Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Graniczna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Graniczna 65-, oferowane bezpośrednio przez

Mar-Bud

Łódź, Górna, Chojny, ul. Graniczna 65- 67

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1248 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle GranicznaOsiedle Graniczna

3 zdjęcia

Osiedle Graniczna
Osiedle Graniczna
Osiedle Graniczna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wybierz mieszkanie swoich marzeń!Aktualnie jesteśmy na etapie budowy osiedla domów mieszkalnych w Łodzi przy ul. Granicznej 65-67. Znajduje się ono na południu Łodzi w bardzo spokojnej i cichej okolicy.

W ofercie posiadamy mieszkania o powierzchni 48 m2, 105 m2,115 m2 oraz 130 m2. Znajdują się one w małych budynkach dwurodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Takie rozwiązanie daje mieszkańcom komfort i swobodę którego nie znajdą w dużych apartamentowcach.

Całe osiedle będzie ogrodzone z własną bramą wjazdową, co daje poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom.

Inwestycja Osiedle Graniczna znajduje się na Chojnach, ul. Graniczna 65- 67 (6.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Mar-Bud.

Inwestycja Osiedle Graniczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Graniczna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mar-Bud nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Graniczna?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Graniczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 119 metrów od inwestycji Osiedle Graniczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siostrzana - Graniczna NŻ.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Graniczna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Graniczna znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 222 m, Przedszkole Miejskie nr 20 w odległości 851 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Graniczna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Wczesnej Rehabilitacji Kardiologicznej w odległości 756 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 812 m, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w odległości 995 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Graniczna w odległości 623 m znajduje się boisko / kort, w odległości 674 m znajduje się boisko / kort, w odległości 837 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023