centrum Warszawy)
  Horyzont Praga
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 39 - 128 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Cordia Polska
 • Park Skandynawia(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8 (6.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 204/m2
  Park Skandynawia
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 81
  Powierzchnia: 29 - 101 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 56 ofert
  Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.
 • Murapol Apartamenty Praskie(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Witolin, ul. Witolińska (6.7 km od centrum Warszawy)
  Murapol Apartamenty Praskie
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 232
  Powierzchnia: 26 - 48 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

Aura Sky

I etap został oddany do użytku w II kwartale 2018 rokuII etap - planowane oddanie do użytkowania IV kwartał 2019 rokuUltranowoczesna inwestycja- 26-kondygnacyjna, widokowa wieża z panoramą na całą Warszawę- Modernistyczna architektura z przeszkleniami i ogromnymi oknami- Elastyczna oferta: od mieszkań kompaktowych (1 pokój od 35m2, 2 pokoje od 45m2, 3 pokoje od 63m2) po 130-metrowe luksusowe apartamenty (wysokie na ponad 3m) z dużymi tarasami- Wewnętrzny ogród- Cały teren osiedla zamknięty i monitorowany- Świetna lokalizacja: vis a vis kompleksu handlowo-rozrywkowego CH Atrium Promenada (ponad 150 sklepów i restauracji, 10 punktów usługowych, kino, fitness, centrum medyczne i sala zabaw dla dzieci)- Eleganckie lobby z portiernią i ochroną- Usługi w parterze budynku

Inwestycja Aura Sky znajduje się na Gocławku, ul. Rodziewiczówny (6.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Mill-Yon Sp. z o.o..

Inwestycja Aura Sky została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 581 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 26 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aura Sky pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 59 do 98 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mill-Yon Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 26 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 581 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, internet, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Aura Sky

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aura Sky mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Aura Sky znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zajezdnia Ostrobramska 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aura Sky znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ NR 10 I GIMNAZJUM NR 27 SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO w odległości 130 m, SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO w odległości 130 m, SPOŁECZNE GIMNAZJUM NR 27 IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aura Sky jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Promenada w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aura Sky składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Lidl, w odległości 340 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Warzywa Owoce.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aura Sky w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.12.2015

Data aktualizacji: 09.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie