Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Active City

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Instalatorów, oferowane bezpośrednio przez

Longbridge

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Instalatorów 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 518 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Active CityActive City

4 zdjęcia

Active City
Active City
Active City
Active City

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 128 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (143 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Active City jest najnowszą propozycją mieszkaniową firmy Longbridge, która powstaje w Warszawie przy ul. Instalatorów 5. W tym niewielkim, sześciokondygnacyjnym budynku, zostało ulokowanych 128 lokali mieszkalnych 1,2 i 3-pokojowych, o powierzchniach od 30 do 75 m2 oraz część usługowa na poziomie parteru. Pod budynkiem znajduje się parking podziemny ze 143 miejscami parkingowymi.

Koncepcja architektoniczna inwestycji oparta będzie na prostym układzie funkcjonalnym. Budynek Active City został zaprojektowany w kształcie litery „C”, pomiędzy ramionami ścian usytuowany zostanie wewnętrzny dziedziniec, z ławkami i urokliwą zielenią – ulubione miejsce spotkań sąsiadów. Nie zabraknie również przestrzeni dla najmłodszych lokatorów – tuż obok budynku stworzony będzie bezpieczny plac zabaw. W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców budynek zostanie ogrodzony i objęty monitoringiem.

Inwestycja Active City znajduje się na Rakowie, ul. Instalatorów 5 (5.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Longbridge.

Inwestycja Active City została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 128 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Active City nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Longbridge przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (143 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Active City?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Active City mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 685 metrów od inwestycji Active City znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rakowiec 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Active City znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Active City znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Dolina Odkrywców w odległości 108 m, Nasz Żłobek w odległości 287 m, szkoła w odległości 288 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Active City jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Dental Plus w odległości 216 m, EstheDent w odległości 596 m, Zoomdent w odległości 698 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Active City składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 181 m znajduje się OH My gym, w odległości 191 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 222 m znajduje się Candy by Sandy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Active City w odległości 632 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 737 m znajduje się basen, w odległości 738 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 13.06.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023