Klasyków 14

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Klasyków, oferowane bezpośrednio przez Makbud S.C.

Warszawa, Białołęka, Henryków, ul. Klasyków 14
Ceny od: 8 536 zł brutto/m2
Klasyków 14

32 zdjęcia

Klasyków 14
Klasyków 14
Klasyków 14
Klasyków 14

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Klasyków 14 dostępnych jest 6 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Inwestycja Klasyków 14 to nowoczesna a jednocześnie prosta i ponadczasowa architektura z płaskim dachem, dużą ilością przeszkleń, balkonów i tarasów co odpowiada dzisiejszym standardom i zapotrzebowaniom rynku.

Osiedle składa się z jednego budynku wielorodzinnego wolnostojącego, w którego skład będą wchodzić 32 lokale mieszkalne o łącznej pow. użytkowej 1612,72 m2 oraz 4 lokale użytkowe o łącznej pow. użytkowej 213,57m2 o zróżnicowanych metrażach i układach, z ogródkiem, balkonem lub tarasem. Lokale mieszkalne o powierzchni od 36,14 m2 do 67,64 m2 będą posiadały od 1 do 3 pokoi, z czego ich całościowa struktura będzie następująca:

4 mieszkania jednopokojowe,

20 mieszkań dwupokojowych,

8 mieszkań trzypokojowych

Ponadto na parterze znajdą się 4 lokale usługowe do dowolnej aranżacji z wejściem każdy bezpośrednio z chodnika w przedziale od 47,17 m2 do 62,58 m2, które w razie potrzeby można połączyć w dowolnym układzie. W kondygnacji podziemnej znajdzie się parking, który pomieści 25 samochodów i 12 boksów rowerowych. Dodatkowo na zewnątrz usytuowanych zostanie 22 dodatkowe miejsca parkingowe oraz miejsca dla niepełnosprawnych. Teren wewnątrz osiedla zostanie zagospodarowany zielenią. Przemieszczanie wewnątrz budynku ułatwi nowoczesna winda dostosowana do wielkości budynku i ilości mieszkańców.

Projekt będzie w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych .

Inwestycja Klasyków 14 znajduje się na Henrykowie, ul. Klasyków 14 (11.9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Makbud S.C.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Klasyków 14 w sprzedaży jest 6 nowych mieszkań o powierzchni od 51 do 67 metrów kwadratowych, w cenie od 8 536 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni 51 m2 w cenie od 472 000 zł (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 do 67 m2 w cenie od 569 000 zł (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Makbud S.C. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena za miejsce postojowe zewnętrzne wynosi 14 000 zł..
  • miejsca postojowe podziemne: Cena za miejsce postojowe w garażu podziemnym wynosi 30 000 zł..
Udogodnienia:
przystosowane dla niepełnosprawnych
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 51 do 67 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 472 000 do 589 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 536 do 9 300 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Klasyków 14 znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja Klasyków 14 jest jednym z większych atutów tej nieruchomości. Jest to jedna z najlepszych i najczęściej poszukiwanych przez kupujących lokalizacji w Białołęce. Z jednej strony zapewnia bezpośrednią bliskość terenów zielonych (Park Henrykowski, las pod drugiej stronie drogi) a z drugiej jej położenie daje szybki dostęp do ważnych punktów Białołęki (Urząd Dzielnicy, Galeria Północna i inne) oraz do innych dzielnic Warszawy –autobusy wzdłuż ul. Modlińskiej, tramwaje na pobliskim Tarchominie z połączeniem do metra Młociny i przede wszystkim stacja SKM zapewniająca bardzo dobre połączenia z Targówkiem, Pragą, Śródmieściem, Mokotowem i lotniskiem Okęcie.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Klasyków 14 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Klasyków 14 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krokwi 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Klasyków 14 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy w odległości 410 m, Społeczne Gimnazjum nr 333 im. Polskich Matematyków Zwyciezców Enigmy STO w odległości 410 m, Szkoła przysposabiająca do pracy przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Klasyków 14 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Żabka, w odległości 530 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Klasyków 14 w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.06.2020
Data aktualizacji: 22.07.2021
Makbud S.C. logo

Makbud S.C.

Nest Group

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Strumykowa 20, 03-138 Warszawa
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: